Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[OOC] PvP Liga ( Turnaje )
#1
Exclamation 
Cau, rozhodl jsem se ,ze udelam takovou mensi PvP Ligu, ktera bude spocivat v tom, ze kazdy tyden bude turnaj a po nejakem urcitem poctu turnaju bude Sampionat kde se vyhlasi vitez cele ligy.
Bodovani bude prubezne a bude nasledovat asi takto:

vyhra v souboji = 5 bodu
prohra v souboji = 0 bodu
1. misto v turnaji = 30 bodu + odmena
2. misto v turnaji = 20 bodu + odmena
3. misto v turnaji = 10 bodu + odmena

1. misto v Sampionatu = 75 bodu + odmena
2. misto v Sampionatu = 50 bodu + odmena
3. misto v Sampionatu = 35 bodu + odmena

1. Celkovy vitez celeho turnaje = prekvapko

Vysledky po kazdem turnaji budu psat vzdy na forum a k tomu sem budu davat prubezne vysledky cele tabulky.


Pisu to sem proto abych zjistil co na rikate, kdyby vas napadlo neco super tak se o to podelte a napiste to sem diky ! Smile
Odpovědět
#2
Nejake kategorie nebo tak něco ? Těžko může bojovat war s rangerem v malem prostoru...nevim jak je na tom soubojak ted, ale pamatuju si, ze platovku sem neprostrilel ani kdybych se posral.
It's good to be bad.
Karlos Strench - Elf, hraničář
Odpovědět
#3
zadny kategorie nebudou,premyslel sem ze po arene bude par pasti a kdyz je rang uvidi diky nejakemu skilku tak na ne muze hezky nalakat toho wara,ale rozhodne zadny kategorie nebudou,bude to ciste o tom jak za to povolani umis hrat
navic vzdy bude losovani a budu se snazit o to aby to byly vyrovnane duely
Odpovědět
#4
OOC....nějaké RP s tím spojený bude, nebo je to čistě OOC akce?

Jinak, pasti jsou popravdě pro střelce spíš nevýhoda, omezují už tak omezené možnosti útěku. Nemluvě o tom, že všímavost může mít střelc stejně dobře jako melee.
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#5
rp spojeni uz bylo, staci si precist vyvesku ve hre nebo tady na forum Smile

ty pasti byl jen nahodnej pripad, asi mas pravdu asi je to blbost
Odpovědět
#6
Co by jste řekli na překážky přes které není vidět + možnost instantního hidu na +-10s + posuvné zdi? Rolleyes
Odpovědět
#7
svůj negativní názor jsem edwinovi už řekl soukromně...ale teď to Galran fakt zabil BiggrinBiggrinBiggrin
Odpovědět
#8
Negativní názor na co? Smile
Imho je to okolo "war x rang" taková podivná debata.. tyhle boje v různých hrách většinou fungujou na principu kámen nůžky papír, ať už jde o Pokémony, nebo Ultimu Online. Na DP1 např. war dá ranga, rang dá mága a mág dá wara (zjednodušující, ale v principu pravda). U nás to sice může fungovat úplně jinak (a úplně čekám na to, až někdo "ozřejmí", že u nás mág dá všechny Biggrin), ale v soubojích mezi různýma povoláníma bude vždycky někdo v nevýhodě při určitých kombinacích povolání.
Odpovědět
#9
no prostě jsem měl dost výhrad...bohužel na mw je tak nedotažený souboják a je tady tolik bugů a feature (invul postavy, IK kouzla, atd...)...ale jo jako turnaje byly vždy jedny z těch oblíbenějších eventů jen prosím orgy, GMka i hráče aby se snažili aspoň o minimální hladinu RP...nápad s instant hidem mě málem dostal do kolen Biggrin...
Odpovědět
#10
No bóže.. Nastavení se tu mění průběžně celou dobu, to by se nemohlo pořádat vůbec nic.
S RP úrovní nelze než souhlasit, to by mělo platit obecně (neříkám, že každý musí být RP génius, ale ve škole taky nejsou samé jedničky, od toho je hodnocení).


EDIT: Hlavně co tu ještě nepadlo jsou nějaká základní pravidla, ale to asi Edwin ví a už mi o tom psal. Něco jako:
lektvary, boosty, summy, peti - ano/ne/po začátku boje
Odpovědět
#11
Pravidla:

1.Rasove problemy si vyreste nekde jinde, nebudou trpeny na turnaji= kdyz to bude fakt prehnany a ucastnis se turnaje tak moznost diskvalifikace , kdyz se nebudes ucastnit a budes prudit tak je sance na vyhozeni z turnaje.

2.Jedeme do bezvedomi, zadne smrti.

3.ruzny boosty,kouzla,lektvary,summy atd. az po zacatku zapasu


ja vam to pak ve hre pripomenu az ten turnaj bude o tom zadna Biggrin
Odpovědět
#12
uprimně jestli se toho ma zucastnit hrancl tak i s petem jinak nema sanci, war ho na blizko znici a mag mu da 2-3 kouzla a je konec jelikoz hranicar nemuze mit magickou odolnost
Odpovědět
#13
Co treba kouzla jako nezranitelnost, ochrana pred sipy, atp.? Jak to bude s ocarovanim a jedy? (a spousta dalsich otazek)

Je sice fajn mit turnaj bez pravidel, ale uz vidim, jak se lide vztekaji, ze tenhle ma tohle a tenhle tamto...mimochodem, uz to zacina tady na foru...nechci to videt pak ve hre. Aby to nakonec lidi spise neodradilo. Mozna to chce nejak vice promyslet, nicmene snaha o neco takoveho se ceni, takze jen tak dal a treba to dopadne dobre Smile.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#14
vsechny kouzla budou povoleny,az zacne boj tak bud mag nahodi boost nebo pojede hned do nej je to jeho risk,navic mag v male arene meni zas tak svetoborny jak vsichni pisete

s ocarovanim jak pises je casovy tak nevidim problem to si muze sehnat kazdy ve hre od alchymisty

jedy si taky muze ve hre kazdy sehnat tak v tom taky nevidim problem
Odpovědět
#15
To se mi zdá dosti přehnané povolit jedy + očarko ne?A stím že mág na malou plochu není světoborný se mi také moc nechce souhlasit.Tongue
Odpovědět
#16
proc by to bylo prehnane? porid si jed a ocarko Biggrin

mag ze je dobry v malem prostoru?jak? dostane ranu, krvaceni a ahoj
Odpovědět
#17
Já tě na ránu rozhodně nedám,ale stím očárkem o tom již polemizovat můžeme.A s jedem ti klidně vysekám Ishar do základů.Možná si tohle ale myslím jen já:-D
Odpovědět
#18
Posledne co jsem videl nejakej duel, tak mag dostal na uzavrenym prostoru od plecha jak malej kluk.. Smile Takovych duelu, ktere skoncily jinak, nez jak bylo ocekavano jsem uz videl vice.
Imho zbytecne teoretizujete. Kazdej muze vsechno, tak kdyz toho nekdo nevyuzije, jeho vec. Nez tomu magovi najede jed a nez ho sunda jed, tak te treba stihne dvakrat pojet, nemluve o tom, ze prunik jedu neni stoprocentni. A ostatne i ten mag s sanci 95% muze petkrat za sebou fizznout a nezbyde mu pak nez sbirat streva z podlahy.
A i kdyby byla tato pravidla "chybna" (coz nelze takto rict, protoze je to jen otazka subjektivnich pocitu), tak proste a jednoduse je to jen vyzva k vytvoreni jineho turnaje s pravidly "spravnymi" (coz je samozrejme taky v uvozovkach, protoze to "spravne" je v tomhle pripade opet subjektivni). Biggrin Nejake namitky budou vzdycky a ke vsemu..
Odpovědět
#19
jak říká Marina...dobrý nápad a když se pořádně promyslí mohlo by z toho i něco být....ale takhle...jsem zvědavej kdo do toho pude...
Odpovědět
#20
Nezapomínejte že si toho uber-mága nebo nezranitelnýho plecha můžete udělat taky.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět



Skok na fórum: