Upgrade!
#21
(07.07.2014 v 13:09)Pilgrim napsal(a):
(07.07.2014 v 12:40)Cessnek napsal(a): Na ty rare itemy mám podobný názor, ale nemam nic proti tomu at to kopí třeba vyrobí craft v celkových nákladech 300 zlatých.
Já bych taky nebyl úplně proti rare itemům, ale měla by na to být trochu složitější pravidla, především by člověk musel dát zajímavý návrh na dobrý rare item a pak výroba by měla být složitá, nejlépe provázená nějakým soukromým questem. Hodně mě zklamalo, že se zavedli golemové a světe div se, s trochou snahy si ho každý kovář dokáže vytáhnout z papuče. Výroba mistrovského díla, nedejbože artefaktu s kouzelnými schopnostmi, musí každého mistra řemeslníka stát velké množství práce a neměla by být opakovatelná, jinak se tu dostanem k obyčejnému wowkařskému: "Hele, já mám Azzinothku." "To je toho, ty mám v bance tři."
však jak vidíš taky se tomu nebráním ale za cenu velkých nákladů. Golemové se zavedli, páč je stig craft a chce taky bojovat. Což celkem i vítám že tak se stává řemeslník obyč multiclassem LaughCool2
Odpovědět
#22
(07.07.2014 v 12:40)Cessnek napsal(a): Na kytičkovém shardu ti nikdo hrát nebude. To ti to ještě nedocvaklo?
A ze me to je jedno a lepsi malo PvM nez ubreceni a prasici PvP ti taky nedocvaklo ?
Odpovědět
#23
(07.07.2014 v 13:23)RadstaR napsal(a):
(07.07.2014 v 12:40)Cessnek napsal(a): Na kytičkovém shardu ti nikdo hrát nebude. To ti to ještě nedocvaklo?
A ze me to je jedno a lepsi malo PvM nez ubreceni a prasici PvP ti taky nedocvaklo ?
Cíťo Biggrin

Pojď hrát do bratrstva, pak můžeš mluvit o prasatech a osočovat z prasete kde koho, do té doby buď se raději nevyjdařuj, nebo začni hrát, protože tyto výkřiky kytičkářů do tmy jsou stejně trapné jako mé brečení na foru.

ps: zase spadl server
Odpovědět
#24
Za svoje hraní na Manawydanu jsem měl v rukou dva tyhlety rare itemy, ktery byly většinou jen pro určenej quest nebo na testovací dobu.

Jednou to byla helma, která mojí postavě dávala 10% přesnost, nějakou obratnost a vnímavost. U Barda kterej ma strop 60% přesnost to byla docela zábavná a užitečná věc, ale co takovej Hraničář. 110% přesnost? Vážně?
Druhej item, byla pochodeň, která fungovala jako štít, daval bonus k uhybání, rozsvětlovala prostor kolem mě a zvyšovala šanci na blokování. Byl to docela pěknej item, možná i použitelnej, kdo vi jak by fungoval na max lvlu, ale i tak. Měl by ho v rukou jedinej hráč, kterej by si ho někam zašil do kouta a vytahoval by ho jen kvůli "machrování", že takovou věc má.

Co se týká DL a bolesti
Doporučuju všem pochybovačům ať si přečtou veřejně dostupný thread: http://forum.manawydan.cz/showthread.php...832&page=2
S bolestí se bojuje neustále, jen to prostě nejde dělat typem jeden q = jedna zona pryč. To místo, který jsme získali, nám trvalo několik měsíců, při kterých jsme několikrát přišli o výbavu.
Snažím se rozjet DL i u trpaslíků a věřim, že stejně jako v případě elfů, to neni jen rasova DL, ale může se do ní zapojit každej, takže k tomu tady prostor je
Odpovědět
#25
MW je kytičkovej shard. Rare itemy, už od svého názvu, mají být vzácne a na MW jich bude po málu. S Bolestí se hejbe, momentálně se čeká na patch, kterej proběhne nejspíš, až se vrátí Stig z dovolené.

Cessneku, divím se jak můžeš tvrdit, že se s Bolestí nehejbe, když ti byl dán UnBAN teprve před tak 14 dnama Biggrin. Pak ěm taky překvapuje, že se tu osočuješ tím, že z ničeho nějsou RP zápisky, když v jinym tématu na fóru si tvrdil, že pročítání starejch támat je fakt nejlepší sranda na večer.
Hlavně ale nezačni řvát, až elfové a trpaslíci odmítnou pomoc Bratrstva, v boji proti Bolesti...
A MW je uplně něco jiného, než jsou ostatní shardy na české scéně. Nevím proč pak hrajete na MW, když je to tu podle vás samá "fraška" a "sračka", když jiný shardy maj přesně to, co chcete.
Odpovědět
#26
(07.07.2014 v 16:35)Brak napsal(a): MW je kytičkovej shard. Rare itemy, už od svého názvu, mají být vzácne a na MW jich bude po málu. S Bolestí se hejbe, momentálně se čeká na patch, kterej proběhne nejspíš, až se vrátí Stig z dovolené.

Cessneku, divím se jak můžeš tvrdit, že se s Bolestí nehejbe, když ti byl dán UnBAN teprve před tak 14 dnama Biggrin. Pak ěm taky překvapuje, že se tu osočuješ tím, že z ničeho nějsou RP zápisky, když v jinym tématu na fóru si tvrdil, že pročítání starejch támat je fakt nejlepší sranda na večer.
Hlavně ale nezačni řvát, až elfové a trpaslíci odmítnou pomoc Bratrstva, v boji proti Bolesti...
A MW je uplně něco jiného, než jsou ostatní shardy na české scéně. Nevím proč pak hrajete na MW, když je to tu podle vás samá "fraška" a "sračka", když jiný shardy maj přesně to, co chcete.
Ne to je čistě jejich věc, mě spíš chybí nějaký globální téma, kde by byl ucelený postup od začátku do konce(prostě aby se to dalo souvisle číst v jednom tématu a ne přeskakovat x topicy), což by pak hráče mohlo motivovat pokračovat. Jinak je podle mě těžké navazovat. Ze začátku se do toho zapojil téměř každej, ale proč iniciativa hráčů prostě opadla nevím. Místo na webu nějakých rp zápisů, by se tam měla dávat dějovka a ne kdo kde chytal ryby, zároveň je ale samozřejmě fajn, že se tam alespon vůbec něco dává. Patchovaní((vývoj) je rychlé a jde fakt vidět že se na MW dělá každej den, což mě velice těší.

To že mám dojem že se s dějovkou nehejbe je právě důsledek toho, že se dá fakt o tom minimum zjistit, jak říkam měla by mít vlatní topic a ne to cucat po různu z fóra a to včetně OOC sdělení např. kde se zasekla, nebo co je třeba udělat.
Odpovědět
#27
Ze začátku se do toho mohl zapojit opravdu každej, protože byla Bolest prakticky všude. Po tom co byl zabitej démon, Bolest částečně opadla a drží se už jen okolo rasových měst. Takže teď je to spíš na jednotlvých rasách jako frakcích. Ovšem nevylučuje to možnost, aby ostatní pomáhali, viz. orkové v Goren-Zaru.
Je pravda, že věci okolo Bolesti by měli být nějak zvýrazněné, jinak to zapadá. Zvlášť nováček, co poprvý vleze na fórum se tu musí prokousat spoustou informací...
Odpovědět
#28
A co tvůj názor na to nazvučení? (např. helmův chrám je neuvěřitelný trapas) Tam bych fakt přidal spíše něco mystického, než uniformního "křestanské". Něco jako tohle: https://www.youtube.com/watch?v=XxKlsW4H0qo nebo https://www.youtube.com/watch?v=KeCB8G98XFI

Chrám/svatyně Grumshe: https://www.youtube.com/watch?v=_e8bUyC55cc





rozšíření zvuků hospod(na netu jeho toho kvanta):
https://www.youtube.com/watch?v=1giPYC1m-jg

mořská bouře + racci
https://www.youtube.com/watch?v=cXWKtAJzab8
Odpovědět
#29
Pokud dáváš návrhy na použití něčích del, vždy si ověř autorská práva.
Pokud dáváš návrhy "sežeňte si něco podobného" nečekej moc úspěch, na to tu nikdo čas nemá.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#30
(08.07.2014 v 13:45)Whitey napsal(a): Pokud dáváš návrhy na použití něčích del, vždy si ověř autorská práva.
Pokud dáváš návrhy "sežeňte si něco podobného" nečekej moc úspěch, na to tu nikdo čas nemá.

už vidím jak vás někdo běží žalovat Biggrin
Odpovědět
#31
Hudba do chrámu se mi nelíbí ani jedna. K orkům se mi hodí spíš Za Frûmi.

Zbydlé dva příklady mi přijdou fajn, jen by to chtělo do těch hospod dát NPC, aby to tam nebylo takhle nazvučený a přitom prázdný Biggrin.
Odpovědět
#32
(08.07.2014 v 13:45)Whitey napsal(a): Pokud dáváš návrhy na použití něčích del, vždy si ověř autorská práva.
Pokud dáváš návrhy "sežeňte si něco podobného" nečekej moc úspěch, na to tu nikdo čas nemá.

Nepřijde ti trochu pokrytecký se tu ohánět právy, když vlastně manawydan je v přeneseném slova smyslu znásilnění ultimy? Biggrin
Odpovědět
#33
Pokud se do mě nebo do MW hodláš každou druhou větou navážet, pak tě upozorňuji že má dobrá nálada má své meze.
Chtěl jsem ti pouze naznačit že na MW použijeme pouze volná autorská díla, a že je za tebe nikdo vyhledávat nebude.
Pokud máš problémy s přednastavenou hudbou, myslím že Geo dával do klienta podporu pro vlastní hudbu hráče, nebo ji alespoň plánoval. Tam si přehrávej co chceš.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#34
(08.07.2014 v 21:34)Whitey napsal(a): Pokud se do mě nebo do MW hodláš každou druhou větou navážet, pak tě upozorňuji že má dobrá nálada má své meze.
Chtěl jsem ti pouze naznačit že na MW použijeme pouze volná autorská díla, a že je za tebe nikdo vyhledávat nebude.
Pokud máš problémy s přednastavenou hudbou, myslím že Geo dával do klienta podporu pro vlastní hudbu hráče, nebo ji alespoň plánoval. Tam si přehrávej co chceš.

Nenavážím se do MW, jen mě trochu zaráží tento přístup, jsem k tobě naprosto upřímnej. Přijde mi trošku zcestné na jednu stranu lpět na autorských právech a na druhou stranu se s nimi vytírat prdel. Stejně tak mě zaráží že z dobře míněné kritiky se většinou vždy urazíš, aniž by se vůbec jednalo o osobní útok.

To je celé co jsem tím chtěl říct, myslel jsem že neoficiální shardy UO jsou tak trochu rebelia ala Pirátská strana. Jestli tě uráží pouhé konstatování faktu tak se omlouvám, možná jsem to mohl říct jinak. Jinak každej neoficiální shard je přece do velké míry porušení autorských práv, nezákonné zasahování do díla. O tom snad nemůže být ani sporu, proto mě pak zaráží že konstatuješ, že sežen si autorská práva na hudbu, přičemž stejným právům podléhá i hudba z ultimy. Omlouvám se, že mi to přijde pokrytecké a že to vnímám spíše jako zbytečné "házení" klacků pod nohy? Jo a mimochodem objevil jsem řešení: "http://human.ambient-mixer.com/" Biggrin LUXUSKA !


Tak tady je první hluk knajpy licence CC:
https://www.youtube.com/watch?v=pGTeOjs5ecc
zajímavý nástroj Smile
http://at-home-other.ambient-mixer.com/m...ub--forest-

déšt a bouře licence CC
https://www.youtube.com/watch?v=sVlB9We2...pdw6kypMi6 (bylo by to dost fajnové když začne pršet Tongue)
Odpovědět
#35
Ten navrh klidne uz zavrete stejne se to nepohne
Ja s MW koncim nemam na tohle naladu....
1. Mapa mala a bolest vsude nebavi me furt ta stejna pohadka
2. 7dni cekam na bonded zvirete pak nekde tamhle hebnu i s medvedem kdyz mi chybel den do konce nikdo se ani neopovazel pomoct to nemluvim o tom ze jsem se snazil najit ress 10minut pak jsem to vypl
3. Neni duvod proc MW hrat nenabizi nic skveleho aspon pro me proc bych mel hrat na serveru kde si mapu zapamatuju za par minut?
4. Gm aktivita nulova kdyby aspon nekdo hodil nejakej event nic... Jedinou aktivitu gm jsem zaznamenal kdyz mi jeden nejmenovany gm vlezl do medveda a zabil me na tohle cas vzdycky je.
Pa manawydane zkusim te za dalsich 10let a mozna prozkoumam dalsi mesto a snad za 100let prozkoumam celou mapu
Odpovědět
#36
žádná škoda...ale k těm důležitým věcem...s těmi ress kříži má zatracenou pravdu....RT zkusíte nějak vymyslet lepší systém ressování? zkušeným matadorům ani teď po Galranově úpravě nedělá větší problém se resnout ale někdo kdo tu není už několik let s tím má zatracený problém...ostatní vítovi námitky a argumenty budu raději ignorovat...už tak jsem se musel smát natož kdybych mu na to odpovídal...
Odpovědět
#37
Sbohem...
Odpovědět
#38
Kříže zůstaly ve většině měst, to je tam kde začátečníci začínají. Netuším jak to udělat ještě lehčí. Jedině snad po smrti psát "nejbližší kříž/kněz je směrem XY". Nebo přidat navigační šipku jako je při stopování. Problém může být pokud tento "nejbližší kříž" je na druhé straně řeky nebo hor.
U oživování ještě chystáme pár úprav - nahradit kříže knězem s interakcí, zpoplatnit oživení (oživení stejné víry zadarmo) a ještě pár drobností.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#39
rozhodně hlasuju pro šipku či něco co navede od místa smrti...ne každý je takový magor že zná každý kámen a každý strom na mapě aby nezabloudil Smile
Odpovědět
#40
Jsou i lidi, co napodruhé nebo napotřetí s jistotou trefí jasanový strom...
Odpovědět



Skok na fórum: