Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[RP] Cypronská Akademie mágů a Knihovna
#1
Skrze městské trubače a vývěsné tabule se do světa hlásá, že Akademie Magie v Cyproně, patřící pod řád Ordinem Praecantatio započala své rekonstrukce ku prospěchu jejího znovuotevření.

Tato Akademie Magie nyní příjmá žáky, kteří si přejí naučit se ovládat své magické schopnosti, její základy nebo prohlédnout skrze její největší taje.
Akademie disponuje vlastními pomůckami a relikviemi pro kvalitní výuku. Zároveň má vlastní zásobu magických přísad, které poskytuje studentům pro praktickou a názornou ukázku jednotlivých cvičení.

Ředitelkou a Učitelkou této Magické akademie je Artanis, zkušená Elfí Čarodějka.

Zároveň Akademie nabízí možnost volitelných doplňkových předmětů, které se týkají obecných znalostí světa, jeho nástrah a užitečné rady pro žití.
Volitelné předměty vyučuje Spiritea, Elfí Spisovatelka a Hudebnice.

Další změnou, kterou Akademie má, je nově vybudovaná knihovna, která obsahuje nejrůznější díla, mapy a svitky.

Tato knihovna zároveň nabízí možnost přívydělku!
Pokud vlastníte nějaké dílo, svitek či mapu, která by mohla rozšířit naši knihovnu, rádi toto dílo přijmeme do naší knihovny a rádi vás za něj i odměníme.
Pokud žádnou takovou věc nemáte, nevadí.
Knihovna i Akademie ráda příjmá peněžní dary na svůj rozvoj nebo magické přísady na zkvalitnění výuky budoucí generace Mágů a Čarodějek.
Zároveň knihovna nabízí zdarma, opsat každý svitek, mapu či dílo pro vlastní účely.

Zabezpečení knihovny a jako prevence zlých pokusů o poškození či odcizenní obstarávají Cypronské stráže, které poskytl Sir Gerard a správkyně objektu Kaiko.

Dále tento objekt slouží v přítomnosti, kterékoliv z učitelek jako Elfí komunitní centrum Quendë, pro styk s veřejností.
OdpovědětSkok na fórum: