Občianstvo pri výbere postavy
#1
Pár ludí sa sťažovalo že ich stráže nechránia ako by sa patrilo. Sem tam sa ukázalo že proste niesú občania. Hlavne úplne nový hráči totiž nevedia že to vplýva na to ako sa k nim chovajú stráže.

Návrh:
Hráč si pri vytváraní postavy vyberie z možností občianstva a jedna z možností bude aj "bez občianstva".

Občianstvo bude:
- dočasné (1 rl mesiac)
- bez volebného práva

Momentálne už existujú viaceré "mestské zóny" vrátane takých ktoré sa vzťahujú pre niektoré rasy.
Black Hole:
http://www.youtube.com/watch?v=fCL5CfHm7Ps

(kto nájde môj príspevok má bod .) )
Odpovědět
#2
Tohle myslím nedávno přidával Stig, že stráže pomáhají pouze občanům.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#3
Skoro si říkám, zda to nezobecnit..Už jen proto, že pokud se nepletu všechny města mají na svém území zakázáno nosit zbraně. Tzn útok na kohokoli vlastně porušením zákona je (minimálně v tom, že bojuje, kouzlí).
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#4
Při zaznamenání jakéhokoli útoku by měly stráže oba účastníky vykopnout z města (teleport), samozřejmě každého na jiném konci. Občana vždy bez pokuty, neobčana s pokoutou v případě, že byl agresor. Je-li to tedy realizovatelné.
Odpovědět
#5
(30.06.2014 v 16:43)Ilicius napsal(a): Skoro si říkám, zda to nezobecnit..Už jen proto, že pokud se nepletu všechny města mají na svém území zakázáno nosit zbraně. Tzn útok na kohokoli vlastně porušením zákona je (minimálně v tom, že bojuje, kouzlí).

Já vím, že orky nebereš jako město Biggrin .. ale tam bych řekl platí poněkud jiná pravidla Smile což se mi nelíbilo zrovna včera, kdy sice ork napadl před orčí stráži jako první člověka a orkska stráž zabasla jen orka, přičemž člověk si odkráčel. Zrovna u orku bych to viděl tak, že by stráž sebrala oba a nechala soudit náčelníka orků.

PS: nošení zbraní tam je naprosto legální Smile
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#6
Jako jo neberu, on je to ale stejně vždycky kompromis, neb NPC prostě nikdy nebude zohlednovat to, co by na podobném místě zohlednil hráč.

Jinak mě pro změnu dostalo, když můj člověk (občan), byl zabásnut za útok na orka v Isharu. Víceméně po oboustrané provokaci, s tím že ork byl první kdo udělal potenciálně smrtící útok (jen ho tedy udělal narozdíl ode mne pouze emotem).
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#7
Ide tam čiastočne o to že stráže nechránia ani pred dravou zverou. Nielen o PVP. Čudujem sa že sa stráže neboja o svoje zdravie alebo život Biggrin
Black Hole:
http://www.youtube.com/watch?v=fCL5CfHm7Ps

(kto nájde môj príspevok má bod .) )
Odpovědět
#8
Kojak dostal trest 120 dnů XD ted mi to psal na ICQ, jen nevím v jakém městě, šel bych žehlit Biggrin
Odpovědět
#9
Pokud je to osoba, co si myslím že je, tak je to sice 120 dní (tedy reálný měsíc), ale je to pouhá ignorace u Helmitů. Tedy dlouhé nic, neboť Helmiti jediné NPC co Helmiti mají je jeden trenér skillů (takže hráči zbývá už jen nevím, 10 dalších).
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět



Skok na fórum: