Pokec k Cechu Bratrstvo
#61
Na niečom takom sa pracuje ale ingame .)
Black Hole:
http://www.youtube.com/watch?v=fCL5CfHm7Ps

(kto nájde môj príspevok má bod .) )
Odpovědět
#62
No na bitky v dungách si taky dobře pamatuju Biggrin. Hlavně ve stokách, o ně byl největší boj. Urken s Urk'Shaakem byly posraný tam chodit bez ostatních orků, právě kvůli Bratrstvu. Ty náhodný setkání byly vždycky sranda, to se z Isharu stala válečná zóna Biggrin.
Odpovědět
#63
(17.06.2014 v 14:29)Brak napsal(a): No na bitky v dungách si taky dobře pamatuju Biggrin. Hlavně ve stokách, o ně byl největší boj. Urken s Urk'Shaakem byly posraný tam chodit bez ostatních orků, právě kvůli Bratrstvu. Ty náhodný setkání byly vždycky sranda, to se z Isharu stala válečná zóna Biggrin.

Však to byl vždycky největší hardcore BiggrinD někdo si to prošel a ukonce jsme se třeba setkali XD vítězovi připadl celý loot z dungu plus hrdinům Biggrin Nejlepší na tom bylo fakt to že to byla náhodná setkání Biggrin a pamatuju jak jsme tam kolikrát zařvali úplně všichni, protože my jsme měli v hlavách rasovej perk: nenávist k orkům a vy sociální perk nenávist k bratrstvu BiggrinD a řezali jsme se a do nás šla všechna monstra BiggrinDD a jak se postupovalo dungem tak se to nabalovalo do naprostého epického šílenství BiggrinDD a ještě ty pasti, fakt nejlepší pvp škola XD stoky! běžíš utíkáš a ted zastavit počkat rychle proběhnout, zablokovat tu možnost nepříteli BiggrinDD XD ten rychle seskakuje dolů(protože kolikrát za ním běží monstra z celého dungu Biggrin) a obíhá z druhé strany skrze útočící žáby BiggrinD prostě fakt naprostý hardcore Biggrin

A ještě ve vlčí noře jsme se furt potkávali Biggrin Nejvíc frekventovaný dungeony prostě XD
Odpovědět
#64
Odděleno z cechovního tématu Bratrstva na žádost člena.
Odpovědět
#65
(20.06.2014 v 00:31)Stig napsal(a): Odděleno z cechovního tématu Bratrstva na žádost člena.

dobře jste to vyřešili Smile
Odpovědět
#66
(20.06.2014 v 15:15)Mir napsal(a): OOC: Nemyslím že práca s GM na tomto sharde má čo do činenia s lezením niekam.

a) Skúste z času na čas robiť betatesty a podávať reporty ako veci fungujú.

b) Okrem rozvoja cechu pracujte na rozvoji vonkajšieho sveta. Z včerajších udalostí ohladne orkov a bratrstva stále nevidím nijaký zápis...

c) Skúste sa neobmedzovať len na PVP.

Neboj mire na všem se pracuje a divil by ses jak se včera i RPilo Biggrin
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#67
(20.06.2014 v 16:54)Gheed napsal(a):
(20.06.2014 v 15:15)Mir napsal(a): OOC: Nemyslím že práca s GM na tomto sharde má čo do činenia s lezením niekam.

a) Skúste z času na čas robiť betatesty a podávať reporty ako veci fungujú.

b) Okrem rozvoja cechu pracujte na rozvoji vonkajšieho sveta. Z včerajších udalostí ohladne orkov a bratrstva stále nevidím nijaký zápis...

c) Skúste sa neobmedzovať len na PVP.

Neboj mire na všem se pracuje a divil by ses jak se včera i RPilo Biggrin

já se rozhodně chystám na testování CS4, ale to až po resetu postavy(chci totiž ze začátku testovat bez perků ovlivňující úspěšnost zásahu)
Odpovědět
#68
Vydrž s testy zásahu do aktualizace klienta, bude pak zobrazovat i nulové (resistnuté) poškození.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#69
Drate...... vis, ja uz proste temhle lidem neverim. Lzi, podrazy, sikanovani, vydirani, vyhrozovani... s tebou bych si rad zahral, ale urcite ne s timto RT.

Edit RadstaR: Brec si pres SZ, dik.

Edit Alvin. Presne kvuli tomu co prave predvadis. A nebrecim, to mozna ty. Nevim proc ti vadi pravda? Abych predesel spekulacim, ano, ty jsi s Marinou hlavni duvod proc uz nehraju.

Drate, nejde ti poslat zprava. Kontaktovat me muzes dle instrukci.
Odpovědět
#70
Alvine, nekydej prosím hnůj na RT ani MW.
Tvoje právo je nehrát (mimochodem Marina ani Radstar už léta do hry nezasahují), naše právo je vykázat tě.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#71
(20.06.2014 v 20:43)Whitey napsal(a): Alvine, nekydej prosím hnůj na RT ani MW.
Tvoje právo je nehrát (mimochodem Marina ani Radstar už léta do hry nezasahují), naše právo je vykázat tě.

Udelej to prosim...... tohle je posledni vec kterou jste mi nevzali......
Odpovědět
#72
Nikdo ti nic nebere. Každý je odpovědný za své chování a každý za něj nese následky.
Strkej prsty do zásuvky a vysloužíš si kopanec, to jsem se naučil už ve dvou letech.

Moje první myšlenka když jsem zahlédnul na fóru tvého avatara byla "Jé, Alvin!". Měl jsem tě prostě zafixovaného jako kvalitního hráče. Pak jsem si přečetl text zprávy a celý dojem byl v tahu.

Chceš hrát - hraj.
Chceš z povzdálí sledovat - sleduj.
Na MW ale kydat špínu nenechám, jak se tu mnozí mohli přesvědčit. Mnoho se jich umoudřilo, nebo jsme spolu našli kompromis a domluvili se na klidu zbraní. Někteří nepochopili a byli odejiti.
Je čistě na tobě do které skupiny chceš patřit.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#73
*tiše se kření* Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#74
Nekydam spinu na MW. Naopak. Vzdy jsem obdivoval napad, prostredi a vubec celkove pojeti.
Proto jsem tu travil stovky hodin uzasne zabavy....
Co jste mi provedli jako RT vsak nemuzu zapomenout. Otravili jste hru cele skupine lidi a jeste svalovali sve prusery a podrazy na nas. Cekas, ze sem prijdu a budu jasat jake mam stesti ze si tu zase muzu zahrat a nechat historii opakovat?
Skoda ze si v te dobe poslouchal jen jednu stranu.....
Ale usetrim te vyhazovani me malickosti.... Uz sem nepachnu :-) at mas klid.:-)
Odpovědět
#75
Tak ono to tehdy bylo trosku jinak, ale kazdy to holt vidi ze sveho subjektivniho pohledu.. to je prirozene. Jinak se na to divalo nejen RT, ale i nekteri samotni hraci. Prave kvuli tomu je tu nejaka "rozhodujici osoba", ktera je pro fungovani naprosto nepostradatelna. Ona je to dost nevdecna prace na to, aby to dane osobe clovek jeste za kazdou cenu musel zneprijemnovat kdykoliv mu neco nehraje do karet. Ve sporu ruznych stran ten spor obvykle musi nekdo prohrat, pokud lidi nejsou schopni se normalne dohodnout.
Kazdopadne pokud clovek preferuje svuj zaujaty subjektivni dojem pred rozhodnutim oficialni entity a odmita to respektovat, nepochodi ani tady, ani jinde. Vubec nepomaha svuj subjektivni dojem opakovat stale dokola, natoz po dvou letech, kdy uz je to davno pase.
Odpovědět
#76
Alvine začni hrát s náma Tongue
It's good to be bad.
Karlos Strench - Elf, hraničář
Odpovědět
#77
Ale notak Alvine, aspoň to zkus Wink. Osobně dohlídnu na to, aby tě tu nikdo z RT nešikanoval. Sice už si jen tak mlhavě pamatuju, proč jste s tím ty a pak i GORA sekli (Boj o Cypronu?), ale už je to přeci nějaká doba. Za tu dobu se MW vyvýjel a s tím i RT. Máme tu spoustu nový krve, novej přístup k věcem a taky nový vychytávky. Tak proč to ani nezkusit, když je tak krásná přiležitost Smile.
Odpovědět
#78
Co vím já, tak hlavní důvod byly ty volby o starostu, ale cyprona k tomu taky určitě přidala Smile
It's good to be bad.
Karlos Strench - Elf, hraničář
Odpovědět
#79
Jestli tě to potěší, tak už nemam jedinou postavu, která by tě znala a měla s tebou spory Smile
Odpovědět
#80
Brak mi mluví přímo z duše. Manawydan je zase o kus dál a to správným směrem.Happy
Odpovědět



Skok na fórum: