Aggro NPC
#1
Zdravim,
Mam menší dotaz co se týče aggra/AI npc v dungách.
Jde nějak přibližně popsat jak to zde funguje? Byli jsme jeden dungeon a někdy mi přijde, že se NPC chovaj opravdu "dementě".
Byli jsme u vchodu, kde je přes páku časovač na vstup, kde kolega běžel ven a útočil za něj duch, kterej to z ničeho nic obrátil proti mě (měl jsem v tu chvíli kolem 12hp).
To se AI npc řídí, podle hráče s nejnižším počtem HP? Nebo jaká je vůbec jejich logika?
Odpovědět
#2
A byl jsi v tu chvili nejblize? Je mozne,ze proto Smile
Odpovědět
#3
Právě že nebyl, ještě jsem před tím NPC utíkal co nejdal to šlo a i tak mu hrablo a dorazil mě na místě
Odpovědět
#4
Ale jo mas pravdu tez se mi parkrat stalo,ze jsem jen stal a ani ho nezranil a zniceho nic sel po me Biggrin ale tak je asi nasrany kdyz ho nekdo mlati,tak bije vsechny okolo...ale tak na to m neni nic hrozneho...
Odpovědět
#5
Záleží na nastavení konkrétního NPC. Některé mění cíl náhodně, jiné nesnáší konkrétní povolání, některé změní cíl když svému protivníkovi není schopné nic udelat.
Napiš název NPC, nebo jeho pozici, můžu se na něj podívat jak je nastavené. Možná by stálo za to zpřístupnit tyto informace v hraničářově bestiáři.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět



Skok na fórum: