Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drowové
#41
ne, chci hrat drowa protoze mi prijde hodne zajimavej . par stranek sem si o nem precetl Smile
kdybych chtel jenom pvpit tak nemusim hrat drowa a strilim to s edwinem Biggrin
Odpovědět
#42
Tak to aby se hráči nerozdělili na dva tábory budete lidem zakazovat drowy? To je stejné jako by se řeklo, že se budou hrát jen temní elfové a povrch se zamkne...a k pvp..stejně je potřeba mít pvp flag, tak co řešíte?
Odpovědět
#43
My hracum nezakazujeme hrat drowy...kdyz, tak uz to hracum neumoznujem. A to prave z duvodu rozdeleni mistni komunity. Uz takhle se stezi ve hre potkate a timhle by se to melo jeste zhorsit...ovsem zalezi na tom, jak se to cele vymysli.

K PvP...osobne si nedokazu moc predstavit drowa bez PvP flagu, v urcitych situacich by ho to dost omezovalo. Co se tyce PvP na povrchu, tak jde o to, ze lide na povrchu ho maji hlavne z toho duvodu, aby se do pripadneho PvP mohli zapojit a ne, aby ho pripadne vyhledavali (jak to nejspis nekteri hraci planuji delat Smile). V tomhle souhlasim s Mirem...drowy jako rasu vyhledavaji 2 zminene typy hracu...osobne se mi zda, ze tu prevazuje ten neHCRP typ Smile, coz zrovna neni zadouci...ale treba to nejak Sokar s Keringerem vyresi Smile.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#44
A jaký je rozdíl ve slově zakázat a neumožnit? Pořád to je synonymum..
Odpovědět
#45
Zakazat je v tomhle prikade moc hrube oznaceni. Kdyz je neco zakazane, obvykle to byva z vlasni iniciativy...kdyz je neco neumoznene, tak to nebyva schvalne Smile. Nevim, jak lip to popsat...treba pomuze priklad.

V restauraci neni vyslovne zakazano kourit...pouze tam nejsou kuracke prostory. Tzn. restaurace sama o sobe nezakazuje, aby se v ni kourilo, ale podle pravnich predpisu, se v ni kourit nesmi...tedy restaurace neumoznuje, aby se v ni kourilo Smile. Restaurace to sama o sobe nezakazuje..to ta vyssi moc nad ni.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#46
No kdybys mě neznala, tak to vysvětlení snad i pochopím....a pořád to je synonymum :p
Odpovědět
#47
Právě jsem měl živé vidění: Zapnou se drowové. Všichni se vrhnou na hraní drowů. Zjistí že nemají koho šikanovat, protože nikdo nehraje nic jiného než drowa. Přestane je to bavit, půjdou hrát své staré postavy. Občas se objeví nový hráč - drownoob. Všichni šikanují drowa Biggrin
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#48
Ale to už je na hráči zda to vydrží nebo ne...aspoň bude mít každý možnost to zkusit OSmile
Odpovědět
#49
vidění od whitnyho by byl ten lepší scénář...snad by se pár jedinců od drowů za dobu boomu trochu vyexpilo..a jak by se to začalo nudit někdo by zůstal..ale souhlasím že na 20 hráčů už je teď těch ras až moc..
Manawydan:
nejrychlejší cesta jak se stat mistrem je zabít co nejvíce monster...
Odpovědět
#50
(27.03.2013 v 22:56)Skynet napsal(a): a pořád to je synonymum
Není to sice pro tuto jinak jistě velice přínosnou diskusi důležité, ale věř tomu, že není.
Odpovědět
#51
Já osobně vím o některých starých hráčích a o pár dalších, kteří hrát drowi hrát budou. Nevím proč mě překvapuje, že tu nad tím budete tak rádi ještě dlouho spekulovat. Řeknu vám jednu ošklivou pravdu a to, že jestli se drowi otevřou nebo ne už neovlivníte. Proto bych tu teď raději viděl příspěvky od lidí, které tato rasa opravdu zajímá třeba i nějaké nápady ... co by se jim líbilo atd. Tenhle flame je tu spíš zbytečný a nebylo by od věci ho promazat.
Odpovědět
#52
Zkusit si drowa. Je tady kolik, dvacet lidí? A to když se poštěstí...
Půlku nebo víc izolujete někde mimo civilizaci, pár "přeživších" zůstane na povrchu...
Už teď je to tady tak rozdrolené, že se prakticky skoro nic neděje. Na ten počet lidí je ta plocha hodně velká. Místo aby se tady rozjely pořádně stávající rasy, politika a do světa se vdechl nějaký život, tak uvažujete nad spuštěním drowů... Ishar je mrtvý, Cyprona taky, Kareld je snad jen na turnaje. Orci taky žádná sláva. Jako jo, kdyby tyhle části rozumně fungovaly, tak drowy umožněte... Ale popravdě to moc nefunguje a tady se uvažuje nad dalším tříštěním té hrstky lidí. Politika? Král? Nějaké významné postavy? Kronika? Posun nebo vývoj nějaké příběhové linie? Ne... je tu jen starosta, dva šlechtici a nicneříkající bolest(technická bariéra, něco jako radioaktivní spad).

Jinak chápu, že si to lidi chtějí zkusit. Je to něco nového, přeju jim to. Možná, že to bude mít i pozitivní vliv, ale já osobně bych byl opatrný. Otázka je, jestli to tu "dvacítku" sníží nebo zvýší. Ale od toho tu nejsem.

to Keringer: Mě nejde o spuštění/nespuštění drowů jako spíš o vyjádření názoru. Přece tady nebudeme zakládat další téma - kdo nechce hrát drowy a proč? Pokud to někomu tak moc vadí, tak buď přejmenujte téma nebo založte téma jiné, ale to mi přijde zbytečné. Ono to beztak nejde řešit z jedné strany, ale podívat se celkově. Tohle jsou zásahy, které ovlivní celý shard. Je hloupost napsat, tohle téma je jen pro zájemce... a vám co se to nelíbí sem nepište...

to Eržika: Já mám dost podobný názor. Místo toho, aby to tady bylo nějak kompaktní typu: Armáda Isharionu, Helmité, Univerzita mágů, Zlodějský cech, k tomu nějací záporáci typu orci nebo něco jiného a tohle GM propojili, tak bych to považoval za celkem pěkný základ, na kterém se dá stavět. Nicméně můj pocit je podobný... Každý si tu kope svoje místečko, svůj píseček a ono pak prostě ten pocit celistvosti z pohledu hráče nemáte.
Odpovědět
#53
Fujiwara - tenhle post byl jedním z tech o kterých mluvil Sokar, dokonce ten post hned nad tebou.

Rád bych podotknul ze tohle tema bylo o tom kdo by chtel hrat, ne o tom kdo by nechtěl protože to je přeci protiklad ne? :-D

Hráči jsou rozdrolení už tak... Nejvíc seskupení by byly kdyby se to vratilo tak jak to bylo na zacatku bolesti. Někdo se třeba nechce skupit? Lidi jsou různí a jako bonus mají různé názory které jsou rozdílné. Nad timto tematem nebude nikdy schoda, protože každý vyžaduje jiný počet hráčů se kterými bude hrát a jiný způsob hry.
Co je zamčené, může být odemčené... co je skryté může být nalezeno... co je tvé, může být moje.
Odpovědět
#54
Čo takto "Drow na prídel"?

Ako iste viete niektoré shardy praktikujú "rasu za odmenu". Či už za kvest, alebo ako odmenu pre starých hráčov.

Držanie takejto postavy znamená isté RP povinnosti a istý predom daný scenár. Jeho porušenie by znamenalo odobranie postavy...

Resp je to nápad ktorý sa mi zrodil v hlave teraz...

Človeka, Elfa, Trpaslíka a Orka by mohol hrať každý a vybrať si ho. Hobita, gnoma, drowa by hráči dostávali na prídel a bolo by vyžadované trochu striktnejšie RP ale o to by tie prídelové rasy dostali nejaké bonusy.
Black Hole:
http://www.youtube.com/watch?v=fCL5CfHm7Ps

(kto nájde môj príspevok má bod .) )
Odpovědět
#55
Taky bych dal možnost hrát drowa, spíš na požádání/za odměnu. Drow by měl podléhat přísnějším pravidlům pro RP. No a když vidím některé lidi, co tu o drowy projevují zájem...
Odpovědět
#56
Co mate porad s tim dvojim metrem? Jednou je tohle RP server, tak by to tak melo vypad. Nebo jakoze tim, ze nekdo hraje trpaslika, okra, cloveka ma moznost se vybodnout na RP? "Sak co, nejsem drow, tak je to jedno.

Sem toho nazoru, ze rozjeti drowu bude mit stejny vysledek jako posledne.
Status serveru se zlepsi (prijdou hraci co je chteli hrat, zacnou logovat starsi hraci) -> Po nejakem case to zacne stagnovat -> zacnou se logovat stare postavy nebo se preste logovat -> Mezi tim povrch upadne pro nizky pocet hracu do komatu -> U drowu zustavaji pouze HCRP hraci, kterym jde hlavne o jejich pribeh (do -3-5hracu?) -> Server upada na 10-15lidi online...

Tohle uz to bylo. A problem neni ani tolik v hracich jako i v RT, kde maji jejich clenove spory mezi sebou a maji tak vsichni potrebu hrat si na svem pisecku. O to vic me mrzi, ze jsi to vzali nakonec Sokar a Keringer, kteri co ja vim delaji uz na trech piseccich(nujelm, goren, staveni) a ted si vezmou dalsi. Nezlobte se na me chlapy, ale myslim ze se to hodne podepise na tech ostatnich.

A pro zajimavost, jsem jeden z tech co by drowa chteli hrat, prave pro jejich RP, ale i presto to povazuji za dalsi pokus o harikiri serveru.

...Ale jinak drzim pesti...
-=Semper Fidelis=-
Eržika Nitková - Krejčí, truhlářka, řezbářka
Hinata - Služebnice Jondaly někde na cestách
Galahad - Cypronský hospodský
Eržika - stopařka
Odpovědět
#57
"Dvoji metr": Tak ono kdyz vybiras par lidi do raketoplanu nebo ponorky, je to neco jineho, nez poskladat tridu prvnaku z tech co na to maj vek.. Smile Delas neplechu na povrchu? Fajn, porad jeste te muzou lidi vypudit na okraj, muzes se prestehovat na milion mist, kde nepotkas zivacka. To asi v Podtemnu nebude jen tak. Krom toho je to dost dobre oduvodnitelne u rasy, ktera by kazdeho "vyvrhela" (= nehrajes tak, jak by se nam libilo) proste bez milosti zlikvidovala za sebemensi chybu. Ono taky k hrani zbytku ras postaci naprosto minimalni obecne znalosti a zdravy rozum. Kdezto videt nekoho hrat drowa, kdyz o te rase nic nevi, je vetsinou vcelku smutny pohled. Pro takove lidi je podle me vhodnejsi jina, mene narocna rasa. Tuto rasu povazuju za nejvic specifickou.
Kazdopadne "dvoji metr" je zbytecne resit, postihovat za non-RP je mozne kohokoliv kdekoliv a zpusob postihu zalezi jen na uvaze RT a na konkretnim pripadu, kdy se tresty mohou pohybovat od horsi znamky za RP, az po bany, perma bany, mazani uctu atd. V tomhle ohledu to tedy neni nic noveho, co by nebylo mozne uplatnovat na kohokoliv. Jak prisne to bude nastavene, to uz je na uvaze rasoveho GM.. Co se me tyce, tak spatne zahrany drow v Podtemnu je "spolecensky nebezpecnejsi", nez spatne zahrany clovek nebo trpaslik na povrchu, tedy nejedna se o zadny "dvoji metr", ale o naprosto zakladni princip trestu a prava. Dva lide co spachaji uplne stejny cin za trochu jinych podminek nebo okolnosti proste dostanou uplne jiny trest, to je v souladu s pravem i etikou..

Pravo neni exaktni veda a brojit proti "dvojimu metru" je ve sve podstate uplny nesmysl, protoze presne na tom principu funguji zaklady prava a etiky..
EDIT: Navic presne tahle selekce dost dobre muze zabranit tomu, pred cim vsichni varuji.. Tedy tomu, ze vsichni pujdou hura hura do Podtemna protoze to bude "cool" a "in" a skutecne kvalitnich hracu tam pritom bude jen par, zatimco na povrchu nezbyde nikdo.
Odpovědět
#58
Jo fajn, tak bude týden v podtemnu živo, ale po krátké době tam stejně zůstanou jen lidi co umí hrát rp drowů a vědí do čeho jdou, když si volí temného elfa... Krom toho, drowové nejsou fixně vázaní na podtemno...v noci mohou vystoupit na povrch....
K nápadům jak posunout temné elfy dopředu...první to chce spustit rasu a pak začít budovat a šperkovat nedokonalosti. Jsem víc jak ochotný nabídnout pomocnou ruku při budování podtemna...co si budeme povídat-běhat pořad dokola ve dvou tunelech+ město... To každého omrzí a chtělo by to postupně rozšiřovat podzemní komplex
Odpovědět
#59
A nebo tam nakonec bude tolik "nedobrych" drowu, ze nakonec prevalcuji ty "dobre" a ti nasledne prestanou hrat....takze nam zustane podtemno s par "nedobrymi" drowy a pak ostatnich na povrchu Smile.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#60
Ja nevim, ale proc porad trvate na nezlomnych drowech. Relativne jsou vyhubeni, pripadne je dostala bolest stejne jako ostatni. Takze proc konecne nepustit uzdu a kdyz uz je teda nechate spustit, tak at jim jejich povahu urci hraci. O tom prece tohle vsechno je? Tak to treba bude hold naopak ti podle Mariny "nedobri" drowy budou vladnout a ti "dobri" budou vyvrhelove a lovena zver -> pro ne urcite vetsi duvod se vice snazit ve svem RP ne?
-=Semper Fidelis=-
Eržika Nitková - Krejčí, truhlářka, řezbářka
Hinata - Služebnice Jondaly někde na cestách
Galahad - Cypronský hospodský
Eržika - stopařka
Odpovědět



Skok na fórum: