Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[RP] Orkské loupeživé nájezdy
#1
OOC: Zde budu zapisovat místa, kam v daný den byly podniknuté "loupeživé" (každý přece ví, že orkům patří vše) výpravy.

Gbol podniknutá utok na Gobliňouše, Bezgebulata dira, Gaash dirák agh Krypťák. Po Krypťák gbol vypravucha zastavena, protože uruk už nemoct víc unýst. Při vypravucha žadna nechcipnout, jenom ash uruk Grogmar schytat gruga buuch.
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#2
Gbol dalši utok na jeskyňucha bgho gbol tam bgho gbol bílá, ale muset se otamtud stahnout, protože se nemoct dostat přes dveřucha. Pak my šguh clomp vlkouše bgho gbol ve stara dira po liďák agh ta divná pod nima. Gom clomp ta divná tak šguh clomp liďáky bgho gbol nad uruk pevnost bgho gbol u Ishar, rudá vlkouš s divná živá ohňák, prigg kuuga'r bgho gbol za Cyproňák agh gruga slepica bgho raugh gruga hnizducha za Cyproňák. Nasbirat toho hodně agh žadna nepadnout ani nubgbol omlacena.
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#3
Zas šguh na ta gruga ještěrucha bgho gbol schovana hluboko pod bagronk kde žit vlkouši agh ještě niž kde žit za kuuga'r. Výst gruga boj, ale nakonec ho clomp agh najit plno věcucha agh žlogťák.
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#4
Výst zas narg'ar na ta ledová bagronk agh tentokrát se dostat dovnitř agh uuk clomp agh uuk sebrat. Gbol to tak lehká, že žadna nubgbol ani zraněná.
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#5
Gbol podniknuta narg'ar na ledová bagronk, obrat uuk žlogla. Uuk liďák Nubchoduurga, uruk nubgbol Řagzuu.
Odpovědět
#6
Bumhug výst narg'ar na gruga ještěrucha agh na misto na voducha, kde gbol gopuk liďák. Uuk při ta narg'ar clomp agh uuk bgho najit pobrat. Kuu uruk nebyt zabita.
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět



Skok na fórum: