Kniha zakázek
#1
Presne jak to zníSmile Sloužila by k rozřazení remeslnických zakázek podle jménaSmile absolutně netuším co by bylo potřeba k výrobě, asi se mohly zakázky přidávat a odebírat byl by nutný skill písemnictví na 20%
Severus Gasel Snape - vyvolávač
Maniel - pyrofor bez expů:(
Rarfu
Mým hlavním cílem je - dotáhnout spolu s GM systém zakázek do hotové podoby

Odpovědět
#2
názory?
Severus Gasel Snape - vyvolávač
Maniel - pyrofor bez expů:(
Rarfu
Mým hlavním cílem je - dotáhnout spolu s GM systém zakázek do hotové podoby

Odpovědět
#3
Obávám se že nikdo mimo tebe nemá přes X rozdělaných zakázek Smile
Jakýkoliv katalog zakázek je nyní problematický stejně jako zakázky samotné - jde o bug s hmotností.
Po posledním zásahu nikdo nehlásil zda problém přetrvává nebo ne, takže netuším co s tím dál.
Dokud se to neopraví je jednodušší použít [obsah.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#4
To snad aby zakázky měli nějakou dobu pro vypršení platnosti. Přinejmenším ty hráčské.
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět
#5
aha, skodaSmile Ja hlavne ty zakazky schranuju, kdyz bych nahodou ziskal nejake veci co bych mel, za tyden jsem splnil 3 zakazky o 50 expech, to neni moc, z toho jednu jsem prave nasel v tom stosu co sem mel
Severus Gasel Snape - vyvolávač
Maniel - pyrofor bez expů:(
Rarfu
Mým hlavním cílem je - dotáhnout spolu s GM systém zakázek do hotové podoby

Odpovědět
#6
Měl jsi někdy v poslední době buglou váhu kvůli zakázkám?
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#7
Uff, že to píšu sem se omlouvám, ale s tou váhou si mi připomněl, že za crafta mám ingoty mědi s buglou váhou. Důvod neznám. Vážej velmi mnoho. Začlo se to tuším objevovat až před nějakou relativně nedávnou dobou. Někdo psal na chat, že jemu to taky dělá.
Odpovědět
#8
Kniha zakazek neni spatny napad,kdysi jsem jednu videl na trhu za 99,99 zlatych.. takze asi vytvorit jde...taky bych ji potreboval Smile
Odpovědět
#9
Zakázky mají být časově omezené. Nikdo si neobjedná pytel jablek "až se vám bude chtít", ale chce ho hned. Kniha zakázek pak bude zbytečná.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět



Skok na fórum: