Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Saara tirnor vanwalion
#21
Tomuhle se můžu leda smát, za 1. ten což pomočil mrtvolu nebyl elf, za 2, co jsi čekal? Že se budeme dívat jak zabíjíš našeho člena, lae notak, nebuď naivní. Jo přehnal to, ale ty taky Smile
Odpovědět
#22
Nehodlam se o nicem dohadovat. Pomocil ji nekdo, komu od potrestani pomohli elfove. Je to na stejne urovni, jako kdyz nekromant vycaruje nemrtveho ve svatyni. Byt vami, jsem happy ze systemove klatby nejsou nascriptovane ( http://www.manawydan.cz/index.php?cont=knihovna&show=33 , uiprostred), protoze by jste zrejme dostali systemovou klatbu (bohuzel, gm co se v te souvislosti divalo na to jak je to daleko zjistilo ze je to pouze v analyze).

Takze otevrene, z hlediska nabozenskeho to byl hruby prestupek a utok vuci Corellonovi samotnemu a proti jeho principum vubec. Knez, co vas podpori, nebude nadale clenem cirkve. A to tak dlouho, dokud Corellon nebo byvala veleknezka (ktera se pote co zacne opet hrat cirkve ujme), nereknou opak.

Pohled sve postavy na tuto situaci nebudu rozepisovat vubec, neni dulezity. Tohle je z me strany k tomuto tematu v ooc casti vse.
Odpovědět
#23
Smile né každý je věřící, ale ot nemá smysl..něco ti vůbec vysvětlovat.
Odpovědět
#24
(01.12.2008 v 15:50)Kara napsal(a): Smile né každý je věřící, ale ot nemá smysl..něco ti vůbec vysvětlovat.

Tohle ma byt argument proti jednani "vericiho"? Pokud neni verici, tak mu zajiste nevadi postihy cirkve boha ktereho neuctivaHappy Nekteri z vas by si meli uvedomit ze knez neni jen o hej a pockej, ale ze modlitby a jejich efekty se nekde berou a skrz tohle je dany buh stale pritomen ve svete a ze zrovna ty nejsi verici, neznamena ze spousta dalsich vericimi neni.
Odpovědět
#25
(01.12.2008 v 15:50)Kara napsal(a): Smile né každý je věřící, ale ot nemá smysl..něco ti vůbec vysvětlovat.
To si delas legraci.. Nemusim byt verici, abych si uvedomoval, co znamena utok na knezku a abych se nechoval jako buran. Misto abyste umravnili sveho clena sami a omluvili se, tak jeste napadnete elfi knezku a to dokonce i jako bytosti stejne rasy. Ja byt elf a videt, jak nekdo napada moji knezku, tak rozhodne nevypadnu takhle z role. Mozna jste jen nedokazali odhadnout dusledky vasich cinu a co je spravne, ale od nekoho, kdo vyhlasuje neutralitu, bych ocekaval trochu zodpovednejsi a proziravejsi jednani nez si proti sobe postvat cirkev elfu a to vse jen kvuli hlouposti a hulvatstvi vlastniho clena. Mimochodem to napadeni vaseho clena bylo naprosto na miste a jedina smula je ta, ze zrovna nebylo v okoli vic rozumnych bytosti, ktere by zabranily poslapani zasad slusnosti a zejmena pak napadeni dane knezky (za tohle byste v realnym stredovekym nebo nerealnym fantasy svete uz vsichni zucastneni horeli na hranici, pripadne byli zakopani zaziva Wink a ver, ze elfum od vas by to, ze "nejsou verici" jeste pritizilo).
Valerie (Semper Fidelis) - kovářka, drátenice a slévačka, vévodkyně Cyprony
Odpovědět
#26
Jo, asi máš v něčem pravdu, že jsme neodhadli situaci, ale ona mě sere od doby co tu hraju a tohle prostě byla záminka.
Odpovědět
#27
Chci zde upozornit na porušení pravidel, které Hafik odmítnul nechat prošetřit:
1, provokováním kněžky byl dán automatický souhlas k PvP
2, napadení provokujícího kněžkou tak bylo v souladu se současnými pravidly, stejně jako jeho případná obrana
3, napadení kněžky ostatními účastníky bylo již PROTI pravidlům.
Neberu jako argument proti 3, bodu "Soudržnost bratrstva", protože tak by zde vznikl nebezpečný precedens - jeden provokuje a zbytek ho jde "zachránit".
PS: pracuji na systému který umožní povolit PvP.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#28
Tak to sem rád že na tom pracuješ, jestli to má být teda takhle Smile
Odpovědět
#29
(01.12.2008 v 18:23)Whitey napsal(a): Chci zde upozornit na porušení pravidel, které Hafik odmítnul nechat prošetřit:
1, provokováním kněžky byl dán automatický souhlas k PvP
2, napadení provokujícího kněžkou tak bylo v souladu se současnými pravidly, stejně jako jeho případná obrana
3, napadení kněžky ostatními účastníky bylo již PROTI pravidlům.
Neberu jako argument proti 3, bodu "Soudržnost bratrstva", protože tak by zde vznikl nebezpečný precedens - jeden provokuje a zbytek ho jde "zachránit".
PS: pracuji na systému který umožní povolit PvP.
1) žádná provokace nebyla, kdo může vědět co se jakému hovádku s kněžkým titulem žene hlavou, příště se můžu jen zasmát že je to amater nebo nejde a hned může tahat bohy, stejně nebezpečný precedent, jaký zmiňuješ u bratrstva.
2) Napadení našeho člena, byla jasná provokace členů bratrstva, ze trany kněžky, proto bylo na základě provokace povoleno pvp.

whitey, máme stejné argumenty, nemělá ná provokovat tím že napadla našeho člena. Dále zdůraznuji že se měla chovat jako elf, mě maya zabila kvůli jiné blbostce když jsem žačínal, rád ti to vylíčím. Chcípal jsem hlady> šel jsem na blázny> zabiju blazna> beru maso> sem ní zabitej na to že jsem znesvětil mrtévho tím že jsem si vzal maso abych se mohl nažrat.

3) tohle nemá cenu řešit a doporučuji všem stranám na to zapomenout je to věc výkladu a pohledu.
(02.12.2008 v 00:29)Pandrhola napsal(a):
(01.12.2008 v 18:23)Whitey napsal(a): Chci zde upozornit na porušení pravidel, které Hafik odmítnul nechat prošetřit:
1, provokováním kněžky byl dán automatický souhlas k PvP
2, napadení provokujícího kněžkou tak bylo v souladu se současnými pravidly, stejně jako jeho případná obrana
3, napadení kněžky ostatními účastníky bylo již PROTI pravidlům.
Neberu jako argument proti 3, bodu "Soudržnost bratrstva", protože tak by zde vznikl nebezpečný precedens - jeden provokuje a zbytek ho jde "zachránit".
PS: pracuji na systému který umožní povolit PvP.
1) žádná provokace nebyla, kdo může vědět co se jakému hovádku s kněžkým titulem žene hlavou, příště se můžu jen zasmát že je to amater nebo nejde a hned může tahat bohy, stejně nebezpečný precedent, jaký zmiňuješ u bratrstva.
2) Napadení našeho člena, byla jasná provokace členů bratrstva, ze trany kněžky, proto bylo na základě provokace povoleno pvp.

whitey, máme stejné argumenty, nemělá ná provokovat tím že napadla našeho člena. Dále zdůraznuji že se měla chovat jako elf, mě maya zabila kvůli jiné blbostce když jsem žačínal, rád ti to vylíčím. Chcípal jsem hlady> šel jsem na blázny> zabiju blazna> beru maso> sem ní zabitej na to že jsem znesvětil mrtévho tím že jsem si vzal maso abych se mohl nažrat.

3) tohle nemá cenu řešit a doporučuji všem stranám na to zapomenout je to věc výkladu a pohledu.


za 4) Maya nebyla zabita ale jen omráčena, nevím kde jsi vzal tyhle nesmysli, potom co se probrala nikdo si ji nevšímal a neútočil, jak fyzicky tak slovně.
(01.12.2008 v 16:15)Siren napsal(a):
(01.12.2008 v 15:50)Kara napsal(a): Smile né každý je věřící, ale ot nemá smysl..něco ti vůbec vysvětlovat.
To si delas legraci.. Nemusim byt verici, abych si uvedomoval, co znamena utok na knezku a abych se nechoval jako buran. Misto abyste umravnili sveho clena sami a omluvili se, tak jeste napadnete elfi knezku a to dokonce i jako bytosti stejne rasy. Ja byt elf a videt, jak nekdo napada moji knezku, tak rozhodne nevypadnu takhle z role. Mozna jste jen nedokazali odhadnout dusledky vasich cinu a co je spravne, ale od nekoho, kdo vyhlasuje neutralitu, bych ocekaval trochu zodpovednejsi a proziravejsi jednani nez si proti sobe postvat cirkev elfu a to vse jen kvuli hlouposti a hulvatstvi vlastniho clena. Mimochodem to napadeni vaseho clena bylo naprosto na miste a jedina smula je ta, ze zrovna nebylo v okoli vic rozumnych bytosti, ktere by zabranily poslapani zasad slusnosti a zejmena pak napadeni dane knezky (za tohle byste v realnym stredovekym nebo nerealnym fantasy svete uz vsichni zucastneni horeli na hranici, pripadne byli zakopani zaziva Wink a ver, ze elfum od vas by to, ze "nejsou verici" jeste pritizilo).

1) člena jsme si umravnili a slízl to pěkně
2) jsme mezi rasová gilda, takže otázka rasy u nás nehraje žádnou roli(až na drowy, kteří jsou otevřeně nepřátelsky nakloněni všem rasám,které do sebe bereme, teda alespoň co se týče původního záměru, jeslti Gmka chtějí drowy překopat na stvoření milující vše prizpůsobíme se i my)
3) za třetí, hrajeme fantazi, reálný středověk proto nech vklidu spát. Protože můžu klidně na tebe vytáhnout o dost starší řecko kde byl ateismus tolerován. takže pššššt...
4) do nikoho se nenavážíme, nikoho nenapadáme.
Odpovědět
#30
(02.12.2008 v 00:29)Pandrhola napsal(a): 3) za třetí, hrajeme fantazi, reálný středověk proto nech vklidu spát. Protože můžu klidně na tebe vytáhnout o dost starší řecko kde byl ateismus tolerován. takže pššššt...
Jiste, tolerovan, ale do miry, nez nekdo ve skupine napadne kneze. Wink Vis jak je to vas boj, ale nemuzes se pak divit, jak se k vam urciti lide budou chovat (btw. o Recku ani nemluv - za predpokladu, ze tam nebyli elfove - by po vas uz sla cela domobrana a straze Biggrin). To je asi tak vsechno.
Kdyby jste tu knezku nenapadli ve skupine, mohlo vsechno zkoncit umravnenim vaseho clena ze strany knezky. Ty bys mu ani nemusel moc nadavat a knezka by to (mozna) povazovala za vyrizene. Uvedom si, ze nejste se svymi pravidly izolovani od sveta a musite se podridit i zakonum okoli. Pokud prijdes do nejakeho prostredi a ovlivnujes ho, tak musis ocekavat nalezite nasledky. Tim, ze rikas, ze si to vas clen slizl take priznavas, ze provokace z vasi strany byla (myslim, ze naruseni ciziho nabozenskeho obradu nevhodnym zpusobem je posuzovano negativne ve vsech moznych svetech Smile ).. nemuzes pak jeste nadavat na knezku.
Valerie (Semper Fidelis) - kovářka, drátenice a slévačka, vévodkyně Cyprony
Odpovědět
#31
Ještě poznámka k tomu ateismu. Pravda nemusíš bohy nějak moc vyznávat, ale těžko ve fantasy světe popřeš jejich existenci, když deno-denně vydíž zázraky, které konají jejich kněží. A pokud se tu někdo chce vymlouvat že je člověk nebo trpaslík, a že mu je Corelon ukradenej, tak hanobení mrtvých (za což minimálně by se to dalo považovat, pokud neuznáváš její kněžský stav) je docela vážné provinění proti morálce většiny náboženství.
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#32
(02.12.2008 v 02:48)Siren napsal(a):
(02.12.2008 v 00:29)Pandrhola napsal(a): 3) za třetí, hrajeme fantazi, reálný středověk proto nech vklidu spát. Protože můžu klidně na tebe vytáhnout o dost starší řecko kde byl ateismus tolerován. takže pššššt...
Jiste, tolerovan, ale do miry, nez nekdo ve skupine napadne kneze. Wink Vis jak je to vas boj, ale nemuzes se pak divit, jak se k vam urciti lide budou chovat (btw. o Recku ani nemluv - za predpokladu, ze tam nebyli elfove - by po vas uz sla cela domobrana a straze Biggrin). To je asi tak vsechno.
Kdyby jste tu knezku nenapadli ve skupine, mohlo vsechno zkoncit umravnenim vaseho clena ze strany knezky. Ty bys mu ani nemusel moc nadavat a knezka by to (mozna) povazovala za vyrizene. Uvedom si, ze nejste se svymi pravidly izolovani od sveta a musite se podridit i zakonum okoli. Pokud prijdes do nejakeho prostredi a ovlivnujes ho, tak musis ocekavat nalezite nasledky. Tim, ze rikas, ze si to vas clen slizl take priznavas, ze provokace z vasi strany byla (myslim, ze naruseni ciziho nabozenskeho obradu nevhodnym zpusobem je posuzovano negativne ve vsech moznych svetech Smile ).. nemuzes pak jeste nadavat na knezku.

Ano a jsme přesně u toho, kdyby kněžka našeho člena umravňovala, nic bych proti tomu neměl, ale jako nepřijde mi jako kompetentní nástroj u eflů umravnovat takovým způsobem jaký zvolila, dokážu si živě představit situaci: mayA:"synu říkala jsem ti at si nehraješ s tím míčem!" Řach! malý elfskému chlapci teče krev z uší a leží v bezvědomí.Biggrin
tohle at zkouší na své nevolníky, ale nikoliv na nás. Kdyby se chovala racionálně a jen mu domluvila nemuselo se to stát, ale když někdo mlčky stojí a pak se na někoho vrhne, tak s tím at jde do prd...
(02.12.2008 v 07:48)Ilicius napsal(a): Ještě poznámka k tomu ateismu. Pravda nemusíš bohy nějak moc vyznávat, ale těžko ve fantasy světe popřeš jejich existenci, když deno-denně vydíž zázraky, které konají jejich kněží. A pokud se tu někdo chce vymlouvat že je člověk nebo trpaslík, a že mu je Corelon ukradenej, tak hanobení mrtvých (za což minimálně by se to dalo považovat, pokud neuznáváš její kněžský stav) je docela vážné provinění proti morálce většiny náboženství.
v rámci rp můžeme Brartrstvo udělat jedno o čemž silně uvažuji.

založit si vlastní kult: ve kterém moč je posvátná a darem života, tím že ho pomočil mu prokázala největší úctuBiggrin napadení našeho močícího na tělo bude se rovnat napadení bohů Blink proč ne že?

Udělám kodex, kde bude zakázáno kálet na těla, jinak proti rozřezávání nic nemám a jestli to někomu vadí, at to znemožní systémově. Takže alespoň hnu s kodexem cti Tongue
Odpovědět
#33
Nevzal si maso ze zebraka, ale z hrace. Pricemz si porusil i pravidlo o nelotovani, to jen na okraj. Navic ten hrac byl pritel me postavicky, proto te sundala dolu. Ocividne se nevyplaci nektere veci "zapominat".

Co se tyce umravnovani. Nebyl to elf, to za prve, za druhe hrube urazil Corellona. Navic to byl dotycny, ktery se takto chova, tudiz nejake umravnovani nema smysl. Nebyl to on, kdo lootil hrace behem obrany hradeb? Mam dojem ze tam dokonce okradl i Mayu, doted mi visi kresadlo. Spolecnost slozena z vrahu, okradacu mrtvol (navic vlastnich spolubojovniku behem obrany!) a dalsich je opravdu spolecenstvi ktere je nutno brat vazneLaugh
Kazdopaden nechapu proc to resite tady a ne igTongue
Odpovědět
#34
(02.12.2008 v 09:26)HaFiK napsal(a): Nevzal si maso ze zebraka, ale z hrace. Pricemz si porusil i pravidlo o nelotovani, to jen na okraj. Navic ten hrac byl pritel me postavicky, proto te sundala dolu. Ocividne se nevyplaci nektere veci "zapominat".

Co se tyce umravnovani. Nebyl to elf, to za prve, za druhe hrube urazil Corellona. Navic to byl dotycny, ktery se takto chova, tudiz nejake umravnovani nema smysl. Nebyl to on, kdo lootil hrace behem obrany hradeb? Mam dojem ze tam dokonce okradl i Mayu, doted mi visi kresadlo. Spolecnost slozena z vrahu, okradacu mrtvol (navic vlastnich spolubojovniku behem obrany!) a dalsich je opravdu spolecenstvi ktere je nutno brat vazneLaugh
Kazdopaden nechapu proc to resite tady a ne igTongue
vzal jsem maso z blázna nikoliv z hráče puso :-) takže si to nepřekrucuj.
MÁŠ DOJEM? DOJMI SI MŮŽEŠ NECHAT UKAŽ SCREENY A PŘESTAN POMLOUVAT A NECH SI SVÉ ÚVAHY NA DENÍČEK
Odpovědět
#35
K cemu screeny? Kdyz byl drzen jako vezen ve skladu jeste v dobe Barta, kdy jsme ho pritom chytli a kdy mi sebral polovinu invetare? Mam na to nejmin tri svedky, nepotrebuji screeny.
Odpovědět
#36
to GM: co to tu tak promazat? Tyhle plodné debaty jsou vážně hluboce pod úrovní smyslu tohoto forka. Ráda bych tu četla něco co se bude elfů týkat a ne zoufalé dohady dvou stran z nichž ani jedna nechce ustoupit byť jen o milimetr.
Jinak to Pandrhola..dovolím si uvést na pravou míru ten tvůj tolerovaný ateismus ve starém Řecku. Dvakrát měř, jednou řež.. V tvém případě dvakrát studuj a jednou piš..

citace:
"V západní civilizaci bylo už ve starověkém Řecku teistické náboženství jedním ze základů státu a ateismus, chápaný ovšem jako nevíra v božstva, v jejichž existenci společnost věřila, byl trestán jako zločin. Z politických důvodů byl z ateismu obviněn a posléze popraven například Sókratés. I přes toto obvinění ale prohlašoval, že je inspirován božskými hlasy, a přál si, aby po jeho smrti byl obětován kohout."
Odpovědět
#37
Segi, nepředepisuj mi co mám dělat a jak to mám dělat, na to jsem víc než alergickej.
Pokud Hafik vyjádřil že mu to vadí a daná postava v tom pokračovala, byla to jasná provokace a je jedno zda čichala ke kytičkám nebo emotovala nějaké nesmysly.
Ad Ateismus: Je těžké být ateistou ve světě kde se bohové normálně projevují (skrze modlitby kněží).
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#38
Dana postava uz byla mnohokrat upozornena na podobne chovani, proto byla jakkakoliv domluva slovy vynechana, cilem bylo omracit a pak dotycneho upozornit.
Odpovědět
#39
Kecy, kecy šáša crusty pánové. první kdo to začal řešit tady a ne IG si byl tyHafaku, mam takovy dojem Smile)
Odpovědět
#40
Můžeš mi vysvětlit na co je tahle narážka?
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět



Skok na fórum: