Hlasování: Čas na armádní akce bych měl(a) nejspíše:
V pracovní dny
7.14%
1 7.14%
O víkendech a svátcích
21.43%
3 21.43%
Dopoledne (8:00-12:00)
0%
0 0%
Odpoledne (12:00-16:00)
0%
0 0%
Večer (16:00-20:00)
28.57%
4 28.57%
Později (20:00-04:00)
42.86%
6 42.86%
Celkem 14 hlas(ů) 100%
* Pro tohle jste hlasoval(a) Vy. [Ukázat výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konání armádních akcí
#1
Otázka pro členy a zájemce o členství:
Kdy máte nejčastěji čas na hraní a případnou účast na armádních akcích?

Pokud vám z nějakého důvodu nevyhovuje hlasování, napište podrobnější post.
Odpovědět
#2
Na armádní cvičení by dnes býval byl jen Horian, ale to samozřejmě nemá moc smysl. Proto jsem taky založil tuto anketu.
Jak to tak vypadá, tak teda příště zkusím raději víkend či svátek.
Odpovědět
#3
Zejtra se snad dozvím, jak budu mít čas (Rolleyes), ale předběžně bych to viděl na sobotu nebo neděli. Cvičení by mohlo začít, jak se tak koukám na status za poslední týdny, klidně až tak ve 21:00 (do té doby úřední hodiny v kanclu, jako obvykle). Konat se bude, pokud dorazí aspoň 2 účastníci. Kdyžtak dejte vědět, kdybyste nemohli v danou dobu a případně i napište, v kolik by se vám to hodilo víc.
Odpovědět
#4
Bude tu někdo tuhle sobotu večer, cca po 21:00?
Odpovědět
#5
Odpovědět
#6
Supr, díky. Snad bude moct i Horian a/nebo Tomáš, uvidíme..
Odpovědět
#7
Uvidíme teda, jestli tu bude Horian (Horian možná, nevěděl jistě) nebo Tomáš. Počítám, že nejdřív tak v 9 večer. V nejhorším se akce odloží na večer v pracovním týdnu.
Odpovědět
#8
Nemůžu najít kontakt na Tomáše, nějak se mi ztratil na ICQ (jestli ho teda vůbec má). Pošlu mu SZ. Jestli na něj má někdo jinej kontakt, tak mu kdyžtak napište. Řekl bych, že na devátou nebo na desátou, jak se vám to hodí, lognu radši v oba časy, jestli někdo bude online.
Odpovědět
#9
Tak to vypadá na pracovní týden, Tomáš byl teď na netu nepravidelně a prý by mohl snad někdy v pracovním týdnu, jinak byl na příjmu jen Horian. Počítám, že třeba tak od 21:00 mohu v příštím týdnu (později mi nevadí, bývám tu do pozdě). Pro mě by bylo nejlepší pondělí nebo čtvrtek; úterý nebo středu budu (nevím teď ještě přesně, který z těch dnů, zjistím nejpozdějš v pondělí) mít blokovanou a pátek ještě netuším, jinak je mi to snad jedno.
Thortogily: tvoje ICQ mi při poslání zprávy píše, že mě musíš mít přidanýho do kontaktů, kdybysis mě prosím mohl přidat (310030621), občas píšu lidem něco kvůli Armádě, když je potřeba rychlejší domluva..
Odpovědět
#10
Ahoj, omlouvam se, že jsem nedorazil, zůstal jsem trčet několik km za městem kvůli počasí a dostal se domů až teď
Odpovědět
#11
Jasný, neva, však se sejdem nějak jindy..
Odpovědět
#12
taky se mozna zucastnim porad sem myslim clen armady i kdyz....... ale v tydnu mam cas max od 19:00 do 21:15
Odpovědět
#13
Ve členech tě nevidím. Guilda je momentálně napsaná na Horiana jakožto hráče s nejvyšší hodností, aby mohl přijímat a vylučovat členy dle svého uvážení (já funkci guildmastera technicky mít nepotřebuju, ale někdy vykonávám (GM má stejná práv jako guildmaster automaticky), Horian nicméně může konat poměrně dle vlastní vůle, proto má ta práva). Myslím, že členové se za tu dobu několikrát aktualizovali. Nicméně jsou tu i jiní členové, krom Tomáše, Horiana a Denetria. Pozvánka samozřejmě platí pro všechny členy, rekruty a kadety. Detaily členství můžete konzultovat nejlépe s Horianem nebo se mnou.
Odpovědět
#14
Hoj, bude nějaká akce momentálně v týdnu? Nebo to zatím necháváme ležet dokud nebo mít vicero lidí čas?
Odpovědět
#15
V týdnu nevím, nejspíš to budu muset odložit na ten příští a snad se nás pár sejde.. Sad Nějaké zas komplikace v práci. Dám vědět, až budu znát další plány.
Odpovědět
#16
Tak co sobota nebo neděle večer (začátek asi 20:30 nebo 21:00)?
Pokud se někomu hodí jiný čas, tak sem napište.
Akce se koná při účasti alespoň dvou lidí.
Odpovědět
#17
(02.08.2014 v 00:13)Stig napsal(a): Tak co sobota nebo neděle večer (začátek asi 20:30 nebo 21:00)?
Pokud se někomu hodí jiný čas, tak sem napište.
Akce se koná při účasti alespoň dvou lidí.

Omlouvám se, sobota mi nesedí.Naopak v neděli mám celý den čas(snad nekecám)Biggrin
Odpovědět
#18
Já dnes zřejmě ne, ale zítra mám čas celý den.
Odpovědět
#19
Mě by to v tu neděli asi taky vyhovovalo.
Odpovědět
#20
Tak supr, takže neděle, od 21:00, jestli může být...
Odpovědět



Skok na fórum: