Hlasování: Kdy uspořádat turnaj (cca od 16:00)?
2.5.
36.84%
7 36.84%
3.5.
21.05%
4 21.05%
4.5.
10.53%
2 10.53%
5.5.
15.79%
3 15.79%
6.5.
15.79%
3 15.79%
Celkem 19 hlas(ů) 100%
* Pro tohle jste hlasoval(a) Vy. [Ukázat výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kareldský turnaj
#61
Asi ti to na náladě nepřidá, ale považoval sem za vhodný se omluvit. I když asi vidíš rudě, takže důvody nemá cenu psát. Smile

Thindan Lithael - Tak trochu uklizená
Odpovědět
#62
Dekuju za turnaj, i kdyz jsem tam moc dlouho nepobyl.
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
Odpovědět
#63
Gratuluju montymu, ktery vyhral vsechny turnaje za 2 postavy...Smile krome turnaje magu, ktery ovsem nebyl. Nemam pochyb o tom, ze kdyby byl, tak take vyhraje, za valecnika Smile.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#64
rejpaleBiggrin...s zásobě je ještě RilwenBiggrin
btw omlouvám se všem zúčastněným ale čekal sem že mě elindiel a ireth nenechaj ve štychu a přijdou aby to bylo zajímavé...a taky mě tak trochu baví mlátit carwen Ninja
nicméně do příštích turnajů se raději přizpůsobím a lognu si za horší postavu abyste nenadávali...hemeroidy nechť chytí ty co řekli že přijou a nepřišli...a dobrou noc Smile
Odpovědět
#65
tak ja treba nenadaval jen jsem byl nasranej ........ Smile))) ale dobry to bylo tjost byl nejvic zajimavej s nastavenim stylu a kam chces umistit zasah to je fakt pecka ........pro ty co neprisli no ....prisli jste o hodne Smile)
Odpovědět
#66
jooo ještě sem nepohodnotil...turnaj se celkem povedl, atmosféra byla správně turnajová, pravidla by mo možná chtělo do příště trochu upravit a hlavně by to chtělo více lidí! Dík Marině že se tady aspoň o něco snaží a Dík taky Hinatě že to zkusila převzít když Marině ulítly nervy kvůli rejpání Biggrin...no pokud to Marina nebude chtít opakovat tak doufám že se toho aspoň chytí nějaké jiné GM...ideálně ve formě Jarmarku co se konával na jaro...
Odpovědět



Pravděpodobně související témata ...
Téma: Autor Odpovědi: Shlédnutí: Poslední příspěvek
  [RP] Kareldský turnaj Galran 1 5 838 29.06.2014 v 17:05
Poslední příspěvek: Galran

Skok na fórum: