Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Isharský kulturně divadelní spolek
#1
Předem všeho dovolte, abych se Vám představila. Mé jméno je Mária Malá. Jsem milovnicí kulturních zážitků, věcí uměleckých, kreativních... Zastánce mírně, ne však přehnaně bohémského života.

Není věcí překvapivou, že v dnešní době všelijakých pohrom a děsivých událostí se stalo, že kultura vymizela z našich životů. Nemyslím, že tento život je takto správný a může se díky tomu stát velmi...ehm... stereotypním. Z tohoto důvodu bych ráda navrátila tyto kulturní úžasné časy dřívější do dnešních Isharských stojatých vod, ve kterých vidíte jen meče a krev a .. Ne tímto nechci urážet jakékoli bojovníky.. jen myslím, že občas bylo by dobré si od toho všeho odpočinout. A tak ač obšírnou cestou dostávám se k hlavnímu tématu mého otevřeného dopisu...

Sháním lidi kreativní, s duší snílků i válečníků, mágů i řemeslníků. Všechny kdož čas od času by rádi odlehčili svoje běžné dny něčím jiným, netradičním... Kulturou...

V hlavní myšlence celého tohoto společenství je pořádání občasných besed, akcí, divadelních vystoupení. Nabízím podporu mladým nadějným spisovatelům, ať už básníkům či kronikářům. Hledám všechny kdož rádi zpívají a především také nadšené herce.. to slovo berte prosím s nadsázkou neb nejedná se o doslovný výklad.

Myšlenkou hlavní je přivést život do našeho divadla a nejen tam. Ano, většina z Vás ani netuší že nějaké divadlo Ishar má, a právě to je to co bych chtěla změnit... Veselohry, předčítání básní, melodramata i klasické divadelní hry, hudební či pěvecká vystoupení.. vše nač si vzpomenete... A i to nač si nevzpomenu já...
Proto prosím ozvěte se, zda máte zájem se účastnit, jakkoli zapojit nebo by jste jen rádi občas zašli shlédnout něco duši povznášející...

S tímto končím a zdravím

Mária Malá

*Připíchla dopis na nástěnku a s povzdechem odkráčela broukajíc si dávno zapomenutou melodii*
Pokud by uprostřed Isharu byla bomba, na ní nápis: "nesahat, jinak bude konec světa..."
Tak dávám manawydanu tak tři vteřiny života ...
Odpovědět
#2
OOC: Vážně se necháte překecávat???Smile
Pokud by uprostřed Isharu byla bomba, na ní nápis: "nesahat, jinak bude konec světa..."
Tak dávám manawydanu tak tři vteřiny života ...
Odpovědět
#3
OOC: Tak jak to vidíte? Na kdy by se dal spáchat první nezávazný setkání těch co se mi přihlásili? Omlouvám se za zdržení, čekala jsem s tím až bude po jarmarku...
Jinak všechny nápady a všichni nadšenci vítání.. Nevyžaduje to žádnou dovednost jen chuť se bavit Wink
Pokud by uprostřed Isharu byla bomba, na ní nápis: "nesahat, jinak bude konec světa..."
Tak dávám manawydanu tak tři vteřiny života ...
Odpovědět
#4
( 30. 4. - tj. zítra od osmi hodin večer proběhne první "setkání" všech zájemců, prosím doražte kdo můžete... Vymyslete i promyslete co by jste rádi uskutečnili a ne...nebudeme pálit čarodějnice Wink
PS: Sraz v prostorách hradu - v malém divadle, které najdete napravo od hradu... )
Pokud by uprostřed Isharu byla bomba, na ní nápis: "nesahat, jinak bude konec světa..."
Tak dávám manawydanu tak tři vteřiny života ...
Odpovědět



Skok na fórum: