Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[RP] Maleniny krystaly
#1
"Mistře, nesu vám ty Maleniny krystaly, které jste žádal", poklepal hrdě učeň Královské magické akademie na pytel, který měl přes rameno.
Mistr se otočil a když viděl, jak učeň s velkolepým výrazem položil splasklý vak na stůl před sebe, zastřely mu zrak mrákoty. Nemohl si tedy hned všimnout, že i výraz jeho studenta se vmžiku změnil z hrdého vítězného pohledu na šokovanou grimasu a obličej se mu zbarvil do zelena.
"Co-co-co to-toto má sakra znamenat!", rozčílil se mistr a konečně ze sebe vypravil zbytek věty. Jeho obličej naopak rudnul, až nachověl. Musel se dokonce i opřít o stůl, aby získal ztracenou rovnováhu.
"Děravý.. ten pytel je děravý, ty zatracený neschopný břídile!", vyhrkl mistr, když objevil zející díru v rohu pytle.
"Vů-vů-vůbec nevííím, jak se to mohlo stát, můj pane..", teď už prozměnu koktal student. "Od našeho dodavetele jsem šel přímo...", začal student, ale větu nedokončil a výraz v obličeji se změnil v čistou provinilost. "No, vlastně zas tak přímo ne. Trochu jsem se napřed prošel po cestách a lesích okolo města, vyřídil jsem si pár záležitostí v Isharu a na vesnici, šel jsem na..", začal student jmenovat a nervózně si třel čelo.
"Dost už, tvé bláboly mě nezajímají. Teď abych poslal někoho ty úlomky hledat.. Zmiz mi z očí, než popadnu sukovici, ty ubohý pitomče!", obořil se mistr na žáka a začal sepisovat zprávu na pergamen.


OOC: V Isharu, Vilhelmovicích a blízkém okolí je rozeseto 40 fialových krystalů s názvem Maleniny krystaly (vždy jeden předmět sestávající z několika úlomků). Ten, kdo sesbírá největší počet těchto předmětů, získá odměnu na míru svojí postavě. Soutěž bude uzavřena zítra, 10.9., po 20:00. Po konci soutěže budou všechny krystaly smazány. Soutěžící nechť do dané hodiny napíšou nalezený počet krystalů spolu se jménem postavy sem do topicu. Na pozdější reakce nebude brán zřetel.
K nalezení některých kamenů se může hodit funkce klienta "Kruh průhlednosti". Žádný z krystalů není zavřený v kontejneru - truhle, pytli, nábytku apod - a žádný není mimo regiony Ishar, Vilhelmovice, Západní Isharion, Východní Isharion.
Všem hledačům přeji hodně štěstí a těším se na výherce!
#2
OOC: Anděla Slunečná: Všech 40, nedal si jich tam nahodou víc?;o)
#3
OOC: Tos nakoupila? Biggrin Ptam se jen ze zvedavosti, vcera jeste skore vypadalo jinak.. Jinak pocet by mel urcite sedet presne.
#4
OOC: Neco muselo zbugnout, krystaly se asi respnuly pred uplynutim timeru, byla nastavena pauza 99.00:00:00 - tedy pokud tomu spravne rozumim, tak 99 dni (i kdyby to bylo 99 hodin, jakoze to asi ne, tak by to stale jeste melo byt bezpecne).
Aktualne tedy ve svete vidim krom tech 40 co mas ty dalsich 32 krystalu (divny, ze jen 32, jako by se nejake smazaly).
No to je jedno, zatim budem pokracovat v puvodnim scenari, tak sem piste, kdo ma kolik. Pripadny bug ve spawnerech snad bude odhalen.
EDIT: Navic tusim, ze ty spawnery ani nebyly aktivni (Running=False), proste sem jen jednorazove vytvoril varku 40 krystalu pres swarmer prikaz..
#5
OOC: Alessia Ennie - 12 Smile
#6
OOC: (Ne)hlaste se všichni! Biggrin
#7
OOC: Marilla - 20 Cool2
#8
OOC: Díky všem za účast a za hlášení výsledků! Bug nám zkomplikoval listinu vítězů, ale to není problém hráčů - všichni jste se účastnili regulérně a všichni jste poctivě hledali (nebo si krystaly opatřili jinak, jak jsem měl možnost včera vidět Smile ale ani to není problém, naopak - interakce Alessie s Marillou (snad sem nespletl jména) se mi moc líbila a ocenil jsem jí včera drobnou XP odměnou navíc). Aby nikdo nepřišel zkrátka, rozhodl jsem se, že ohlásím dva vítěze a jedno druhé místo..

Výsledky:
1. místo
Anděla Slunečná (farmářka) - 40 krystalů (vznikly bugem, ale to není problém hráčů.. Smile) - odměna: návod pro skill 75+
Marilla (kouzelnice) - 20 krystalů - odměna: reset skillů na přání, 750 XP, očarování INT +3 na hráčovy šaty
2. místo
Alessia Ennie (bardka) - 12 krystalů - odměna: reset skillů na přání a 500 XP


Ohlásil jsem bug se spawnerem-swarmerem - bug984.



Skok na fórum: