Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Saara tirnor vanwalion
#41
(02.12.2008 v 18:03)Whitey napsal(a): Segi, nepředepisuj mi co mám dělat a jak to mám dělat, na to jsem víc než alergickej.
Pokud Hafik vyjádřil že mu to vadí a daná postava v tom pokračovala, byla to jasná provokace a je jedno zda čichala ke kytičkám nebo emotovala nějaké nesmysly.
Ad Ateismus: Je těžké být ateistou ve světě kde se bohové normálně projevují (skrze modlitby kněží).

nedal nic najevo, prostě po něm skočil a nic nepředepisuju ti co máš dělat jen ti ukazuji ironii celého sporu, když jsou dva pohledy na věc.

myslíš??? ted koukej na můj předpis: ad ateista: filozofie,> magie je přirozená věc člověka v iluzi je-li presvědčen v že jeho iluze existuje čerpá ze svého podvědomí ohromnou magickou sílu, kterou kněží připisují své iluzi, přičemž ve skutečnosti pochází z nich samých....bohové neexistují vše pochází z nitra samotného člověka, který je oddán své iluzi a přesvědční že to zvládne...proto mi ateisté nemůžeme kouzlit, jsme si toho vědomi proto nevěříme v nesmysli <,< mimochodem tohle není názor mé postavy, jen všechno se dá okecat naprosto dokonale :-D
Odpovědět
#42
(03.12.2008 v 03:59)Pandrhola napsal(a):
(02.12.2008 v 18:03)Whitey napsal(a): Segi, nepředepisuj mi co mám dělat a jak to mám dělat, na to jsem víc než alergickej.
Pokud Hafik vyjádřil že mu to vadí a daná postava v tom pokračovala, byla to jasná provokace a je jedno zda čichala ke kytičkám nebo emotovala nějaké nesmysly.
Ad Ateismus: Je těžké být ateistou ve světě kde se bohové normálně projevují (skrze modlitby kněží).

nedal nic najevo, prostě po něm skočil a nic nepředepisuju ti co máš dělat jen ti ukazuji ironii celého sporu, když jsou dva pohledy na věc.

myslíš??? ted koukej na můj předpis: ad ateista: filozofie,> magie je přirozená věc člověka v iluzi je-li presvědčen v že jeho iluze existuje čerpá ze svého podvědomí ohromnou magickou sílu, kterou kněží připisují své iluzi, přičemž ve skutečnosti pochází z nich samých....bohové neexistují vše pochází z nitra samotného člověka, který je oddán své iluzi a přesvědční že to zvládne...proto mi ateisté nemůžeme kouzlit, jsme si toho vědomi proto nevěříme v nesmysli <,< mimochodem tohle není názor mé postavy, jen všechno se dá okecat naprosto dokonale :-D
i to, ze ses ubozak, co si hraje se slovickarenim a tim ze sebe dela naprosteho *cenzored*..?
Zakladatel klubu nespokojených hráčů
G.O.R.A
Raději vládnout v pekle, než sloužit v nebi.
Niccolo Machiaveli
Odpovědět
#43
(02.12.2008 v 20:18)Kara napsal(a): Kecy, kecy šáša crusty pánové. první kdo to začal řešit tady a ne IG si byl tyHafaku, mam takovy dojem Smile)

Text co jsem napsal byl in char. Prvni OT post byl tvuj.
Odpovědět
#44
Okecat se dá všechno, naštěstí je zde instance, která má vždy poslední slovo.

Ateismus: Pokud má někdo zájem hlásat ateismus, ať mi to prosím řekne - nastavím mu víru "Ateista". (i takovou možnost zde máme; na Ateistu /kupodivu/ téměř nezabírají žádné modlitby).
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#45
(03.12.2008 v 05:09)furgass napsal(a):
(03.12.2008 v 03:59)Pandrhola napsal(a):
(02.12.2008 v 18:03)Whitey napsal(a): Segi, nepředepisuj mi co mám dělat a jak to mám dělat, na to jsem víc než alergickej.
Pokud Hafik vyjádřil že mu to vadí a daná postava v tom pokračovala, byla to jasná provokace a je jedno zda čichala ke kytičkám nebo emotovala nějaké nesmysly.
Ad Ateismus: Je těžké být ateistou ve světě kde se bohové normálně projevují (skrze modlitby kněží).

nedal nic najevo, prostě po něm skočil a nic nepředepisuju ti co máš dělat jen ti ukazuji ironii celého sporu, když jsou dva pohledy na věc.

myslíš??? ted koukej na můj předpis: ad ateista: filozofie,> magie je přirozená věc člověka v iluzi je-li presvědčen v že jeho iluze existuje čerpá ze svého podvědomí ohromnou magickou sílu, kterou kněží připisují své iluzi, přičemž ve skutečnosti pochází z nich samých....bohové neexistují vše pochází z nitra samotného člověka, který je oddán své iluzi a přesvědční že to zvládne...proto mi ateisté nemůžeme kouzlit, jsme si toho vědomi proto nevěříme v nesmysli <,< mimochodem tohle není názor mé postavy, jen všechno se dá okecat naprosto dokonale :-D
i to, ze ses ubozak, co si hraje se slovickarenim a tim ze sebe dela naprosteho *cenzored*..?

za to ty jsi se teď projevil jako dokonale nad věcí :-D hele vynech osobní útoky polemizuji zde jen nad tím, že na jaký koliv rp mohou být přirozeně dva úplně rozdílné pohledy, pričemž oba dva mohou mít argumentaci. o žádné slovíčkaření zde vůbec nejde. A kontroluj své emotivní projevy bejkuWink
Odpovědět
#46
pro tebe porad Pan bejk..
Zakladatel klubu nespokojených hráčů
G.O.R.A
Raději vládnout v pekle, než sloužit v nebi.
Niccolo Machiaveli
Odpovědět
#47
Pandrhola ja som sa nechcel moc do tejto debaty zapojit ale neda mi to.
Ja neviem ako uvazujes kazdy sme predsa iny ale ked ti tu uz dost ludi vcetne GM vysvetlilo ze to co sa stalo je nevhodne ,proti pravidlam a neuctive tak by si tomu uz mohol konecne pochopit a prijat to a nie stale si tu mlet to svoje.
Ja som pritom nebol netusim ako sa to odohravalo ale po precitani bol post od Furgasse naprosto na mieste.

Touto spravou ta nech vyvolat dalsi spor len ukazat kde by mohla byt pravda.....
Odpovědět
#48
(04.12.2008 v 12:38)furgass napsal(a): pro tebe porad Pan bejk..

LaughLaughLaughLaughLaugh
Odpovědět
#49
Chci se zeptat kam zmizela nase gilda?
Odpovědět
#50
Gilda?
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#51
Zmizel kamen, zmizela gilda. Lithar ji uz dal zpet.
Odpovědět
#52
OK, bezva. Netuším jestli ji někdo mazal, vracel se save, nebo kdo ví co - schválně ji (snad) nikdo nemazal.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#53
Elfové, naučte se laskavě odlogovávat koně. Do rána systém smaže někomu nákladního koně jménem Miley.
Odpovědět
#54
Zdravím všechny jsem slamák Luffy - nový člen (Sběratel)
Slamak Luffy
Odpovědět
#55
Přeju hodně štěstí.
It's good to be bad.
Karlos Strench - Elf, hraničář
Odpovědět
#56
Je vůdce Saary v tuhle chvíli aktivní? Nikde nejsou žádné zápisky co děláte jako guilda...
Pokud by uprostřed Isharu byla bomba, na ní nápis: "nesahat, jinak bude konec světa..."
Tak dávám manawydanu tak tři vteřiny života ...
Odpovědět
#57
Spis jestli neco delaj jako guildaSmile
Odpovědět
#58
Zadna saara neni, loguje akorat Ireth :-)
Odpovědět
#59
Něco jako ruleta, na někoho to hodíme a možná to padne... najde se někdo takový tady?
Pokud by uprostřed Isharu byla bomba, na ní nápis: "nesahat, jinak bude konec světa..."
Tak dávám manawydanu tak tři vteřiny života ...
Odpovědět
#60
Náhodnej elf je tady .. hledáme elfy, co by se rádi přidali .. uvítal bych aktivitu .. (jeden den budu běhat a expit; a druhej den neudělám ani krok -- tohle ne)

Saara uvítá všechny elfy, co by se rádi přidali a byli by schopní jednou za čas pomoci se sběrem surovin .. na opravy, výrobu zbraní, šípů apod.

Dále bych chtěl uklidit trochu sklad .. je tam strašný nepořádek.. přesunout kovárnu na území srubu (kovář musí lítat furt do města)

Zabezpečit důl, aby byl schopný provozu a horník se nemusel bát nepřátel (Harpie, Vlci ..)

Dělat pravidelná cvičení, aby bojovnící nezapoměli, jak správně vykrýt výpad, nebo naopak jak správně udeřit ..

Prosím všechny elfy, co by měli zájem se podílet na obnově Saary, ať se ozvou ..
Odpovědět



Skok na fórum: