Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[OOC] PvP Liga ( Turnaje )
#21
No takova para, ktera moc casu nestoji, je skoro 100% do nekoho, kdo nema resist (hrana)...war je horsi. A je tam dost dalsich kouzel...

A ja nerikam, ze mag musi vzdycky vyhrat...nebo ze ten s jedem...jde jen o to, ze jakmile se neco zrovna povede, je vyhra skoro 100%...povede se jednou kouzlo, hotovo, atd. Jde tedy vesmes o rychlou reakci a stesti a ne o to, jak to clovek s danou postavou umi, atp.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#22
whitey to myslíš vážně? to je teda rada Biggrin....ok jdem všichni hrát mágy!!! btw plecháček je nezranitelný asi jako každý průměrný farmář...ale o tom už diskuze o soubojáku...
Odpovědět
#23
Ano, myslím to vážně. Pokud si myslíš že je nějaké povolání silnější, vyzkoušej si za něj hrát.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#24
Whitey, ne každý na mw je powergamer...
PS: Navíc, Monty mezi svými postavami, mimo jiné má i toho mágaSmile
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#25
nabádat hráče na rp serveru k powerplayingu...cool Smile...jinak ano whitey....mám mága skillově stavěného dost mizerně co se pvp i pve týče a i tak nestíhám žasnout jak přeboostěný je mág a naopak jak neuvěřitelně slabý je max lvl war pokud nemá nadstandartní výbavu...samozřejmě jak říká stig ohledně pvp nastává ve hře dost často situace že i jasný favorit prohraje ale to je většinou kvuli blbosti nebo tak velké náhodě (IK) že ji nelze brát ani v potaz...
Odpovědět
#26
Necpěte mi do huby něco co jsem nenapsal, prosím.
Co jsem chtěl říct bylo že nejste nuceni hrát jedinou postavu a jediné povolání.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#27
Proboha Biggrin klidek delate jako by prohra v turnaji byla nejvetsi ostuda, kazdy ma svou postavu\y a vsechny nejsou na pvp,jde snad jen o zabavu nebo proste test, to,ze je postava dobra v pvm neznamena,ze tak silna bude i proti hraci,vsak od toho je turnaj a ja si myslim,ze v sampionatu budou hlavne meele postavy a zakazat ochocovateli pet je blbost, prijde proste postava takova jaka je a jak to umi Smile
sam se rad zucastnim,pokud se mi podari dotahnout kompa tu do meho prechodneho bytu
Odpovědět
#28
Powergamer, powerplaying.. lidi, nebudte tro(t)love, zas tu smrdi zbytecnej flame. Na to, kdo kdy kde a jak ciste teoreticky prohraje si stezovali hraci, nikdo vas nenuti vyhrat. Biggrin Klidne tam nabehnete s farmarem a holejma rukama a pak se placejte po zadech, jak ste obetovali vitezstvi na oltar hrani vasi vlastni postavy.. Biggrin
A taky jak pise Pietro, nektery buildy sou na PvP horsi a nektery lepsi.
Smesne.
Hlavne zbytecna stranka prazdnych kecu, v topicu o turnaji naprosto k nicemu.

A co tohle:
Veskere souboje se rozhodnou hodem kostkou, kdo ma vyssi cislo vyhral. Pokud ti nahodou padne nizsi cislo, urcite to pujde taky na neco svest, treba porouchany generator nahodnych cisel.
Way to go! Biggrin Tim eliminujem veskere potencialni rozdily mezi ruznyma postavama na nulu a bude to stoprocentne spravedlive!
Mam z vas dost.. Biggrin

A mala moudrost vychodnich mistru na zaver:
Neexistuje hra, ve ktere proti sobe postavite libovolne dve rozdilne povolani/postavy/buildy, aniz by jeden z nich nebyl v nevyhode. Vse co s tim lze delat je pouze usmernit, kdo a za jakych podminek bude v nevyhode, dle principu primitivni hry kamen-nuzky-papir.
Odpovědět
#29
Takže už nám jen zbývá zeptat se kdy, kde a jak? :-)
Odpovědět
#30
(30.11.2013 v 11:26)monty napsal(a): Takže už nám jen zbývá zeptat se kdy, kde a jak? :-)


prid na zitrejsi turnaj a dozvis se to
Odpovědět
#31
Stihnu do té doby udělat toho mága na 35 lvl ?
It's good to be bad.
Karlos Strench - Elf, hraničář
Odpovědět
#32
(01.12.2013 v 10:37)Kara napsal(a): Stihnu do té doby udělat toho mága na 35 lvl ?

jezis ty si fakt *****

PROSIM TYHLE LIDI ABY NA TEN TURNAJ NECHODILI A NEKAZILI MI CHUT KDYZ CHCI NECO ZKUSIT ABY SE HRACI BAVILI, DIKY
Odpovědět
#33
Tak se zas trochu mirnete, at nam tu nechodej hlaseni do panelu moderatora.. Zeditovan #32.
Edwine, na to si casem zvyknes, tak se nenech.. Biggrin

Po uvaze se jeste vyjadrim k odmenam, at je to nekde i verejne.
Odmeny od RT budou poskytnuty za vitezstvi v celem Sampionatu pro prvni tri mista. Penezni odmeny pujdou z pokladny mesta.
Odpovědět
#34
Nikdy sem to nezkousel, tak me zajmalo jestli to tlacitko opravdu funguje Biggrin
It's good to be bad.
Karlos Strench - Elf, hraničář
Odpovědět



Skok na fórum: