Bugy ...
#21
Pokud jdeš krást, ustáj si lamu u některého z farmářů na farmě nebo ji uvaž k uvazovacímu sloupku.
Jinak zloděj s lamou v závěsu bude asi dost nápadný, nemyslíte?
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#22
whitey nešlo by alespoň ošetřit aby stráže nezabíjely pety místo hráčů? jde mi o případy kdy hráč dostane za něco pokutu a tráže ihned zabijí jeho peta který je třeba na opačné straně města ....co takhle to upravit že stráže peta zabijí jen pokud je napadne či je jinak agresivní?
Odpovědět
#23
ani nemusí být pokuta, v pátek se stalo že hráč ve stokach targetnul někoho v partě a straž mu venku pojela koně, já třeba dal někomu pěstí a taky mě ho pojeli Smile
Odpovědět
#24
Zajímavé. Asi vím o co jde (konverze pet->majitel při vyhodnocení koho stráž vidí), pokusím se s tím něco udělat.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#25
bug1346
To pojetí je divné, zvláště pokud dotyčný nedostane pokutu... - nebo ji za ten úder ve stokách dostal?
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#26
nedostal
Odpovědět
#27
Uvidím na co přijdu, je to dost divné.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#28
Včera jsem si vytvořil účet a chtěl založit postavu. S duší se dostanu do první místnosti (výběr těla) a tam končím.
Ať klikám jak klikám na jednotlivá těla, žádné se mi nedaří aktivovat.
Zkoušeno ze dvou různých PC (oboje Win7), na obou se stejným výsledkem.
Prosím o radu, jak na to (příslušnou sekci na wiki jsem četl a dle ní postupoval - pokud tedy dvojklik na tomto serveru znamená to, co jinde Smile)
Odpovědět
#29
Co mě tak napadá.. zkus kliknout nejprve na Ao
Odpovědět
#30
nic, zkusim nejdriv projit zbytek fora, jestli nebyl reseny podobny problém jinde a podrobne nastudovat ovladani klienta.
když si budu jisty, ze chyba není ve me, tak se znovu ozvu. (rad bych třeba komunikoval s gm, který se mi ve hre snazi pomoci, ale na cokoliv v chat okne se mi vraci "nemuzes mluvit")
Odpovědět
#31
tak uz je to v poradku.
sorry, ze neodpovidam ingame, pravdepodobne bez tela nemohu mluvit

(jinak problém byl v tom, ze po instalaci byl aktivovan Boj. po prepnuti do klidu to bezi)
Odpovědět
#32
Tak hlavně, že se to vyřešilo a můžeš hrát. Smile
Odpovědět
#33
Ahoj, mohli by jste mi prosím pomoct s moji farmou ? mám tam nejspíš někde chybu, podle všeho dělám vše správně. Moje slepice na farmě nejí, nedávají vajíčka, neklesá hlad ani spokojenost, nevidím u nich zda je je mládě a tak dál. Děkuju
Odpovědět
#34
Vyzerá to tak, že mám podobný problém. Nič nejedia, nič im neklesá. Zombie drůbež :-)
Odpovědět
#35
U žádosti je potřebné uvést lokaci (příkaz [where), aby GM nemuselo prověřovat každou farmu ve světě jestli to není zrovna ta vaše.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#36
Tak teraz z troška iného súdku.
[5745 1521 0], môj čierny maco bežal za goblinom a zasekol sa na danom mieste kde nereagoval na žiadne povely a nedokázal sa pohnúť žiadnym smerom. A ako inak, goblini si doňho veselo strielajú.
*nasrdilo ju to, lebo jej už 2 medvede v priebehu týždňa umreli*
- nakoniec to vyriešil príkaz "Stop" a ja som si vyskúšala aké to je keď robíte dung s koňom x)

+ chcela som napísať pages ale nešlo mi to...očividne tam niekde stále je tá posledná a nejde mi zmazať i keď mi to hra ponúka ("Odstránit zprávu z fronty"), ("Nebyla provedena žádna změna")
Odpovědět
#37
Mé souřadnice farmy : [1831 1805 0]
Odpovědět
#38
@luckman:
Děkuji za souřadnice.
Farma restartována, zatím vypadá že funguje.
Jakým způsobem byly dodány slípky - přivedeny jako peti a propuštěny, nebo jinak?

Vyřešeno ve hře, normálně přivedeny.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#39
Moje súradnice sú 1670 1650 0
Odpovědět
#40
Od 16:10 jsou slepice zapsané na farmě, zřejmě tam již někdo z GM něco dělal (jen se to tu neobtěžoval napsat).
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět



Skok na fórum: