Krytí štítem-animace
#1
tak bylo by moc hezké,kdyby při vykrytí štítem se zobrazilo takové to bílé kolečko co je v klasické UO, znáte to ne? vím,že je to možná zbytečné,ale pro mě ne a ostatní se štítem by to také uvítali, vědět,že teď jsem se vykryl štítem Smile
Odpovědět
#2
Vzhledem k tomu, že není nijak odděleno vykrytí štítem od běžného krytu, tak to moc nedává smysl...Tedy pokud by to řekněme neurčilo, že bez štítu by jsi měl šanci na kryt 50% se štítem ji máš 55%, tudíž při hodu 51-55 to bere jako vykrytí štítem. V jistém ohledu by bylo příjemné, kdyby šlo vidět zda štít k něčemu pomáhá, ale ty "magické" efekty se mi moc nelíbí a spíš bych, když už dal přednost tomu, aby to prostě šlo vidět v debugu.
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#3
Mě by se spíš líbilo kdyby štít šel očarovat Smile Kdy při vykrytí štítem odrazil zpětně nějaké dps Smile
Odpovědět
#4
Štít očarovat jde, jen je vpodstatě nanic.
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#5
(04.07.2014 v 19:54)Ilicius napsal(a): Štít očarovat jde, jen je vpodstatě nanic.

Aha, to jsem ani nevěděl
Odpovědět
#6
No me se prave libi jak je to v klasicke UO to vykryti stitem,takove bile kolecko a vim,ze ten stit proste funguje Smile takze to nepujde udelat? Otazka na nejakeho scriptera
Odpovědět
#7
Jsem pro je to dobrej pocit kdyz to vidis ! Biggrin
Odpovědět



Skok na fórum: