Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[OOC] Expedice
#21
Problém vývěsky je ten, že se po čase maže příspěvky a nejdou do nich vkládat obrázky apod
Odpovědět
#22
Update!

Nyní je úkol následující pro všechny členy!

Sehnat květinu jménem Tilanropus Anilus (jestli jsem to zkomolil zní to podobně, fialový květ)

GM prosíme o uspořádání eventu na tuto kytičku nebo možnost se dostat s výpravou někam, kde to bude moci náš alchymista sehnat.
Odpovědět
#23
Jak to vypadá s Expedicí? Zvolíte si nového vůdce, nebo samovolně zaniknete?
Odpovědět
#24
Pokud dojde ke zvolení nového vůdce a spolek bude nadále aktivní, ať se mi pak nový vůdce prosím ozve, jde o dořešení Vaší vlastní míchatelné guildovní barvy.
Díky a budu Vám držet palce.
Odpovědět
#25
Jdu do toho a někomu tu vytřu zrak.
Přece jen ... chceme to rozhýbat, že?
Takže se toho ujmu.

Potřebuji: převést sídlo na mne a udělat mě vůdcem cechu
Potřebuji: Něco udělat s tím Vendorem ... (máme tam matroš Biggrin )
Odpovědět
#26
Sídlo převedeno, vendor převeden, dotestovaná a přidaná interakce na vlčáka.
Doporučení členům: nového vůdce si můžete volit skrz guildovní kámen pod položkou "Loajální k: XYZ". Pokud by to nebylo možné, musí se sejít aspoň dva hlasy pro nového vůdce a ten starý vyloučit, anebo se musí vyloučit členové, kteří z důvodů neaktivity nemohou hlasovat a jsou loajální ke starému vůdci.
Toto bohužel funguje na demokratickém principu, který má svoje limity.. Biggrin Ze strany GM je velmi obtížné to změnit, snad leda vytvořit nový cech.
Odpovědět
#27
Chtěla jsem kupovat nástěnku, ale nikde ji nemohu sehnat. Biggrin
Tam bych psala datum, kdy by byly porady.

Poradu bych dala zítra 28. 12. 2014 v 20 hodin pokud by se to hodilo.
Odpovědět
#28
Jsem pro, určitě se stavím. Jinak, termíny máš asi jednodušší psát na forum, ale kdybys chtěla, musíš k tomu dokopat nějakého tesaře. Tříska by to podle mě zvládl.
Odpovědět
#29
Takže proběhla porada.
Prvním krokem je urovnat vztahy mezi expedicí a okolím. Myslím, že všichni víme proč. Druhým krokem je dostat ingredience na lektvar - to znamená, že budeme muset spolupracovat se všemi. Kdo byl na poradě ví co jsme probírali. Vyloučili jsme Aha z Expedice.
Vypadá to na spolupráci Expedice na více úkolech - třeba úkol s panem Nekromantem.

Calwen - si vezme na starost Elfy.
Mabel a Artanis zase Ishar.
Potom začneme řešit co dál.

Bude se konat další porada - tentokrát oficiální, kde se setkáme i s jinými lidmi než sami se sebou.
Odpovědět
#30
No hlavně nezapomeň uvést datum.Jinak pro všechny co to čtou...5.ledna se stěhuju a nevím kdy budu zase na netu nebo ještě lépe ve hře.S pozdravem Diego
Odpovědět
#31
Zatím se přesně neví kdy to bude.
Možná bych to dala na 3. ledna? Co myslíte?
Odpovědět
#32
(30.12.2014 v 15:20)Mabel Winters napsal(a): Zatím se přesně neví kdy to bude.
Možná bych to dala na 3. ledna? Co myslíte?

To by šlo....to ještě budu online..a i vystřízlivým do té doby :-D Váš Diego
Odpovědět
#33
Nevypadá to, že by se expedice měla rozjet. Aktivně logují 2- 3 lidi. Proto asi rozdělím suroviny a uvidíme jak to bude dál. Potřebuji Váš názor.
Odpovědět
#34
2-3 lidi je lepší než drátem do oka, lepší než hrát sám nebo nehrát. Na tyto poměry to docela ujde.
Jen názor zvenčí. Budu držet palce..
Odpovědět
#35
(10.01.2015 v 13:49)Stig napsal(a): 2-3 lidi je lepší než drátem do oka, lepší než hrát sám nebo nehrát. Na tyto poměry to docela ujde.
Jen názor zvenčí. Budu držet palce..

Stigu, děkuji za názor. Uvidíme co na to hráči.
Odpovědět
#36
Pokud se udržíš ty, rád osobně pomůžu, jsem si jistý, že pár dalších taky.
Odpovědět
#37
Jak říká Stig, taky si myslím že na tyto poměry to ujde. Vyzkoušej oslovit více lidí že máte nábor otevřen. Když se podaří aby byli na MW online 15 hráčů tak nemůžeš chtít aby jich 7 bylo v expedici...
Berroson-Bojovník, správce kasáren - Bratrstvo
Dobrt Sejlka-Farmář, kuchař Cech Mistr - Řemeslníci Cyprony
Odpovědět
#38
Rad napisu naborovou interakci Smile
Odpovědět
#39
Tož to nechtěte aby to zas vzal do vlastni rukooov Bumhug a musel vyhlasit valku ajšaru aby sa něco na mw dělo ! xD
Odpovědět
#40
vtipálku Biggrin ...raději kutej ibuprofenum Wink 
Horian Voren-správce Isharu, seržant Armády Isharionu
Linda Averová-žoldák ve službách Cyprony
Odpovědět



Skok na fórum: