Odměny za RP zápisky
#1
OOC: Kolik expů ze ja rp zápis u ostatních hráčů/ras/global cechů?
Odpovědět
#2
OOC: Asi tak 0-750, rozhoduje GM, pod který daný hráči spadaj anebo člen RT, který to řešit chce.
Odpovědět
#3
OOC: Hlavně taky záleží, jak to danej zapisovatel napíše, že. Jestli to bude s gramatickejma hrubkama a jak od desetiletýho dítěte, tak se asi ničeho nedočká. Taky nějaké to střízlivé prokládání screenama může pomoct Smile.
Odpovědět
#4
Přesunuto. Nechápu, proč cpete tyhle dotazy do Kroniky DL.
Odpovědět
#5
Já se řídím dle Triadových pravidel. Všem ostatním GM navrhuju to samé.
(02.03.2014 v 14:28)Triad napsal(a):
Rozhodl jsem se, že budu odměňovat RP zápisy z proběhlých questů, v rámci DL elfů (každá elfí akce vedená mnou).
Každý RP zápis budu editovat s tím, že nakonec příspěvku přidám drobným písmem symboly "+".
Pokud už někdo udělal zápis z akce před vámi, tak nevadí - přidejte další příspěvek s vaším zápisem ze stejné akce. Odměněny budou oba.
Všechny RP zápisy budou v jednom topicu zde.

Význam symbolů:
+ = 150xp ve hře
++ = 300xp ve hře
+++ = 500xp ve hře
++++ = 750xp ve hře

(Odměny jsou samozřejmě na postavy, které se přímo účastnily questu a za které je proveden zápis z jejich pohledu).

Počet plusek dám podle toho, jak je příspěvek obsáhlý a případně nějak obohacený o obrázky. Pozor, neplatí, že 10 obrázků a 5 vět se rovná +++ Biggrin

Cílem tohoto systému odměn je hráče motivovat, aby se po questu objevilo co nejvíce RP zápisů pro ty, kteří se jej nemohli účastnit a také proto,
aby se všechny tyto zápisy mohly využít pro herní kroniku ve hře, či případně na wiki.
Odpovědět
#6
Ta motivace je hezká, nicméně mě samotného jako hráče totálně demotivovalo cokoliv už psát a dělat.
Většina hráčů by si měla uvědomit, že charakter jedné postavy, není charakter hráče (neustale jsem se totiž setkaval s tím, že z vicero zapisku z jinych postav, mají hráči pocit, že postavy jsou takové všechny stejné a je takový i hráč)
Odpovědět
#7
Ještěže k tomu nemají takový přístup všichni z RT. Počet uplakánků mezi hráči začíná být poměrně nesnesitelný.
Odpovědět
#8
(21.07.2014 v 21:42)Thortogily napsal(a): Ta motivace je hezká, nicméně mě samotného jako hráče totálně demotivovalo cokoliv už psát a dělat.
Většina hráčů by si měla uvědomit, že charakter jedné postavy, není charakter hráče (neustale jsem se totiž setkaval s tím, že z vicero zapisku z jinych postav, mají hráči pocit, že postavy jsou takové všechny stejné a je takový i hráč)

zvykej si Biggrin my jsme přece zase prasata a v reálu asi ty největší svině co chodí pod sluncem Biggrin
Odpovědět
#9
(21.07.2014 v 21:56)Akamu napsal(a): Ještěže k tomu nemají takový přístup všichni z RT. Počet uplakánků mezi hráči začíná být poměrně nesnesitelný.

Já chápu, že je to nějaka nova moda označit negativni názor za "uplakávání", z mý strany to chápu jen jako tvůj zoufalej projev toho, že se s tím nedokážeš vyrovnat Smile
I tyhle kidy ze strany RT, mě samotnyho utvrzujou v tom nazoru, proč bych měl obohacovat tenhle projekt něčím, když jsem jen podle jinyho nazoru "uplakánek". Rolleyes
Odpovědět
#10
[joke]Ne všichni mají takový arogantní přístup, tak třeba...ehm...mno.....zrovna mě ted nidko teda nenapadá, ale většina gm takových není![/joke]
Odpovědět
#11
Naschvál jsem to tak napsal, abych se o tom přesvědčil (skočíte po každé návnadě že?). Ve vaší módě je zase obviňovat RT z toho, že neunesou kritiku. Spíš otázka, kdo tady tu kritiku neunesl? Někdo kdo přestal tvořit nebo někdo, kdo chce do světa přispívat nejen jako hráč?
Odpovědět
#12
(21.07.2014 v 22:38)Akamu napsal(a): Naschvál jsem to tak napsal, abych se o tom přesvědčil (skočíte po každé návnadě že?). Ve vaší módě je zase obviňovat RT z toho, že neunesou kritiku. Spíš otázka, kdo tady tu kritiku neunesl? Někdo kdo přestal tvořit nebo někdo, kdo chce do světa přispívat nejen jako hráč?
Myslim, že se úplně zbytečně snažíš rejpat o něčem/někom a stejně jako ty jsem mohl sám napsat, že jsem se chtěl přesvědčit, že je úplně zbytečný na každou kritiku reagovat nějakým pseudohejtem a dělat, že jsi nad věcí.
Práci RT nekritizuju (tu dělají někteří víc než dobře), spíš je úsměvný jak se staví (někteří) k věcem, který se nelíbí ostatním hráčům a jediný co umí napsat je "uplakánek".
Odpovědět
#13
Dělat, že jsem nad věcí. Jediné, co umím napsat. Pěkně se o mně vyjadřuješ. Já se dokážu normálně bavit o věcech, které je potřeba změnit či vylepšit.
Pokud si dobře pamatuji, tak tahle diskuze začala mou reakcí na tvůj příspěvek, ve kterém sis ty, coby HC RP hráč, který má v repertoáru víc než dost postav, stěžuješ, jak si ostatní kolegové neuvědomují tvou vysokou úroveň RP. To mi přijde jako plakání. A to nemyslím nijak zle, protože mnozí by ti mohli potvrdit, že já si taky v soukromější debatě (icq) pobrečím, že mě to nebo ono štve (či ta nebo ten). Jen by toho mohlo být na foru méně. Téměř polovina denních příspěvků na foru je nějaké kňourání na rozličná témata. Je to otravné, tak to prosím dělejte v soukromí. Pokud máte nějaký plnohodnotný příspěvek k tématu, tak ho na forum vložte, ale natahovat moldánky zde nemá smysl. Myslím, že jsme se už všichni přesvědčili, že tyto debaty nemají smysl, dokud se v komunikaci něco nezmění na obou stranách.
Odpovědět
#14
(21.07.2014 v 23:19)Akamu napsal(a):
Dělat, že jsem nad věcí. Jediné, co umím napsat. Pěkně se o mně vyjadřuješ. Já se dokážu normálně bavit o věcech, které je potřeba změnit či vylepšit.
Pokud si dobře pamatuji, tak tahle diskuze začala mou reakcí na tvůj příspěvek, ve kterém sis ty, coby HC RP hráč, který má v repertoáru víc než dost postav, stěžuješ, jak si ostatní kolegové neuvědomují tvou vysokou úroveň RP. To mi přijde jako plakání. A to nemyslím nijak zle, protože mnozí by ti mohli potvrdit, že já si taky v soukromější debatě (icq) pobrečím, že mě to nebo ono štve (či ta nebo ten). Jen by toho mohlo být na foru méně. Téměř polovina denních příspěvků na foru je nějaké kňourání na rozličná témata. Je to otravné, tak to prosím dělejte v soukromí. Pokud máte nějaký plnohodnotný příspěvek k tématu, tak ho na forum vložte, ale natahovat moldánky zde nemá smysl. Myslím, že jsme se už všichni přesvědčili, že tyto debaty nemají smysl, dokud se v komunikaci něco nezmění na obou stranách.

Musím s tebou souhlasit i si trologhity. Jak já tady pozoruju nejsem jedinej kdo má občas problémy s komunikací a jízlivostí..., ale myslím si, že zas nidko nejsme úplná cíťa abychom se pak na sebe hned uráželi, nebo neměli pochopení, pro hněv druhých.
Odpovědět
#15
(22.07.2014 v 05:00)Cessnek napsal(a): ale myslím si, že zas nidko nejsme úplná cíťa abychom se pak na sebe hned uráželi, nebo neměli pochopení, pro hněv druhých.

Zásadní omyl. Ale to nic, taky jsem si to myslel.. Biggrin
Odpovědět
#16
(22.07.2014 v 07:09)Stig napsal(a):
(22.07.2014 v 05:00)Cessnek napsal(a): ale myslím si, že zas nidko nejsme úplná cíťa abychom se pak na sebe hned uráželi, nebo neměli pochopení, pro hněv druhých.

Zásadní omyl. Ale to nic, taky jsem si to myslel.. Biggrin
Mno tak ty se dokážeš taky pěkně nasrat Biggrin Ale tak ja to beru občas to prostě jinak nejde XD
Odpovědět



Skok na fórum: