Bugy ...
#41
Nevím,jestli jde o bug, nebo dělám něco špatně, ale dovršila jsem level 21. měla bych s ejít vycvičit k učiteli a tím poposkočit na level 22. bohužel, žádný z čitelů mi nenabízí možnost vylepšit si skilly slévačství, kovařinu nebo drátenictví, které mám všechny na 72 %. Ostatní skilly, které jsoupodstatně nižší a o které samozřejmě nestojím (mapy, psaní), mi to vyučit se umožňuje.
Zkoušela jsem dva učitele v isharu, jednoho v elfím dole, kopí u orků a už mi nějak dochází fantazie, kdo by mě to mohl naučit.
Brundibárka - Trpasličí kovářka, Cadfael - Hobití bylinkář, Jasmín Tříska - Hobití řezbář a truhlář, Radagasta - Trpasličí lovkyně, Raistlin - Trpasličí koželuh a kožešník, Kunigunda - Tajemství pro otrlé
Odpovědět
#42
Podle toho co jsem dohledal je nutno najít učitele, který má požadovanou dovednost o 20 vyšší než ty. Tj. pro učení se do skillu 100 potřebuješ učitele který má 120.
V Isharu je minimálně jeden, hledej chlápka jménem... budeš hledat nebo mám poradit? Smile Nejlepší zbraně prý chce armáda.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#43
a není náhodou 72% max pro tvůj lvl?
Odpovědět
#44
postupuje z 21 na 22 = 74%
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#45
Když nad tím tak přemýšlím, tak kovář na Isharské tržnici má skilly 100, tzn. měl by tě učit do 80.
Nemáš moc volných bodů, že by tě to ještě nehodilo na 22. level? Pokud si (velmi matně) pamatuji tak ti to nedá nový level pokud ti zbývá víc než 6(?) bodů do skillů.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#46
V tuto chvíli jsem na levlu 21. nechce mě to pustit dál, ale přitom jsem při předchozím odlevlování využila všechny body. dotáhla jsem všechny potřebné skilly na 72 a pak zbytek vrazila - tuším - do přesnosti. V tuto chvíli, když se chci učit dál, mám k dispozici devět bodů, o nichž se domnívám, že jsou to ty nové, určené k rozdělení, abych mohla odlevlovat na level 22.
(omlouvám se za poněkud komplexnější způsob vyjádření, jedu celou sezonu TBBT v kuse)
Brundibárka - Trpasličí kovářka, Cadfael - Hobití bylinkář, Jasmín Tříska - Hobití řezbář a truhlář, Radagasta - Trpasličí lovkyně, Raistlin - Trpasličí koželuh a kožešník, Kunigunda - Tajemství pro otrlé
Odpovědět
#47
9 bodů to mi spíš přijde že ti to opravdu zbylo z 21. levelu, protože na 22 by toho mělo být víc.
Zkusím to na lokále, která postava?
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#48
Máš pravdu, problém byl v těšch devíti bodech. Já si je sice rozdělila na přesnost, ale patrně se vracel save, takže jsem je tam zase neměla. A to bylo důvodem. Takže stačilo je tam znovu vrátit, klepnout do krysy a hotov, už mám odlevlováno.
Děkuji moc za pomoc všem zůčatsněným a omlouvám se za zmatky.
Brundibárka - Trpasličí kovářka, Cadfael - Hobití bylinkář, Jasmín Tříska - Hobití řezbář a truhlář, Radagasta - Trpasličí lovkyně, Raistlin - Trpasličí koželuh a kožešník, Kunigunda - Tajemství pro otrlé
Odpovědět
#49
Není zač, jsem rád že výjimečně nebyla chyba na mé straně drátu.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#50
Zdarec palec,
dneska jsem si všiml nejspíš bugu.
Jde o to, že když někoho zacílím na dálku ve warmodu napíše to hlášku "nemůžeš zaútočit, cíl je mimo dosah" a tato hláška se bere jako pokus o úder, tudíž než k němu přiběhnu, tak v podstatě 2x promáchnu a čekám na další pokus o útok.
nejhorší je, když útočím na mága, který běhá, je potom nižší šance ho trefit když mám palici na jedno pole a on se ode mě vzdálí zrovna ve chvíli kdy mám provézt úder.
Odpovědět
#51
Teď se se zbraní máchá na základě její rychlosti, bez ohledu na to jestli je cíl v dosahu nebo ne.
Můžu to zkusit upravit, aby to "čekalo na příležitost", snad se mi podaří nějak vymyslet.
Jen pozor, změna bude platit i pro NPC - když k nim přiběhnete, dostanete ihned "ušetřenou" ránu.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#52
Jak jsem dneska psal, určitě bych byl pro úpravu u krátkých úderů to tolik asi nebolí, ale při delších by to mohlo být opravdu nepříjemné.
Odpovědět
#53
Doteď to tak bylo a nepřišlo mi to špatné.S palicí máchám cca každé 2 vteřiny, ale nováček co čeká 5s na ránu a ještě neví jestli tu ránu udělí, když se postava hýbe, je asi problém.
Odpovědět



Skok na fórum: