[RP] Uragh
#1
Kdyz jsem byl grunt tak jsem se nerozhodoval co budu delat. Zacalo se mi ukazovat mojo samo od sebe, nasel jsem nadani na vyvolavaci mojo az se ze me stal caryfuk.

Po setkani s Bumhugem jsem se pridal k Wagnagum, diky nim jsem nasel bubosh urukuch! Ug moc chtit velka mojo delat a clomp usak, ktery se tak roztahovat kam nepatrit.
Dragulito / Alch
Uragh / Mojo maker
Odpovědět
#2
Uragh stal na planine a unaven z boje se postavil zahledel do nebes a zasnil:

Uz jako maly grunt byl Uragh postrkovan svymi vrstevniky, nemel totiz silu ani obratnost, jeho bratri si ho dobirali. Ovsem s rostoucim casem zjistil ze je zase chytrejsi nez ostatni prumerne inteligentni urukove.

Rozhodl se tedy hledat moudro ve svitcich a i pres obcasne ustrky stran kmene se mu darilo celkem dobre. Nastal cas opustit sve misto a vydat se na cesty. Postupne cestoval v velkymi krysami, vlky az zacal cestovat se zviraty ktera se mu silou rovnala.

Kdyz prisel do okoli Isharionu potkal mocneho orka Bumhuga a pridal se k Wagnaggum. Zivot u nich nebyl z pocatku lehky, ale Uragh se nevzdaval a i kdyz se pro nej vyskytovala spise manualni prace tak se snazil se ji zhostit se cti. Obcasne nehody Bumhug ocenil nastesti jen par kopanci. Setkani s Gobrugem bylo pro Uragha taktez velmi prinosne, nebot si mohl poslechnout historii valky od nekoho kdo ji zazil (nebo to minimalne tvrdil).


Uragh se probral ze sneni, koukl na mrtve nepratele ve svem okoli, kouknul na sveho kone Tira a vzal krumpac. Ninja
Dragulito / Alch
Uragh / Mojo maker
Odpovědět
#3
Uragh vedl sveho kone po jemu dobre zname stezce uruku. Dostal zizen tak se rozhodl nakouknout na breh. Zachraptel nesrozumitelna slova a zacal meditovat...
...probral se, ovsem lezici a ne zcela ve forme.

To me snad nekdo prepadl! a zacal prehrabovat a kontrolovat obsah kapes i vaku co mel Tir jeho kun.

Nezmizelo nic brumlal si, to me snad napadl Tir, kun muj za to ze jsem ho nechal privazaneho v uruk pevnosti?

Ohledl se na kone ale ten se tvaril jakoby se nic nedelo a nestalo. Vydal se dal po stezce uruk...
Dragulito / Alch
Uragh / Mojo maker
Odpovědět



Skok na fórum: