Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Po lognutí do hry klient běží 3 vteřiny pak pád
#21
Ještě mě napadlo nemám třeba ban nebo tak něco? Ale to bych se asi ani nelogl co ?Biggrin
Odpovědět
#22
Nemáš ban. Tohle je technická chyba, to je jisté..
EDIT: Taky by mě zajímalo, proč to hlásí v tom logu "[InitDX] Video Controller Count = 2" - to jsou dvě dedikované grafiky v nějakém SLI nebo tak něco?
Odpovědět
#23
Podle skript klienta ano, napočítal 2 karty.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#24
S tím mám občas problém já (ATI karta), musim jet na integrovanou grafiku, protože druhá herní, když jeden pod UO tak se celej obraz rozlije a myš je v klientu reálně jinde než ukazuje.
Odpovědět
#25
Jo, dělá to občas problémy, já zas musim jet na tu dedikovanou (vcelku starou Radeon), protože s integrovanou (vcelku dost novou) mi některý relativně nový "profi" hry ani nejedou (taky to hází různý errory).. Smile Na MW jsem ale zrovna s tou integrovanou problémy neměl, dělaj mi to jiný hry. Je otázka, jakou konfiguraci HW (a event. ovladačů apod.) tam má Romulos a zda skutečně používá 2 grafiky najednou. S tímhle prostě někdy bývaj problémy u různých věcí no. Angry Ale jestli mu to na totožné sestavě dříve jelo, tak nevidím důvod, proč by teď nemělo.. anebo místo nejnovějších ovladačů apod. např. naopak provést downgrade na verzi z doby, kdy mu hra fungovala.. Biggrin Prostě pokusnictví. Třeba kvůli Rome 2 s integrovanou grafikou na relativně moderním CPU jsem pokusoval asi 3 hodiny a stejně jsem nakonec musel přehodit grafiky..
Odpovědět
#26
Pokud má ntb/pc se softem, kterej rozeznává jakou grafiku použít, tak se mu mohlo stát to co mě často u ATI, že soft sám počká jakou grafiku použít a bere půl/na půl z obou, dokud sám nezvolí primární pro určitou aplikaci.
Odpovědět
#27
Lidičky prosím opravdu někdo neví ? zkusím asi kvůli tomu virtual machine Smile Nebo nemůže to být třeba tím že mám nainstalovaných více UO v PC ?
Odpovědět
#28
Tak jsem reinstaloval jen hru a uz to vydrží trochu déle ale opravdu jen trochu... Píše mi to pořád nedostáváš xp do odvolání co sem se vrátil po 3 měsících to mi předtím nenapsalo neměl by prosím někdo svou složku manawydanu nainstalovanou a zabalenou na nějakém serveru uploadlou prosím ?Biggrin
Odpovědět
#29
Představ te si že to dělala hudba přitom sem stáhl adresář ale vyřešil sem to tak že jsem vymazal adresář Digital z hudbou a funguje Wink
Odpovědět
#30
Dost divné Smile
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#31
To mi povídej Smile
Odpovědět



Skok na fórum: