Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Armádní quest od Baylora
#1
Narazil jsem na zajímavý bug v armádním questu, jak lze získávat ty vyznamenání armády Isharionu. Nejsem si jistý, jak přesně to funguje, ale má to něco společného s přezbrojováním. Když jsem skončil bitvu a čekal jsem na doléčení, abych se mohl vrátit, přehodil jsem si makrem výbavu do šatů a po chvilce mě to portlo bez interakce s praporečníkem zpátky do Isharu. Zadavatel Baylor mi řekl, že quest není hotový a musím se vrátit. Když jsem se vrátil, jelo všechno zase odznovu. Zkoušel jsem to i podruhé a nic se nestalo. Ale dneska se mi tohle podařilo dvakrát. Možná to má něco společného i s tím, jestli umře, nebo neumře nějaký rekrut. Přesnou příčinu neznám, ale přezbrojování v tom určitě hraje roli.
Odpovědět
#2
pokud vím tak asi po 30 minutách se ta lokace resetuje a můžeš tam jít znova, takže teoreticky se to dá farmit, ale nikdo to nedělá, mě se to kdysi stávalo když jsem zemřel a nemohl jsem se dostak věcem, většinou jsem plošnákem trefil spolubojovniky a ti mě pak sjeli :Biggrin nebo byla nepřatelska npc moc silna, ale tohle jsem se snažil vybalancovat, pokud by se stalo že někde nepřatele převalcují tebe a spolubojovníky napiš to do tématu a já na to mkrnu
Odpovědět
#3
OK, jestli se o tom ví... ale půl hodina to určitě nebyla. Co se týče síly nepřátel, zatím to vypadá dobře, nikde nic přesíleného, ale zatím jsem na upíry nenarazil, tak nevím Smile
Odpovědět
#4
na upíry si musíš počkat do lvlu 32 Smile
Odpovědět



Pravděpodobně související témata ...
Téma: Autor Odpovědi: Shlédnutí: Poslední příspěvek
  Armádní quest od Courtlanda Lábus 2 5 461 21.03.2016 v 22:02
Poslední příspěvek: Lábus

Skok na fórum: