Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sekání klienta při chůzi
#1
Ahoj,
Prý nejsem sám komu se tato nepříjemnost děje, takže hlásím, že se klient seká při chůzi a běhu. Začalo to rychlou jízdou koně několik dní zpět a včera to přešlo na sekání ve velkém i při chůzi postavy.

Fandím při opravách! Thumb Up

Vypravování je nejlepší způsob, jak vypustit myšlenky do současného světa. ~ Robert McKee

Odpovědět
#2
Klient -> Geo -> Otravovat Geo Walter na Google+.
Já už ho nemůžu donutit k spolupráci několik let.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#3
(30.11.2014 v 11:06)Whitey napsal(a): Klient -> Geo -> Otravovat Geo Walter na Google+.
Já už ho nemůžu donutit k spolupráci několik let.

Tak se prý na to dnes večer podívá... (3x hurray! Thumb Up )

*Připadá si jako šťastná poštovní sova*

Vypravování je nejlepší způsob, jak vypustit myšlenky do současného světa. ~ Robert McKee

Odpovědět
#4
Aha, ja myslel, že tenhle problém mám jenom já skrze ovladače grafiky. Tenhle problém mám ale už cca měsíc (lagama to není, spíš jde o nějakou chybu v dxd)
Odpovědět
#5
Timhle problemem jsem zacal trpet na Windows 8 a zatim jsem neprisel cim je to zpusobeno, protoze nekdy to jde vsechno v pohode a jindy to proste cuka jak o zivot.
Odpovědět
#6
Po zmene hostingu se zda, ze najednou jde vsechno plynule Smile
Odpovědět
#7
Po vyvolání summona problémy s pohybem postavy -   rychlý běh bez animace, nebo totální záseky.
V logu vyskakují hlášky tohoto typu:
 
Tracking packet 0xE5
Unexpacted packet of leght  29 (0x7)
 
Po relogu do občas  pád a error:

Systém.overflowexpection
Aritmetická operace skončila přetečením
 
Vše zopakováno minimálně dvakrát………
Odpovědět
#8
Stahni si klienta 2016:
http://forum.manawydan.cz/showthread.php?tid=3306
Odpovědět
#9
děkuji za rychlou odpověď.

Domnívám se ale, že v tom příčina problému asi nebude.
 
Po stažení a instalaci dotanu hlášku:
V tomto počítači už je nainstalován produkt .NET Framework 4.6.1 nebo novější aktualizace.
 
Ještě jsem si všiml, že problém s pohybem nastane vždy při přechodu z jedné oblasti do druhé (např.Stoky/Ishar).
Odpovědět
#10
Jasne. Je dobry, ze uz NET 4.6.1 mas, ale stale pouzivas staryho klienta 2014.5.0 a v tom bude ten problem. Takze si stahni z toho odkazu verzi 2016 a nebo pockej do nedele, kdy vydam klienta pro vsechny.
Odpovědět
#11
Klient je dole - nahoře je odkaz na .NET framework.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#12
Vyřešeno, díky

Nějak jsem ten nový klient přehlédl a myslel že bude až v neděli.....
Odpovědět
#13
novej net. framework 4.6.1 mam stazenej a pouzivam verzi klienta 2016.1.0.1273 P 253 a jako kazdej krat kdyz lognu mi to docela hodne seka pri chuzi. 


Pro vasi predstavu skusil sem to zaznamenat ve videu.. skuste si dat vacsi kvalitu a full screen at je to dobre videt. Plynula animace chuze je zapnuta

https://youtu.be/4An_1tcRmTs
When you turn I will be gone
whispering my hidden song.
Odpovědět
#14
Hmmm tak tohle mi presne delal klient pred presunem na novej hosting.
Odpovědět
#15
Do konce tydne vyjde nova verze klienta, kde jsem delal nekolik vyraznych oprav a optimalizaci, ktery by tohle mohli odstranit. Testovaci verzi dame k dispozici uz nekdy driv.
Democritus would say about his atomos proposal "I TOLD YOU SO" like 2400 years ago!
Odpovědět
#16
Po delší době jsem nainstaloval MW, že se podívám...
a mám podobný problém, který je ve videu od Doriana.
Hra se tak nějak celkově trhá, řekl bych že o něco méně než ve videu, ale plynulé to rozhodně není.
Přijde mi, že v zastavěné oblasti je to o dost horší jak například na "louce".
Neukládají se na disk nějaké věci třeba po čisté instalaci a prvním spuštění, že by se to časem dalo do normálu?
Nebo bude problém někde jinde?
Odpovědět
#17
Nemáš jen zalagovany net ? .. občas mi to dělá když stahuju tunu věci na torrentech a přitom čučím na internetovou TV Smile
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#18
Ne nic jiného není spuštěné. Ani žádná jiná změna v HW oproti poslední instalaci. Volné místo na disku 56 GB.
Odpovědět
#19
Mas ssd nebo plotnovy disk? Client nacita herni data za behu z disku, proto muzou bejt lagy na pomalejch diskach
Democritus would say about his atomos proposal "I TOLD YOU SO" like 2400 years ago!
Odpovědět
#20
Nemám ssd, "klasický starý" disk. Ale je pořád stejný jako při poslední instalaci kdy vše šlo normálně. Leda že by už přišel jeho čas. V jiných aplikacích/hrách se to chová ale pořád stejně. Nedávno se tu řešila nějaká synchronizace času, už nevím kde... to nemůže mít něco společného s tím sekáním?
Odpovědět



Pravděpodobně související témata ...
Téma: Autor Odpovědi: Shlédnutí: Poslední příspěvek
  Sekání klienta Gerg 21 30 649 18.02.2014 v 21:40
Poslední příspěvek: monty

Skok na fórum: