Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drowové
#1
Chtel bych se zeptat , jen tak orientačně kdo by z vas hracu chtel zkusit si zahrat drowa .

Jinak ja bych to rozhodne zkusil Smile Edwin
Odpovědět
#2
Já bych si ho docela rád zkusil ... jen moc nevím jak ho RP hrát .. Biggrin
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#3
hlásím se...je to celkem výzva to nepodělat Smile ...
Odpovědět
#4
Trošku diskriminace ne? Biggrin ... ale jinak bych ho samozřejmě hrál za herní též, protože kvůli němu jsem vůbec MW instaloval x)
Odpovědět
#5
nápodobně Biggrin
Manawydan:
nejrychlejší cesta jak se stat mistrem je zabít co nejvíce monster...
Odpovědět
#6
Taky bych do toho šel Smile
Odpovědět
#7
Proč né...Smile Šel bych do toho... Chci aby se za drowy hrálo ale ne aby toho byl plnej shard
Berroson-Bojovník, správce kasáren - Bratrstvo
Dobrt Sejlka-Farmář, kuchař Cech Mistr - Řemeslníci Cyprony
Odpovědět
#8
Koukam, ze drowy chce hrat MW elita... Smile
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#9
Marna:
Smile
- To že mě nevidíš neznamená že tu nejsem -
Odpovědět
#10
Kdyby si chtel nekdo neco precist o drowech napr. jaky maji jazyk a takhle tak je na to super takhle stranka Smile http://drowirise.wz.cz/drowove.htm
Odpovědět
#11
Kdyby se po jejich obnovení nezamořil celý server právě jimy proč ne :-)
Odpovědět
#12
No asi tak,jestli se tu drowové rozjedou počítam že z 20 hráčů tu bude tak 10-15 drowů.
A jestli budou ještě pobíhat po městech a obchodovat s lidskými farmáři tak to bude opravdu supr čupr podívaná.
Za mě NE
Odpovědět
#13
Nechci to nijak zveličovat, ale na tom jestli by měly nebo neměly jet tvoje NE .. nic nezmění. Pokud víš o RP a komunitě Drowů. Tak se nikdy nedočkáš toho, aby drowové chodily po Isharu nebo což mi přišlo velmi vtipné ještě obchodovaly s lidskými farmáři. Takže než začneš psát takové blbiny tak si přečti třeba některou z knih od R.A. Salvatore, trilogie Temný elf. Není to nijak útočné jen, aby neměly ostatní hráči špatnou myšlenku tak ne takhle to vážně nefunguje x)
Odpovědět
#14
myslim ze tim are myslel ze 3/4 hracu budou hrat drowy, a nez se vyexpi dole craftove tak jidlo budou shanet na povrchu
Severus Gasel Snape - vyvolávač
Maniel - pyrofor bez expů:(
Rarfu
Mým hlavním cílem je - dotáhnout spolu s GM systém zakázek do hotové podoby

Odpovědět
#15
To je ale o tom, jak si to GM, ktere se o ne bude starat vymysli...
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#16
(24.03.2013 v 16:59)Sokar napsal(a): Nechci to nijak zveličovat, ale na tom jestli by měly nebo neměly jet tvoje NE .. nic nezmění. Pokud víš o RP a komunitě Drowů. Tak se nikdy nedočkáš toho, aby drowové chodily po Isharu nebo což mi přišlo velmi vtipné ještě obchodovaly s lidskými farmáři. Takže než začneš psát takové blbiny tak si přečti třeba některou z knih od R.A. Salvatore, trilogie Temný elf. Není to nijak útočné jen, aby neměly ostatní hráči špatnou myšlenku tak ne takhle to vážně nefunguje x)

Je velká škoda že jsi mě vůbec nepochopil (:
(to "NE" znamenalo, jestli já chci hrát drowa né jestli se tu drowové hrát budou)
Odpovědět
#17
Ja myslel, ze je tohle RP shard. Tedy hraci by meli rozhodnout jakym smerem se budou ubirat jejich postavy. At uz hraji cloveka, hobita...., ci drowa. Tedy kazdy tu ma snad pravo volby co a jak bude delat. (samozdrejmne se drow muze pokusit nakoupit v lidskem meste, ale pochybuji, ze by tam ziskal tak velke zazemi, aby ho tam vsudepritomni gardi pustili. Prave hraci maji ovlivnovat, jak se bude svet vyvijet/menit/tvorit dal. Delat s drowu ciste HCRP ci PvP rasu je hloupost.

Ale z globalu jsem proti otvirani cehokoli co bude komunitu dal trhat. Je nas tu dva a pul a jeste to delit.

Me navrhy:
1)Goren zar - udelat z toho dungeon -> uzemi zabrala jina rasa
2)rasa Drowu - nehratelna rasa, treba pro vytvoreni svetove DL (arogance maji dost, takze zadne kamaradickovani s zadnou rasu - ne jako posledne s orky)
-=Semper Fidelis=-
Eržika Nitková - Krejčí, truhlářka, řezbářka
Hinata - Služebnice Jondaly někde na cestách
Galahad - Cypronský hospodský
Eržika - stopařka
Odpovědět
#18
z Gorenu je momentalne dung, tedy aspon co vimSmile jsou tam yuan-ti
Severus Gasel Snape - vyvolávač
Maniel - pyrofor bez expů:(
Rarfu
Mým hlavním cílem je - dotáhnout spolu s GM systém zakázek do hotové podoby

Odpovědět
#19
hele nechci vam nic rikat ale tohle vlakno sem zalozil proto aby sem hraci co by si chteli zahrat drowa napsali ze by do toho šli, na naky tvoje moudra erziko s prominutim nejsem zvedavej Smile
kazdy prece muze mit volbu a my bysme chteli zkusit si zahrat drowa tak proc bysme to nemohli zkusit?Smile
Odpovědět
#20
V prvni casti s tebou nesouhlasim...ve druhe ano (deleni).

1) Nesouhlasim s prvni casti, protoze pokud nekdo bude hrat drowa jinak, nez mu jeho drowska natura rika, tak pujde o poruseni pravidla o RP. Tim nerikam, ze kazdy drow musi byt nejaky HCRP, ale zasady by u nich mely urcite platit. Ano...stejne jako u elfku, kde se to toleruje, protoze to neni "az tak" do oci bijici. Kdyz se najde jeden drow ze sta, co bude "jiny", tak se to da pochopit...pokud ale takovy bude kazdy druhy, rasa drow postrada smysl. Bezte hrat orky...nebo ja nevim.

2) Souhlasim s vetou o deleni komunity. Neprinese to zadny uzitek krome docasneho uspokojeni nekterych hracu.

Co se tyce navrhu...vzhledem k tomu, ze trpasliku hraje poskrovnu, tak otevreni Gorenu je podle me unahlene...nicmene od toho tu je rasove GM a RT. Ja do toho vrtat nebudu. Ohledne drowu...takovy navrh uz tu byl, mozna by to nebylo spatne, az by se hraci nasli, tak by bylo mozne je zapojit postupne do deje NPC a pripadne jim to potom predat. Bohuzel takovy plan si zada mnoho pozornosti a casu GM...ja osobne byla pro jakysi kompromis, pulku hry drowu by tvorila NPC a pulku hraci...NPC by pomohla hracum rychleji se rozrust...a az by jich bylo vice, tak by hraci NPC nahradili...ale to je dost velky idealismus Smile.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět



Skok na fórum: