Nove zviratko na MW +Zrusit jezdectvi
#21
Sokar:
Omlouvám se MOC za svůj skromný a nehorázný názor, skoro jsem zapomněl, že se tu nic kritizovat nesmí a subjektivní názor je nežádoucí rebelie Smile
Ty prostě nikdy nezklameš Smile
- To že mě nevidíš neznamená že tu nejsem -
Odpovědět
#22
Bohužel z mého pohledu jsi, ale ty jeden z těch lidí, kteří skoro co příspěvek něco kritizují a nezapomenou se přidat do diskuze kdy někdo poukáže na chybu nebo, že je něco špatně. Já osobně o takového hráče nestojím pardon. Jinak omluva se přijímá snad ti to něco dá ...
Odpovědět
#23
(29.06.2014 v 12:39)Whitey napsal(a): Zpátky k hranici ovládání.
Nyní: Požadavek = level NPC
Nová hodnota: Požadavek = level * 2.5
(maximální level 40x2.5=100, level grizzliho 33x2.5=82,5)
Pokud nebudou protesty upravím, hráči s buildem na levné pety dostanou zdarma možnost resetu relevantních skillů a perků.

Souhlasím, ale zároveň mám chuť vraždit Biggrin .. po posledni úpravě magie (sčitani a nesčitani resistu) jsem si totalně překopaval build, přičemž naučení nových perku na lvl 4 bylo fakt peklo, a dneska kdy jsem konečně dodělal build na uňo ňuno mě to zas chcete cele rozvrátit?? ugra ugra urgaaaa Biggrin On reset je fajn, ale učit se ty perky znovu je .. ehm Biggrin
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#24
Pokud najdeš GM s dobrou náladou, ať ti ty perky rovnou nastaví.
Dík že se kvůli tomu medvědovi extra nevztekáš.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#25
Chápu to dobře, že se ruší taming a sumoning?
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#26
Ve většině věcí souhlasim s Rygosem, ono se stačí dívat na to, kterej příspěvek má nejvíc souhlasů.
Sokare, přijde mi, že jsi vůbec nepochopil, na co Rygos narážel. Přijde ti normální, že by někdo s obřím vlkem nakráčel jen tak do města a všichni by to brali uplně v pohodě? Mě teda rozhodně ne. Myslim že takový věci se řiká RP. A to rozhodně neni jen o tom psát "Zdravím" místo "cus"...
Odpovědět
#27
Mě zas přišlo, že jsme tak nějak Fantasy a takové věci se dějí, ale máš pravdu když mi v Plzni po ulici půjde chlap s grizzlym tak mi to normální nepříjde. Naproti tomu .. pokud to v Isharu je divné máme zakoník kde se to dá zakázat ... pokud, ale jsme v Orkském městě tak mi to příjde uplně normální. (Vlk nebo medvěd je to jen příklad)
Odpovědět
#28
(29.06.2014 v 12:39)Whitey napsal(a): Zpátky k hranici ovládání.
Nyní: Požadavek = level NPC
Nová hodnota: Požadavek = level * 2.5
(maximální level 40x2.5=100, level grizzliho 33x2.5=82,5)
Pokud nebudou protesty upravím, hráči s buildem na levné pety dostanou zdarma možnost resetu relevantních skillů a perků.

Jezdectví se rušit nebude, za možnost jezdit na lepším zvířeti se musí něčím platit.
Lepší zvířata znamenají například lepší rychlost (při jízdě se bere rychlost mountu), menší šanci na sražení (jejich síla a obratnost se počítají s hodnotou perku Boj v sedle), některá jsou schopna samostatného boje. V nemalé míře jde i o prestiž ("jsem tak dobrý že sedlám XY!").

Whitey, tohle zvýšení slotů jen uškodí hraničářovi. Zvedl bych potřebnou Znalost zvěře. Některý zvířata by měl mít možnost vlastnit jen hraničář.
Odpovědět
#29
Nezvedám žádné sloty.
Pokud to pročteš všechno zjistíš že návrh se týká požadavku na Znalost zvěře pro ovládání bojeschopných petů.
Pokud to rozepíšu celou větou:
Nová navrhovaná hodnota na požadavek Znalosti zvěře pro ovládání peta = level peta x 2.5.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#30
No já nevím, pokud vím tak poždavek je momentálně číslo v bestiáři s lvl nemá co dělat...Naopak stejný jako lvl je počet slotů. co zvíře zabírá.
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#31
Bože muj, já si přijdu jak v mateřský školce pro mentálně retardované.
Ty prozměnu pleteš dohromady
- požadavek na ochočení (údaj v bestiáři; určuje šanci na ochočení)
- počet slotů které zvíře zabere (momentálně rovno jeho levelu; omezuje kolik zvířat celkem hráč může mít)
- požadavek na ovládání zvířete (nyní také roven levelu zvířete, ale zvýším ho na 2.5 násobek; omezuje zda hráč umí nebo neumí zvíře ovládat).
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#32
Ještě whitey bych popřemýšlel o té foukačce jak jsem psal, podle mě by měl být určující pro zásah skill "střelné zbraně" a nejen vyžadovat skill travičctví při manipulaci a nanesení jedu, ale i na používání otrávené zbraně. Jedy jsou přeci jen primárně určeny, pro povolání zloděj/bard.
Odpovědět
#33
(29.06.2014 v 17:09)Whitey napsal(a): Bože muj, já si přijdu jak v mateřský školce pro mentálně retardované.
Ty prozměnu pleteš dohromady
- požadavek na ochočení (údaj v bestiáři; určuje šanci na ochočení)
- počet slotů které zvíře zabere (momentálně rovno jeho levelu; omezuje kolik zvířat celkem hráč může mít)
- požadavek na ovládání zvířete (nyní také roven levelu zvířete, ale zvýším ho na 2.5 násobek; omezuje zda hráč umí nebo neumí zvíře ovládat).

Nevím, já vždycky žil v domnění, že nárok na vlastnění je daný tímhle:
(29.06.2014 v 17:09)Whitey napsal(a): - snížení požadavků na vlastnění zvířete na 1/5 (1/10 požadavku Taming z Bestiáře)
Tzn, stejné jako ochočení, jen pětkrát menší.
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#34
Jak starý je ten popisek který cituješ?
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#35
Je ze 31.01.2013.
Jinak teď jsem to ověřil, mám znalost 20, přesto nemůžu vlastnit NPC s lvl 19 (černý medvěd, lvl určen podle slotů). Takže tak nějak usuzuju, že požadavek na skill asi opravdu lvl NPC nebude.
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#36
Píše to co?
Pokud nemáš požadovanou Znalost zvěře, napíše že ji nemáš:
Kód:
                    if (target.Skills.Animals.Value < (double)_mobile.Level)
                    {
                        _mobile.SayTo(from, "*odmítá nového majitele*");
                        _mobile.SayTo(target, "*odmítá Tě poslouchat*");
                        target.SendMessage("Nedostatečná Znalost zvěře pro bojovné zvíře.");
                        return;
                    }
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#37
Nad monstrem se objevilo *odmítá nového majitele*, ničeho jiného jsem si nevšiml.
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#38
Pak tam asi bude nějaký další test. Uvidíme.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět



Skok na fórum: