Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[RP] Prácička
#1
Hej, ty.. no ty, vypadáš šikovně, jestli víš co tim myslim..

Hledám dobrodruhy se šikovnejma prstama. Před pár dny mi můj kontakt měl doručit vzkaz, prve ho měl napsanej na kusu pergamenu, kterej pak roztrhal a pohodil někde tady v Cyproně. Na jednu stranu neopatrnost, na druhou štěstí, protože ten mamlas natáhl brka než stihl doručit vzkaz. Těch útržků řekl bych nebude víc než pět a budou podepsaný písmenama "AN". Nějaký zvědavci je museli sebrat, protože nikde pod širym nebem ani volně dostupný nejsou, to už sem nechal prověřit. Ani městský hlídky nic, o tom bych něco věděl. Někdo by měl místním vyvětrat doma, jestli víš co tim myslim.. a nezapomeň si vercajk, určitě bude víc než potřeba.

Každopádně "nálezce" nebude škodnej, za každej útržek vyplatim odměnu a pokud by někdo náhodou sehnal všechny útržky najednou.. Ale nebudeme předbíhat.

Jo a jinak.. řikaj mi Starej pes, ani vlastně nevim proč, ale nějak už se to vžilo. A už za mnou nechoď, někdo tě pak najde, když něco budeš mít.


OOC: Úkol je pro zloděje a vyžaduje tulácké schopnosti, všechno ostatní je doufám v textu výše. Pokud by přesto bylo něco nejasného, klidně pište. Úkol zadává i NPC ve hře, někde v osadě u Cyprony.
Odpovědět
#2
OOC:
XYZ napsal(a):Útržek u --- v --- mi hlási že nelze okrádat ---.


Promiň, opraveno, to mě teda nenapadlo.. Biggrin
Jinak zatím snad stále všechny útržky krom jednoho na svém místě, takže pozdě určitě není. Kdyžtak se ozvěte i kdyby byl s něčím problém.
Odpovědět
#3
OOC: Už zbývá poslední útržek pergamenu. Využijte toho, že konkurence momentálně neexistuje a získejte ho třeba právě vy! I jeden útržek vám dává nárok na malou odměnu.
Odpovědět



Skok na fórum: