Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sekání klienta při chůzi
#61
OK, díky za info. Prozatím vyřešeno :-)
Rimoy Agarnish - [Renom Ordo]
"Jen silný donutí osud. Slabého donutí osud sám." - Konfucius
Odpovědět
#62
Na fore som nevidel k tomuto ziaden topick tak pisem sem. 
Od kedy som pred par tyzdnami zacal znova viac logovat, stretavam sa s tym, ze mi na kratke intervaly pravidelne zamrza klient. 
Deje sa to hlavne ked prechadzam medzi jednotlivymi regionmi alebo lokaciami(ishar <-> stoky), Tak isto som videl, ze hra zvykne na par sekund zamrznut ked sa nacitava novy zvukovy subor, napriklad pri zmene warmodu. 


Preinstaloval so nanovo cely manawydan, nepomohlo ani to. 
Ked som v klientovi zrusil prehravanie hudby tak sa zasekavanie klienta obmedzilo iba na prechadzanie medzi regionmi. 

Neviete cim to moze byt?
When you turn I will be gone
whispering my hidden song.
Odpovědět
#63
Co mas za disk?
Democritus would say about his atomos proposal "I TOLD YOU SO" like 2400 years ago!
Odpovědět
#64
tento SSD: http://ssd.userbenchmark.com/SpeedTest/2...SD-SM0512G

Hram na macbook pro na ktorom mam nainstalovany 64 bitovy windows 10 cez bootcamp

Procesor: i5-5287U - 2.9 GHz
Ram: 8 GB
When you turn I will be gone
whispering my hidden song.
Odpovědět
#65
Zkus smazat Temp, nekomu to pomohlo.
Democritus would say about his atomos proposal "I TOLD YOU SO" like 2400 years ago!
Odpovědět
#66
co to je ten Temp?
When you turn I will be gone
whispering my hidden song.
Odpovědět
#67
C:\Users\{username}\AppData\Local\Temp
Evelin - Bylinkářka, co lehce k bohatství přišla
Desmond - Bard na volné noze s bohatou sbírkou zářezů na loutně
Odpovědět
#68
smazani Tempu nepomohlo. pro skousku sem si znova zapnul prehravani zvuku a klient mi zamrzne na par sekund vzdy kdyz hra nacitava novej .mp3 soubor

Zda se mi, ze zatim nejlepsi stav sem dosahl kdyz sem teda vyplnul prehravani hudby a zapnul renderovani herniho kurzoru v settings v nastaveni - (Window) Renderovany kurzor - Ano. 
Ted to i pri prechodu mezi zonami/budovami nemrzne tolik.
When you turn I will be gone
whispering my hidden song.
Odpovědět
#69
Zkus si project to svoje ssdko nejakym softem na odhalovani chyb ssd disku. Tohle mi presne zni jako problem co jsem mel ja, kdyz mi obcas na par sekund zamrzal celej system a bylo to jenom kvuli blbymu chybnymu ssdku (ale mezitim mi 2x na reklamaci vymenili skoro celej stroj krome disku... Biggrin)
Democritus would say about his atomos proposal "I TOLD YOU SO" like 2400 years ago!
Odpovědět



Pravděpodobně související témata ...
Téma: Autor Odpovědi: Shlédnutí: Poslední příspěvek
  Sekání klienta Gerg 21 30 645 18.02.2014 v 21:40
Poslední příspěvek: monty

Skok na fórum: