Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[RP] Novinky ze světa trpaslíků a gnómů
#41
Tak novy seznam veci pro orky je nasledovny
5 Sekyr
5 kladiv
5 obourucní meče
4 zbroje dratene
Michael - Dratenik, technik a kovar Michael Bumprask - alchymista
Michael Cibulka - farmar ...no a jeste jeden ;)
Odpovědět
#42
Prosím všechny trpaslíky a gnómy, aby se dostavili 2.Toru ve 2:00 tohoto roku do svatyně na Trpasličí-gnómský sněm. (ve 20:00 v sobotu)
Podepsán: Gerg, správce svatyně

Lístek připevnil na dveře svatyně a odcházeje do svatyně si mulá: Doufám, že Moradin přinutí trpaslíky, aby přišli, jinak ať je jim oholen vous...
Odpovědět
#43
Zásilka zbraní a zbrojí pro orky byla konečně připravena!
15. Toru ve dvě hodiny (pátek 20:00) bude orkům předána.
Žádám všechny trpaslíky kteří dokážou udržet zbraň, aby se dostavili k ochraně karavany která zásilku poveze, dá se totiž předpokládat, že se zpráva o převážených zbraních a zbrojích z kvalitní oceli rozkřikne a karavana bude napadena lapky.
Cesta do pekel je dlážděná dobrými úmysly.

Žádný plán bitvy nevydrží střet s hráči...
Odpovědět
#44
OOC:
Kalear dnes nebude schopen předávku zorganizovat, kvůli problému s připojením na net. O možném termínu budete včas informováni.
Odpovědět
#45
OOC:
Problém už je konečně vyřešen a quest proběhne pravděpodobně v úterý, udělejte si předběžně čas Wink
Cesta do pekel je dlážděná dobrými úmysly.

Žádný plán bitvy nevydrží střet s hráči...
Odpovědět
#46
Na dveřích svatyně je zavěšen svitek se vzkazem:

Já Gerg, správce svatyně, vyzývám všechny trpaslíky a gnómy, aby se dostavili před svatyni mezi 1 až 2 hodinou 19. Toru tohoto roku.(19:45 v pátek) Důvodem tohoto srazu je karavana, která nám zajistí lepší přístup do Goren-Zaru. Samozřejmě jsou vítání i ti, kteří nám pomůžou v průběhu cesty.
Odpovědět
#47
Na zdi svatyně se objevil lísteček se zprávou:
Trpaslíci hledají železo! Ten kdo nějaké přinese bude odměněn podle množství.
P.S.: Čim víc ho přinesete, tim víc dostanete zaplaceno.
Odpovědět
#48
Prosím všechny trpaslíky, aby se sešli 11. tohoto roku. Důvod schůze je přestavba svatyně. (v sobotu ve 14:00) Doufám, že přijdou hlavně řemeslníci... Podepsán: Gerg, správce svatyně
Odpovědět
#49
Na dveřích svatyně se objevil pergamen, je na něm inkoustem naškrábáno pár řádků slov...

Trpaslíci a gnomové,
abych se taky jednou pochlubil. V posledních dnech probíhala nějaká soutěž o to, kdo nakope víc materiálu... jo, konečně sem taky něco vyhrál. Nakopal sem nejvíc materiálu ze všech zůčastněnejch, takže na mě Moradin může bejt hrdej, dělám mu určitě jenom samou radost. I když by to od něch chtělo jako gratulaci aspoň soudek piva, budu se muset spokojit s odměnou, kterou sem dostal od člověka Blaze, kterej tu soutěž pořádal.
Vyhrál sem několik zlatek jako odměnu za materiál a k tomu, představte si to, vy lenoši, dostal sem k tomu krumpáč. Ale ne jen tak obyčejnej... už na první pohled je ten krumpáč trošku upravenej, obě strany má nabroušený a je vyrobenej z kvalitní oceli, aspoň se mi to zdá. Každopádně, ten krumpáč asi nechám u stříbrnýho kladiva ve svatyni, abyste si mohli prohlídnout, že sem taky k něčemu dobrej.
Jo, taky bych timhle chtěl poděkovat Otisi Krumpáčkovi a Richardovi, pomohli mi nakopat ten materiál, možná jim dám i podíl z tý výhry, kdo ví.

Ten nejlepší kopáč v Isharu a v dalekym okolí, Fenek.
Když potkáte člověka, který tvrdí, že ví všechno nejlépe, věřte mu... kdo jiný by to měl vědět lépe, než on sám.
Odpovědět
#50
Na dveřích svatyně se objevil kus pergamenu:
Prosím, aby mně vyhledali co nejdříve trpaslíci: Aragol, Ulfgare a Gorlass.
Jestli tak neučiní do 30. Toru tohoto roku (30. 12.), tak ať si mně nepřejí!

Podepsan: Gerg
Odpovědět
#51
Mladý gnom dlouho přemýšlel o rozhovoru s trpaslíkem kterého potkal. Svoje úvahy si nechal prozatím pro sebe, ale jistě to bude znamenat velké změny pro naše spřátelené rasy, možná i nakonec vytouženou cestu do našeho starého domova. Né že by se měl v Isharu špatně, vyrostl zde ale touha po domově je silnější. Pohodlně se usadil ve svém domku, zapálil si svojí fajfčičku, vytáhl pergamen a úhledně na něj začal psát.
*Všem trpaslíkům a gnomům
Možná to bude znít trochu tajemně, ale více zatím napsat nemohu, plánuji vypravu za tím pro co mě poslal Fank zvaný Diamant.
Všichni kteří se chtějí připojit ať se podepíší na pergamen, více vám sdělím až na to přijde správný čas.
*
Magnus se rozběhl směrem k dolu trpaslíků kde pergamen vyvěsil na dveře, aby si jej každý mohl přečíst. Cestou myslel jen na tu obrovskou oslavu která bude následovat po výpravě a na ty všechny nové tváře s kterýma neměl tu čest se poznat.
Magnus- gnom
Draken- ork čáryfuk
Odpovědět
#52
Pod nápisem se objevila naškrábaná a velice špatně čitelná zprávička

Jo, tý tvojí výpravy se zúčastnim... bude to pro mě čest nebo tak nějak. Jen dej vědět, kdy to bude, abych si stih pořádně nabrousit sekeru.

Fenek
Když potkáte člověka, který tvrdí, že ví všechno nejlépe, věřte mu... kdo jiný by to měl vědět lépe, než on sám.
Odpovědět
#53
Na pergamenu se objevilo další jméno:
Gritiks
Cesta do pekel je dlážděná dobrými úmysly.

Žádný plán bitvy nevydrží střet s hráči...
Odpovědět
#54
Podpis: Gerg
Odpovědět
#55
Počítejte se mnou_Saya
Odpovědět
#56
Neúhledně napsáný text a nečitelně rozmazaný chmelným mokem se objevil na pergamenu: ''Kámo, počítej se mnou, Farlong!''
Odpovědět
#57
Magnus přispěchal do dolu a na pergamen vylepený u svatyně připsal.
Děkuji všem kdo mi včera pomohl s ochranou Fanka a tímto bych upřesnil hodinu a datum výpravy za tajemným artefaktem. Všichni kdo se napsali ať přijdou 24.toru roku 287 ve 2:00 ma mýtinu se zmijemi poblíž elfího srubu.

(sobota v 20:00, skupina by měla být tak osmičlená, takže pokud by se chtěl ještě nějaký přítel gnomů a trpaslíků přidat, ať se připíše)
Magnus- gnom
Draken- ork čáryfuk
Odpovědět
#58
Jdu Smile
Gustav Bělovous - Trpaslík - Mastičkář

( kdysi Olda Bělovous, Xurruk, Gustav Straka )
Odpovědět
#59
( tohle je RP topic Oldo Wink )
Odpovědět
#60
(akce asi bude přesunutá na 21:00 protože od 19:00 je rezervovaná jiná akce tak aby se to mezi sebou nerušilo)
Magnus- gnom
Draken- ork čáryfuk
Odpovědět



Pravděpodobně související témata ...
Téma: Autor Odpovědi: Shlédnutí: Poslední příspěvek
  [RP|Cech] Sněm trpaslíků a gnómů - Děti Moradina Halli 2 7 213 24.08.2013 v 10:54
Poslední příspěvek: Krucipísek
  [RP] Sněm trpaslíků a gnómů Tasticka 0 5 200 08.04.2013 v 22:26
Poslední příspěvek: Tasticka
  počínání trpaslíků a gnomu Istar 13 22 093 22.11.2008 v 13:59
Poslední příspěvek: Magnus

Skok na fórum: