Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[RP] Sněm trpaslíků a gnómů
#1
"To by bylo, aby se ta elfí svoloč scházela a my trpaslíci zůstali po takovém soužení po domovině na ocet!" Bouchnul korbelem do stolu starší podsaditý trpaslík.
"Je tomu tak!" Přidávali se sborově další trpaslíci okolo stolu, starší i mladší jali se tahati v rozrušení za své vousy, gestikulovat k nebesům a dovolávat se slova.
"Tož nás příliš málo," přerušil ruch výkřiků a třískajícich korbelů trpaslík ve stříbrem dekorované plátové zbroji "'estli něco vůbec budem móc, tak jen přivést bratří ze Svatyně a zeptat se jich na to, jak to vlastně vidějó!"

Chvilku nečekaného ticha okamžitě využil předchozí mluvčí, který se s pomocí přidržování od dvou mladších trpaslíků vyhrabal na stoličku a zvedl ruku pro získání pozornosti " Dobře's mluvil Thorine a chápu tvé obavy, ale mnoho z nás co patří mezi novou vlnu přistěhovalců, nebo pracuje již od batolecího věku v Isharu a nepamatuje si ani již na způsoby svých otců, natož na způsoby našich nových komunit ani neví, že Svatyně stále hostí hrdiny svých časů - tvé druhy Fenka, Gerga, pamětníky úctyhodného krále Zloty a další," do místnosti se opět navracel ruch nesouhlasných i souhlasných pokřiků " Halli! Zkus je donuťit aspoň doposlechnout moji větu!" mluvčí se obrátil zpět k davu "Budu mluvit jen krátce! Bez řádného vedení nemůžeme učinit nic; je čas uspořádat shromáždění všech z našeho národa. Je třeba svolat staré bojovníky za Goren-Zar i nižší trpaslíky, kteří se lopotí pro Ishar ve stájích a kovárnách a s pomocí Moradina nalézt společnou řeč!" Po posledním slově se trpaslík natáhnul rukama po korbelu piva a s vyčerpaným výrazem se pomalu sesunul ze stoličky

"Tak máš dobrý srdce, Khorine," řekl Thorin a získal pozornost se zařinčením své zbroje během vstanutí "dejme teďkon vědet všem bratřím o tom, co se bude dít, tak, jak jsme si to domlouvali již předtím, jasný? Zbytek už se pak nějak projeví a další trpaslíci dorazí; teď však doneste už to pívo ať příjdou i bručouni na jiný myšlenky!" Thorin sklízeje úsměvy a nadšení se uvelebil zpět do své židle..
OOC: Rád bych se zde domluvil na přípravě sněmu trpaslíků a gnómů kvůli Goren-Zaru, zocelení trpasličí komunity, vyřešení případných politických témat vyvstávajících z nynější situace v Isharu a Cyproně, Stříbrovousým a koneckonců také k impulsu pro drahé veterány i nováčky!

OOC: EDIT by Galran: Promazáno.
OdpovědětPravděpodobně související témata ...
Téma: Autor Odpovědi: Shlédnutí: Poslední příspěvek
  [RP] Novinky ze světa trpaslíků a gnómů Jmat 100 53 928 23.10.2017 v 10:17
Poslední příspěvek: Lynx
  [RP|Cech] Sněm trpaslíků a gnómů - Děti Moradina Halli 2 2 021 24.08.2013 v 10:54
Poslední příspěvek: Krucipísek
  počínání trpaslíků a gnomu Istar 13 6 453 22.11.2008 v 13:59
Poslední příspěvek: Magnus

Skok na fórum: