Hlasování: Zúčastníte se?
Ano!
87.50%
7 87.50%
Uvidíme
0%
0 0%
Zvolím si vlastní datum
0%
0 0%
Ne, nie, nět, FU!
12.50%
1 12.50%
Celkem 8 hlas(ů) 100%
* Pro tohle jste hlasoval(a) Vy. [Ukázat výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[OOC] Whitey Appreciation Day
#41
V poslední době snad nic. Před nějakým tím měsícem se ale myslím zrychlovalo pěstování.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#42
takže k plížení....je učel,aby šlo utočit a být při tom v modu plížení? je to tak,že bojuju s jedním a ostatní mě nemusí vidět i při boji s někým skoro vedle (záleží na skillu a percích)
jako je to pěkné,konečně může zloděj zabít jednoho po druhém,nebo alespoň oddělit část skupiny Smile záleží jestli je to učel ...
Odpovědět
#43
Ano, plížení by mělo zůstat zapnuté i při boji, nemělo by se tím vypínat.
Samotný útok vás odhalí (především útočníkovi), ale měla by se zas házet šance na ukrytí.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#44
V tom pripade to funguje moc pekne Smile
napis jestli budes chtit vedet neco konkretniho...
hm nezkousel jsem jestli se daji hazet vybusniny v plizeni,melo by to jit ne??
Odpovědět
#45
Jako nevím, ale moc vraždit nepřátele v hidu mi přijde celkem ultimátní...Dokonce i když započítám to, že nepřátelé umí útočit na lidi, které nevidí.
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#46
ted asi všichni vymění grizzlíky za plížení Smile
- To že mě nevidíš neznamená že tu nejsem -
Odpovědět
#47
Jo,ale bez toho je zlodej jen o dost slabsi valecnik...
Takze se to tak nejak srovna Smile navic utoky ze stinu je proste vyhoda zlodeje,mozna na otevrenem prostranstvi aby byl hodne velky postih...
Odpovědět
#48
Oběť útoku má bonus proti plížení zloděje - dost výrazný. Plížení samotné není zas tak ultimatní - pokud zloděj nemá např per maskování pachu, pak stačí mít peta s čichem (většina zvířat) a zloděj se doplížil (pěti propůjčují svoje smysly).
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#49
Hele, dát si první stupeň perku klidně od všeho je nic...A jinak asi tak, plížení plus melee nic moc, asi jako předtím (i když třeba lesního vlka vesele umlátím asi 4 ranami na blízko aniž by si mě všiml), ale v okamžiku, kdy střílím je to ultimátní dost. Protože to si mě prostě nevšimou bonus, nebonus. Tedy pokud jich není moc.
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#50
Ano, chybí tam efekt odmaskování při útoku. První level perku je o ničem pokud chceš jít nablízko.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#51
Tak nevím, osobně mi přišlo, že co se týče těch perků na skrývání před jednotlivými smysli, že to jsou z větší části různé specifické blbovinky, což tě v obecné situaci nezachrání...Hlavně proto, že stačí jedna nevhodná situace a vyjde to nastejno...A vlastně jediný fakt dobrý věci tam jsou běh při plížení, plus první stupeň, který plížení umožní. Jinak se spíš hodí ten zlodějský perk. Jenže zloděj zas nemůže rozumně střílet, takže nic moc...
Jinak chápu to dobře, že někdo smazal ten topic o novém systému plížení. Tudíž už prostě nezjistím, co ty plížicí perky přesně dělají?
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#52
Co přesně dělají je na Wiki, zdrojem byl právě onen smazaný topic:
http://wiki.manawydan.cz/doku.php?id=wiki:perky
Topicy na fóru se ve většině sekcí mažou automaticky, po nějaké dlouhé neaktivitě (nevím přesně, asi půl roku), pokud daný topic není označeno jako důležitý ("přilepený"). Ale tuším, že tohle právě už bylo převedeno na Wiki.

Fórum je na dlouhodobé uchování informací nevhodné. Ideálem by bylo převést všechny informace na Wiki (zdroj informací) a na diskuzním fóru diskutovat, komentovat, psát výsledky testů.
Odpovědět
#53
Jo faktem je, že já jsem holt stále nevyklý věřit spíše fóru, neboť na wiki kupa informací není, či je neaktuální...Na foru je toho sice neaktuálního ještě mnohem víc, ale když se tu člověk irientuje, tak většinou aktuální informace najde...Tedy pokud se nesmažouAngry
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#54
takže...vím,že pro crafty je fajn,že zvíře chodí o pole za vámi,ale v dungu už jsem narazil nato,kde to není fajn:
stoky pro odvážné,tam kde jsou ohnivé pole (nášlapné)...tím,že pet nejde za pánem,ale o pole vzad,tak ho to prostě zraňuje a pořád se zastavovat a léčit ho je pruda, myslím,že je problém hlavně co se týká pastí v tomhle..takhle se to zvíře nedá řídit...když byl hned za pánem,tak se to dalo korigovat
Odpovědět
#55
A co peta poslat před sebou pomocí příkazu?
Když potkáte člověka, který tvrdí, že ví všechno nejlépe, věřte mu... kdo jiný by to měl vědět lépe, než on sám.
Odpovědět
#56
všichni peti se nedokážou naučit jdi (jelen např)
Odpovědět
#57
Tak jelena zaprvé nepovažuji za bojového peta, který by se měl tahat do dungu, zadruhé si nejsem jistý tím, že by se nedal naučit příkaz jdi... a jestli nedá, je to podle mě špatně a mělo by se mu to umožnit.
Když potkáte člověka, který tvrdí, že ví všechno nejlépe, věřte mu... kdo jiný by to měl vědět lépe, než on sám.
Odpovědět
#58
tak u noobika,který netamne nic lepšího a nemá takovou znalost zvířat aby ho to naučil Smile ...ale prostě jde o to a je jedno jestli je to jelen nebo cokoliv,že je to prostě špatně použitelné...už i kvůli dveřím na páku,kde sekne zbytek bandy pet,co stojí u dveří ...apod
Odpovědět
#59
Jako možná je to jenom můj sobecký názor, ale podle mě, když máš peta, měl by ses s ním naučit zacházet i jinak, než "Stůj" a "Zabij". Co třeba nechat bandu proběhnout a s petem projít až jako poslední? Co ho zastavit pár polí od dveří, aby mohli všichni nerušeně proběhnout a pak až ho přivolat?
Když potkáte člověka, který tvrdí, že ví všechno nejlépe, věřte mu... kdo jiný by to měl vědět lépe, než on sám.
Odpovědět
#60
Všichni peti se dokáží naučit příkaz "jdi". Žádné NPC není omezeno v příkazech které se dokáže naučit. Je to jen otázka využití bodů které dané zvíře má.

Pet&dveře: Teoreticky by mělo fungovat dát příkaz "jdi" za zavřené dveře -> otevřít dveře -> pet vlítne dovnitř jako první.

Píšu si na mantis možnost zobrazovat počet výukových bodů v gumpu zvířete (to je ten dovednost Znalost zvířat + zacílit).
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět



Skok na fórum: