Opilost
#1
Už dřívě se mi zdál tento prvek hry trochu ošizený. Hráč pije jak ďábel a opilost trvá jen chvíli (netestoval jsem to již dlouho - naposledy za Halliho). Navíc na postavě je to špatně znát. Aktuálně to dává najevo hráč emoty + se maximálně objevuje *hic* (je tomu tak?). Přechod z normálního stavu ke zvracení je poměrně prudký a často ze strany hráče zanedbaný (nepoukazuji na nikoho).

Proto navrhuji:
- přidat další úroveň/ně opilosti (nové systémové emoty, které dají jasně znát, že je dotyčný opilý/na mol..)
- doba vlivu alkoholu na postavu (protáhnout, ať to netrvá jen chviličku)

Píšu to sem, jelikož mě k tomu aktuální dění ve hře trochu navedlo. Myslím, že by se tím trochu zpestřilo RP a dalo by se s tím lépe pracovat. Emoty by stačily nějaké jednoduché, aby se do toho mohl zapojit nebo je doplňovat hráč opilé postavy.

(Nevím, zda je ve hře nějaký výpočet účinku alkoholu na základě statů postavy. Nejsem si však jistý, zda by to nebylo příliš zavádějící.)
Odpovědět
#2
Jn to opilství by chtělo určitě vylepšit, přitom by stačily opravdu jen ty emoty a když už se někdo ožere, aby nebyl do 5 minut střizlivy.. jinak ten přechod mezi blitím a střízlivostí je tež podivný Biggrin

Myslím, že vyladění tohodle by potěšilo nejednoho hráče. Smile
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#3
Joo, prosím, vylepšete to, bylo by to super
Odpovědět
#4
Jednoznačně souhlasím, Určitě bych ocenil aspon prodloužení doby opilosti a víc než jen občasnou škytavku a "šavlení" ( Inspirace v reálnem světě by nebyla na škodu ) .
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finis coronat opus - In nomine et ad honorem tenebrae
Odpovědět
#5
Jsme RP server, emotujte Biggrin
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#6
Ja nevím teda jak rychle píšeš ty, ale mě docela dělá problém psát opilecké řečí a zároveň emotovat jak divý. Biggrin

E: a co víc, zkus se pohybovat (ne jednim směrem) a přitom emotovat, taky zde vzniká velice non rp problém, člověk se může solidně napít vodky, ale po chvíli to na něm nikdo nepozná, pokud nebude mít dobrou vůli a ty emoty nebude neustále psát
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět



Skok na fórum: