Malá úprava sběru bylinek
#1
Je mi jasné, že vzhledem k počtu aktuálně hrajících hráčů není asi moc důvod cokoli upravovat, ale přesto se chci zeptat, třeba do budoucna:
Bylo by moc složit nastavit si u bylinkářství, podobně jako třeba u výroby, do jakého zavazadla/nádobky/sáčku se budou bylinky sbírat? Člověku to takhle docela po chvíli zaneřádí batoh....
Brundibárka - Trpasličí kovářka, Cadfael - Hobití bylinkář, Jasmín Tříska - Hobití řezbář a truhlář, Radagasta - Trpasličí lovkyně, Raistlin - Trpasličí koželuh a kožešník, Kunigunda - Tajemství pro otrlé
Odpovědět
#2
Jo tohle je fakt. Smile Tuším, že tady kdysi bylo něco jako sběrné pytle?
Odpovědět
#3
Sběrný pytel bugoval (a zneužívalo se to k teleportaci věcí rovnou do banky/domu/skladu).
Něco vymyslím, asi v gumpu sbírání přidám volbu kam to má padat s tím že si to bude pamatovat poslední použitý.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#4
Mám už jistou představu, aktuálně na ní pracuji a mám tak 75%.
Bude pracovat na nastavení vazeb předmět -> kontejner, tj. v gumpu se navolí "Mandragora" + zaškrtnout "a podobné" + zvolit kontejner -> všechna Mandragora a podobné (= BaseReagent) půjdou do zvoleného kontejneru, pokud ho má hráč u sebe (nebo ho má zvíře hráčem vlastněné do 2 kroků od něj).
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#5
Wow.. A tohle bude platit třeba i pro rudu z hornictví při třídění, nebo vyloženě jen pro bylinky?
Odpovědět
#6
Pro cokoliv.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#7
Pěkný, už se na to těším v praxi! Smile
Odpovědět
#8
Tak jo, jádro je, serializace je, teď ještě input (gump) a implementaci (jeden řádek kódu v StoreItem(...) ).
Er... už jsem říkal že nesnáším gumpy? Biggrin
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#9
Myslím, že ne .. takže v tom případě tam chci trojitý gump s ogrilovanou slupkou a lehce osolený..a rychle!
Odpovědět
#10
A nezapomeň na okurku.
Odpovědět
#11
Testuji.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#12
Začíná to dobře, první chyba je zapomenutá závorka.

První pád, neošetřená závorka.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#13
Huh, není vícero pádů a vše funguje?
Tak ještě otestovat serializaci, umožnit cílit Advancedvendora a mounty (přesměrování na jejich batoh) a commitnout.

Commitnuto, bylo restartováno.
Inicializace příkazem [thesorter, dokud nepřijdu na něco lepšího.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#14
Lze testovat.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#15
Cílit AdvancedVendory? Trochu se bojím, aby to některé jedince opět nepovzbudilo k tahání vendora namísto nákladního mountu/skladníka.. Biggrin
Odpovědět
#16
Huh, to někdo dělá?
Asi je na čase dodělat ty upgradovatelné stánky a udělat vendora jako součást stánku.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#17
Už jsem to párkrát viděl.. Smile Řešeno domluvou.
Odpovědět
#18
Každopádně, " [thesorter " - už někdo testoval? Smile
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#19
A takovou jsem měl radost že projednou skriptuju něco co se někomu bude líbit.
Never more.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#20
Vydrž čoveče Biggrin hned jak se dostanu do hry to otestuju jak jen půjde Biggrin

E: což bude do 15 minut Smile
Odpovědět



Skok na fórum: