Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eriku vlez mi na záda (aneb diskuze s Erikem)
#21
(31.01.2014 v 14:11)Whitey napsal(a): Otvírání dveří není žádná gerilová taktika, ale zneužití systému (pokud to byly dveře od domu, které npc neotevře) nebo hlouposti AI. Reálný obr by tam vlítnul, nebo čekal jinde než všem na ráně.

Já dveře neotvíral, vybíhal jsem na hradby, ogr(ové) po mě metal ty svoje super kouzla, ale neuměl se trefit, byl jsem prostě rychlejší.

Tam se spíše jedná o prapodivný pokus vylít si na mě zlost, alá nemůžu tě zabít ettiny, tak na tebe pošlu 10 ogru mágů a protože tam máš low levely, které chcou lovit v lesíku, tak do lesíku dáme ogra, který si umí zrušít jed.. btw zkuste běhat kolem ogra a zabavovat ho, když metá plošňáky za 70 a velmi silné jedy, které má problém ustát i postava na lvl 35.
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#22
presne tak, jsem lvl 9 - jediny melfak me dokaze dostat do bezvedomi, jak ho jsme ho meli udrzet ve waru?
Severus Gasel Snape - vyvolávač
Maniel - pyrofor bez expů:(
Rarfu
Mým hlavním cílem je - dotáhnout spolu s GM systém zakázek do hotové podoby

Odpovědět
#23
Jak říkám, potřebuji toho vědět víc.
Řekli jste GMku že vás to nebaví, jestli by mohlo přestat?
Zkusili jste něco jiného, klidně i nestandardního (tj. nerealizovatelného bez pomoci GM), když se NPC ukázalo jako moc silné?
Nebo se hned začlo s nadávkama?
Stalo-li se to víckrát, v jaké formě?
Nedošlo k obyčejnému nepochopení se?
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#24
Asi to bude znít divně, ale Erika nechte žít a zemřít, já se už urazil, já odešel, já ukončil spor, víc už nebudu odpovídat, abych nenapáchal ještě víc škod než jsem napáchal Wink

Jinak o žádném GM si netroufnu tvrdit, že je špatné či dobré, každé je svým způsobem "*****" a svým způbem vyjímečné. To, že se lidi nepohodnou je docela běžná věc a stejně tak důsledky onoho nepohodnutí se, jsou velmi běžné.
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#25
"Názor obyčejného smrtelníka":
Měl to být normální PvM event s klasickýma monstrama, co umí jen mlátit okolo sebe. Vinou momentálního nedostatku v nastavení jsou však někteří jedinci z řad hráčů po použití všech svých možností a schopností naprosto imunní proti fyzickému dmg (= invul co do fyzického zranění). Takový PvM event pak ovšem nemá moc smysl, výsledek je předem daný i kdyby to měl ten jeden konkrétní hráč dát na solo, na tom se asi shodne více lidí. GM si tedy řeklo, že tam hodí nějaké mágy, s jiným typem zranění. Co je však pro jednoho top level hráče nepříjemnost, pro ostatní je nehratelné.
Ano - možná je ogr mág moc silný, možná ho nedokážete zabít bez toho či onoho, možná bylo vůbec nešťastné dělat nějaký PvM event za situace, kdy jeden nebo více účastníků mají proti zranění imunitu.. to všechno se může stát. Možná došlo i k dalším sporům nebo neshodám, ale to vše by se mělo dát normálně řešit, od toho jsou tu vyšší instance nebo diskuze obou stran. Dle mého je to spíš záležitost horkých hlav, které nevyužily všechny možnosti řešení dané situace, třebaže by nakonec i muselo dojít ke stížnosti. Nikdo není neomylný a pravda je tak trochu nejspíš na obou stranách, takže jde jen o to najít tu pravou míru i kdyby se do toho měla vložit třetí osoba.
Odpovědět
#26
Nesnažím se likvidovat GMko, snažím se pochopit situaci a najít kompromis.
Urazit se a dělat ze sebe ublíženého umím taky.
Proč se místo toho s GMkem orků nedomluvit co bylo špatně, nemluvě o tom co orci potřebují a co by se z jejich pohledu mělo dít?
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#27
orci potrebovali spoustu veci, ted uz asi nic, jelikoz doupe i klan propadnou, jinak event typu zjevi se pred trbou ogr mag a oxiduje tam tri dny....
jinak nemuzes najit kompromis kdyz uz skoncil
Severus Gasel Snape - vyvolávač
Maniel - pyrofor bez expů:(
Rarfu
Mým hlavním cílem je - dotáhnout spolu s GM systém zakázek do hotové podoby

Odpovědět
#28
Takze budem i do budoucna resit vsechny i sebemensi neshody nebo rozdilnost nazoru tak, ze zainteresovany hrac nebo GM skonci.. Protoze ono je tak tezke se tu v tech peti a pul osobach domluvit jako normalni lidi, co se sem chodi pobavit. Nerikam, kdybysme tu resili statni rozpocet nebo otazky zivota a smrti, ale mluvime tu o hre, proboha. Biggrin
Odpovědět
#29
A to sem si rikal, ze se na severu zacina rodit nejakej poradnej protivnik a zase vinou nekoho chytryho odpadne cast hracu. !Skoda!
Odpovědět
#30
Tak já to řeknu klidně naplno, jak si to myslím já:
vinou toho, že jsme všichni tak zkurveně pohodlní a zahledění do sebe, že jakmile není po našem, tak jakákoliv možnost domluvy padá a hned se trhaj občanky, všichni jsou hrozně "demotivovaní" (kristepane, už si tu připadám jak na nějakym emo srazu motivačních trenérů o sebepoznání).. Smile Vinou toho, že tu není vůle problémy řešit oboustranou dohodou, ale jedna ze stran musí vždy a za každou cenu vyhrát, i kdyby to bylo pro tu druhou likvidační. Ano, dohoda je samozřejmě nejvíc pracné řešení a nejméně nahrává významu jednotlivých osobností, natož jednomu konkrétnímu egu.
Tak se pak nedivme, že tu existuje jen absolutní výhra nebo absolutní prohra, když nikdo není ochotný připustit nic jiného než boj do poslední kapky krve i v nesmyslných sporech na fóru. Že tu lidi končí třeba jen na základě takových píčovin, jako jsou odlišnosti názoru.
Řeknu vám ale "překvapivou" pravdu: odlišnost názorů a různé pohledy na věc se stávaj na denní bázi a není možné se tomu vyhnout, nejsme roboti.
Takže buď se chceme domluvit a nějak tu společně koexistovat s tím rizikem, že tu bude existovat někdo s odlišným postojem/názorem/pocitem/úhlem pohledu, nebo se chceme vzájemně likvidovat a vždy pouze vyhrávat i sebemalichernější spory za každou cenu. Opravdu je to tak snadné, jak je napsáno v té předchozí větě.

Za expresivní výrazy se omlouvám, ale myslím, že to jen pomůže k lepšímu pochopení mých pocitů a názorů na to, co se tu nestalo poprvé.. A rozhodně to není myšleno tak, že na jedné straně je chyba a na druhé straně chyba není. Chyba je už jen v tom, že tu ty dvě strany sporu v tomhle případě vznikly, když by to měly být strany, které spolu úzce kooperují.
Odpovědět
#31
(31.01.2014 v 15:43)Talon napsal(a): orci potrebovali spoustu veci, ted uz asi nic, jelikoz doupe i klan propadnou, jinak event typu zjevi se pred trbou ogr mag a oxiduje tam tri dny....
jinak nemuzes najit kompromis kdyz uz skoncil

No jestli propadnou a my jsme na tom dreli jak krypli uplne zbytecne, tak to opravdu asi bude konec... posledni 3 noci jsem tam kopal v dobre vire a ve vizi super budoucnosti kmene (a to nejenom ja)...

to ze jsme byli vyvrhelove se darilo nejak prezit diky Bumhugovi, kterej aspon do me pumpoval euforii a vizi super budoucnosti a tim padem jsem mel duvod delat neco navic - kopat sutry, cestovat lesem abych se vyhnul cemukoliv, hrat RP abychom meli vendory, korytko, atd... a bavilo me to, ovsem aniz by bylo neco oznameno tak jsem najednou mel problem dojit do Gala Gundu, protoze kurna kde zase mame straz? a odpoved byla "zase nam sem nekdo spawnul ogry..." nevidel jsem jedineho vetsiho a neprijemnejsiho moba pobliz druhe orci vesnice, hobitina ci elfickovske vesnicky...

Do politiky ac jak rikal Stig nas tu hraje 5 a pul jsem nikdy nevidel, doted jsem nepochopil co provedl Bumhug tak strasneho ze to zpusobilo ban vsem orkum ale dobre on sam uznal ze zlobil, tak jsem to bral jako fakt (jakoby nestacilo dat treba zakaz na tyden, dva, mesic), stejne tak nechapu jak se na tom mohl nejaky ork dohodnout ze nas budou v Isharu pojizdet (a zaroven nezapnout adekvatni hate na strane nasich guardu proti obyvatelum Isharu).

Takze co? nase chyba, mozna ze jo, mozna ze ne... Rozhodne ale ne vsech orku (wagnagu). Ve hre se asi jeste chvili objevovat budu, nicmene tak nasr kvuli hre jako dneska jsem byl naposled kdyz me honil ogr spawnuty jen tak u nasi pevnosti...

Jo kecam tu do toho furt, protoze me to celej den se**... Bumhugu vrat seee kdo mi bude plavat v baracku??? Laugh
Dragulito / Alch
Uragh / Mojo maker
Odpovědět
#32
Jakej ogr!? Mad
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět
#33
(31.01.2014 v 16:32)Nevrin napsal(a): Jakej ogr!? Mad

vim ze uz to je dlouhe ale zkus si to precist nekde vys, pred Gala gundem byly ogri magove i normalni tusim, just as a funny event prej...
Dragulito / Alch
Uragh / Mojo maker
Odpovědět
#34
Rozehráli jsme hru, která měla potenciál stát se skvělým příběhem a nezvládli jsme to. Erik rozdělil orky, Bumhug to rozdělení umocnil. Měl jsem za to, že se chceme pokusit osamostatnit a zahrát si na orky. K tomu tedy patří BL v Isharu. Orkem, který Horianovi doporučoval uzavřít Ishar pro všechny orky byl Gobrug. BL v Isharu byl dočasný a při splnění určitých podmínek ho bylo možné zrušit. Přestože Bumhug prohlásil orky v Pevnosti za zkažené, měli do ní všichni kromě Bumhuga stále přístup. V budování nového zázemí jste pokročili jako žádní orkové předtím a podíleli se na něm všichni. No a pak s tím Gheed se vší okázalostí praštil.

Gheedovo nasazení bylo obrovské a Manawydan takové úsilí odměňuje ne vždy odpovídajícím způsobem. Strašně snadné je tu někoho urazit, nebo v něm vzbudit pocit ublíženosti.
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět
#35
Budeli to možné, prosím o předání vlastnictví orčího trhu a Galu'Gundu nějakému aktivnímu orkovi.
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#36
Zopakuji jeden ze svých oblíbených proslovů: Stěžujte si u mě! Nebo na fóru! Já nemám ani ponětí že vás otravuje ogr před pevností. Pokud se vám to nelíbí, pokud se nedokážete domluvit s jiným GM, od toho jsem tu JÁ! Jenže nikdo nic neřekne, a pak to dopadá takhle.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#37
pochybuju ze nekdo takovou zodpovednosst prijme, kdyz nas Erik takto bodl do zad
Severus Gasel Snape - vyvolávač
Maniel - pyrofor bez expů:(
Rarfu
Mým hlavním cílem je - dotáhnout spolu s GM systém zakázek do hotové podoby

Odpovědět
#38
(31.01.2014 v 17:56)Talon napsal(a): pochybuju ze nekdo takovou zodpovednosst prijme, kdyz nas Erik takto bodl do zad

Nebo to nekdo vezme a skonci jako Gheed. Tak co kdo to vezme?
Hugbum? Rashksa? Gobrug? Uragh? Ogruk? nekdo jiny?
Dragulito / Alch
Uragh / Mojo maker
Odpovědět
#39
(31.01.2014 v 17:56)Talon napsal(a): pochybuju ze nekdo takovou zodpovednosst prijme, kdyz nas Erik takto bodl do zad

To je zaprve neskutecne pateticky nesmysl, zadruhe si pravdepodobne nepochopil podstatu problemu a zatreti se s timhle nazorem budete navzdy akorat plouzit v zacarovanem kruhu (presne tenhle postoj jsem komentoval vyse, v #30).. coz me osobne je docela lito, protoze tim zanika veskera nadeje na zlepseni a nejaky normalni reseni cehokoliv do budoucna.
Ne, opravdu si nemyslim, ze to VZDY MUSI skoncit TAKTO. Staci vyndat hlavu z toho mista, kde nema co delat a snazit se v budoucnu delat veci lepe. To se samozrejme vztahuje opet na vsechny strany, aby to nekdo nepokladal za jednostrane mirenou kritiku.
Odpovědět
#40
Pánové a dámy, v téhle diskusi končím.
Akorát si hrajete na ublížený, jakýkoliv pokusy o dialog odmítáte -> nic se nezmění, nic se nevyřeší.
Mějte se, jdu hledat chuť k skriptování.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět



Skok na fórum: