Hlasování: Zúčastníte se?
Ano!
87.50%
7 87.50%
Uvidíme
0%
0 0%
Zvolím si vlastní datum
0%
0 0%
Ne, nie, nět, FU!
12.50%
1 12.50%
Celkem 8 hlas(ů) 100%
* Pro tohle jste hlasoval(a) Vy. [Ukázat výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[OOC] Whitey Appreciation Day
#1
Tuto sobotu, tedy 10. 5. 2014, se koná historicky první manawydanský Whitey Appreciation Day.

Každý z těch, kdo se chce zúčastnit a symbolicky aktivním způsobem ocenit Whiteyho přínos Manawydanu, provede minimálně jeden test a provede o něm zápis na fórum, popř. do Mantisu - může jít např. o pouhý názor na nějaký aktuálně řešený systém, získaný na základě přiměřeně dlouhého testování/užívání.

Whitey by nám to mohl ulehčit a v pravý čas sem nahodit pár testů, které ho budou k tomuto datu nejvíce zajímat.

Ano, je to blbůstka, ale tak nějak mě to při čištění zubů napadlo a přijde mi to fajn 8-)
Odpovědět
#2
Pardón, že spamuju, ale kde je možnost za lízátko ? Biggrin
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#3
Já se přidám a vyřeším nějaký ten bug!

- does it count? Wink
Odpovědět
#4
It does .)

Inak Geo - prišlo sa s nápadom že ked niekto píše tak mu nad hlavou bliká niečo ako "XY is Typing" Biggrin

Taká featurka by sa mi na stretnutiach hráčov páčila Smile
Black Hole:
http://www.youtube.com/watch?v=fCL5CfHm7Ps

(kto nájde môj príspevok má bod .) )
Odpovědět
#5
Mazání medu kolem huby je tvrdá měna, která funguje na každého - na mě rozhodně ano. Dam sem odpoledne pár námětů s kterými potřebuji pomoci.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#6
Test č. 1, Zobrazení seznamu party (bug1252)
Před nějakou dobou jsem upravoval zobrazení seznamu party, aby se v něm hráč lépe vyznal.
V seznamu by měli být první hráči se svými pety/summony, na konci NPC bez pána (např. vojáci ze Stigovo kvestů):
Hráč 1
- Pet1 hráče 1
- Pet2 hráče 1
Hráč 2
- Pet 1 hráče 2
Hráč 3
NPC 1
NPC 2
NPC 3

Jde sice o prkotinu, u které je asi jedno zda funguje nebo ne, ale mě by to celkem zajímalo Smile

Test č. 1a, Odhlášení petů/summonů hráče
Pokud se z výše uvedeného příkladu odhlásí hráč 1, měli by zmizet i jeho peti.

Test č. 2, Platba za vendora (bug1225)
Opravoval jsem první platbu za vendora, aby při vypršení za 10 dní nebral tolik co za 30.
Zákoník by za první platbu měl uvádět (a odebrat) nižší cenu podle zbývajících dnů do data platby
Napište částku pokud při testu přijdete o peníze + postavu, peníze vrátím.
Test č. 2a, Oprava nezaplaceného vendora
S vendorem šlo pomocí kontextového menu obchodovat, i když za něj majitel nezaplatil poplatek. To by již mělo být opraveno.

Test č. 3, Zakázky
Zlobí nám trochu odměna ze zakázek. Domnívám se že jde o ty staré, přesto bych uvítal aby pár lidí vyzkoušel vzít si u NPC novou zakázku a splnit ji.

To je prozatím asi vše - poslední měsíce jsem moc aktivní nebyl, mám na mantisu spoustu "fialových bugů" (tj. ty které nejsou hotové a stojí kvůli mě).
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#7
č.1 funguje
č. 1a funguje
č. 2a funguje
Odpovědět
#8
Test c.2: uvadi pouze cenu na cely mesic (zkouseno nedavno v Cyprone),ale odebere mensi castku...za ty dny co zbyvaji
Vendori jiz pres kontextove menu neprodavaji kdyz nejsou zaplaceniSmile
Odpovědět
#9
Tak moment, brzděte, co budete dělat v sobotu? Biggrin
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#10
No přece další bugy. Biggrin
Odpovědět
#11
Můžem udělat tiery jak na kickstarteru

1 test - dobrý pocit
2 testy - Whitey vám opalcuje pět příspěvků dle vlastního výběru
3 testy - Whiteyho avatar s podpisem
4 testy - Whiteyho avatar s podpissem (pro gurmány)
5 a více - Můžete Whiteyho beztrestně obvinit ze supportu
Odpovědět
#12
Ona je to spíš přímá úměra.
Mir si postěžoval na knihy, já je upravil, on otestoval a vyjádřil se, to se tak 2x opakovalo a výsledek je současný stav knih.

Manuál na Whiteyho:
1, mazat med kolem huby
2, udržovat mu pozornost u toho co je nejvíc potřeba
3, mazat mu med kolem huby
4, občas mu co udělal nejen pochválit ale i zkontrolovat, jestli to opravdu dobře udělal (tedy otestovat Biggrin )
5, mazat med kolem huby

Nejdůležitější jsou body 1, a 2,. Pokud někdo neudrží jeho zájem na věci kterou je potřeba udělat, nebo mu ji znechutí, pak Whitey oddriftuje jinam a dělá co ho aktuálně baví, místo co je potřeba. Třeba paří Diablo.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#13
PS: Dnes jsem testoval i já, nutíme Gea vydat novou verzi klienta. Zatím úspěšně Smile
Jednou z novinek je příznak textu DisplayOnly, který zapříčiní že tento text nebude logován v deníku. Prozatím počítám s tímto příznakem pro vyvováváním vendorů, emote a NPC povely jejich minionům.
Další bude zobrazení nulového poškození (zásah, ale resistnuto) a správné umístění odlétávajících čísel např. při poškození předmětu - čísla budou vidět i v batohu a dokonce na paperdollu (tj poškození zbraně a zbroje)!
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#14
(06.05.2014 v 21:54)Whitey napsal(a): Třeba paří Diablo.

To diablo bych někdy dal Smile .. doufám, že 1 ! Biggrin

Opět se omlouvám za spam Biggrin
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#15
Můj nejnovější bug už jste odhalili, co dál...

Co takhle rychlost NPC - před nějakou dobou jsem je podohodě s RT plošně zpomalil o 10%.
Chtěl jsem znát názory hráčů na aktuální situaci (http://forum.manawydan.cz/showthread.php?tid=3015) ale nějak se to tam zakecalo.
Takže: Jak vnímáte s odstupem doby zpomalení NPC?
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#16
Rychlost útočícího grizliho je taková vlažná, ale vesměs to asi ničemu nevadí. Jinak pohyb asi ok.
Jen se ještě jednou zeptám, nešlo by nějak nastavovat vzdálenost peta od majitele? To jak mi stojí kůň hlavou přes rameno je otravný a hlavně si neni vidět pod nohy.
Stačili by dvě "polohy" Blízko-tak jak to je nyní a Odstup - třeba dva kroky za majitelem?
- To že mě nevidíš neznamená že tu nejsem -
Odpovědět
#17
Musel by se přidělávat extra příkaz (nebo menu, nebo jiné rozhraní).
Můžu podle velikosti peta stanovit minimální vzdálenost od pána. A0/A/B hned u pána, C a víc 1 krok od pána.
Založeno jako bug1303.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#18
Nakonec jsem to udělal jinak:
A0, A: 0-1 pole od hráče
B: 0-2 pole od hráče
C, D: 1-2 pole od hráče
Pokud je spodní hranice 0, lze stát se zvířetem na stejném políčku.
Pokud je spodní hranice 1 (a víc), zvíře od hráče ustoupí (1= je stále u něj, tzn. neutíká nijak daleko. Jen nestojí na jeho políčku.)
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#19
Máme tu novinku, fórum nám umí signalizovat zda již došlo k restaru a SVN má zadanou úroveň.
Pokud vám zpráva o bugu tvrdí že je nutno resttartovat, vraťte se k ní později - sama se změní až restart proběhne a bude tvrdit že restart již proběhl.
Otestujeme, bug1303 vyžaduje SVN min. 2553:

Je připraven k testování bug1303, bylo restartováno.

Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#20
takže jaké testování je na dnešek? Biggrin
Odpovědět



Skok na fórum: