Starosta
#21
Tonik konarik:
Omluvu přijímám Wink
Držíme spolu protože nás je málo a jsem rád že nás tu je aspoň hrstka podobně smýšlejících.
To že ty inklinuješ k Drátovi sice nechápu ze svýho pohledu kriterií a hodnot co uznávám, ale respektuju tvojí volbu i když se o tom občas dohadujeme.
- To že mě nevidíš neznamená že tu nejsem -
Odpovědět
#22
Ahoj
Omlouvam se ale nejsem u pc a budu asi az zitra a napisu k tomu vic.
Kazdopadne jsem u te postavy co byla afk stal asi 15 minut a neustale na ni mluvil. Kdyz mi dosly nervy tak jsem ji dal 100 stribrnych s tim ze mu asi dojde podle deniku proc a hlavne ho takova castka nezabije. Zrovna kdyz jsem chtel odejit jsi prisel do hry a jen drzkoval(Rp chapu) nicmene ten utek byl jasne provokativni a chtel jsem te tam hodit na jeden herni den. Bohuzel okovy byly bugly, psaly ze jsou pro jinou osobu. Jako hrace jsem te nechtel poskodit ale v tom meste je opravdu posledni dobou strasnej bordel coz je pro zacatecnickou lokaci jako je ishar nevhodny
Odpovědět
#23
Mám čistě informační dotaz, aniž bych to proti někomu myslel špatně(v tomto případě proti Montymu).
Poslední zvolený starosta byl Edwin, který dle mých informací nedopadl dobře s úřadováním.
Chci si jen ujasnit kdy byl dosazen nebo zvolen Horian do úřadu starosty, protože jsem nenašel žádný zápis(ohledně Isharu a voleb je hodně topiců, takže možná jen blbě hledám). Možná to jen lidi špatně označují a město pouze spravuje z pozice armády, ale rád bych věděl jak to je a co mám odpovídat, když se mě někdo zeptá kdo je starosta Isharu.
Tim nechci říct, že se o úřad zajímám. Díky.
Odpovědět
#24
OOT:
Oprava a úprava pout, SVN 2743, bylo restartováno.
Upravil jsem jejich chování + přidal vysvětlující texty. Nyní:
- první použití pout na cíl otestuje cíl na pokuty a dá strážnému na vědomí akce které smí uplatnit vůči cíli. Cíl se slušnou Všímavostí ví že si ho strážný prohlíží.
- pokud při tomto prvním použití může být cíl potrestán, pouta se na něj nalinkují
- nalinkování pout se zruší automaticky při odeslání do vězení a vyhoštění, nebo ho lze zrušit ručně použitím pout na pouta
Nalinkování pout je zde protože pokud máte v batohu nalinkovaná pouta a cíl má být zabit, pak vám pouta dávají výjimku v PvP. Tato výjimka je cíli i strážnému oznámena při nalinkování pout.
Zde zmíněný bug způsobovala chyba v linkování, nemožnost linkování zrušit a linkování nebylo ničím vysvětleno/oznámeno.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#25
(17.08.2014 v 09:53)Fujiwara napsal(a): Mám čistě informační dotaz, aniž bych to proti někomu myslel špatně(v tomto případě proti Montymu).
Poslední zvolený starosta byl Edwin, který dle mých informací nedopadl dobře s úřadováním.
Chci si jen ujasnit kdy byl dosazen nebo zvolen Horian do úřadu starosty, protože jsem nenašel žádný zápis(ohledně Isharu a voleb je hodně topiců, takže možná jen blbě hledám). Možná to jen lidi špatně označují a město pouze spravuje z pozice armády, ale rád bych věděl jak to je a co mám odpovídat, když se mě někdo zeptá kdo je starosta Isharu.
Tim nechci říct, že se o úřad zajímám. Díky.

http://forum.manawydan.cz/showthread.php?tid=284&pid=80747#pid80747
Odpovědět
#26
Super díky za odpověď, vážně jsem to přehlédl. Jinak jsem rád, že je tam někdo kdo s tím nějak pracuje - snad poprvé jsem potkal strážného co ví i něco o událostech kolem města. Takže za mě palec nahoru.

Ještě dodatek, asi čtyři dny zpět jsem podal žádost o občanství přes zákoník a zatím nic. Tak snad to funguje jen nikdo neměl čas nebo jsme se nepotkali.
Odpovědět
#27
žádosti o občanství prohlížím skoro každý den...když vidím zámé jméno a vím o něm že není problémový okamžitě jej přijmu...neznámé přijmu až když je prověří někdo zodpovědný...např stig nebo můj dosud nezveřejněný zástupce...ideální možnost je napsat mi dopis na radnici (SZ), na icq nebo přes jiný komuniační kanál...
Odpovědět
#28
Jen dodám, že pokud někdo žádá o občanství a myslí si, že mohu poskytnout (kladné) reference, tak mi prosím napište a já to udělám, pokud danou postavu opravdu znám ze hry.. Smile Abyste nečekali zbytečně, že na vás budu podávat reference, ty seznamy žadatelů sice procházím, ale spíš jen zřídka.
Odpovědět



Skok na fórum: