Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sekání klienta při chůzi
#21
To s tim casem byl problem minuleho hostingu a u me to delalo presne ty problemy, co popisujes. Od presunu mi jde ale klient v pohode (pokud nepocitam zaskuby zpusobene prave nacitanim dat z disku)
Odpovědět
#22
Fujiwaro, ten problem co sem popsal ve videu u mne zmizel kdyz vydali novou verzi klienta. Skus se podivat jestli mas vsecky patche up to date. 
Jinak nekdy se mi stava.. ze pustim pc, nastartuju manawydan a hodne mi to seka pri chuzi(podobne jako video). I kdyz vypnu a znova zapnu manawydan. Po restartu PC to vsak nedela.. takze neco spatne s mym windowsem asi. Mozna tip pro tebe co bys mohl udelat.. preinstalovat win.(ja bezm na win 8.1)
When you turn I will be gone
whispering my hidden song.
Odpovědět
#23
Tak jsem zkusil ještě toho staršího klienta winlinux a ten funguje normálně bez problému.

Problém bude v novém klientu nebo si to prostě nějak nerozumí s mým pc.
Odpovědět
#24
Narazil jsem na stejný problém, jako Fujiwara se sekáním při chůzi. Zvláštní je, že problém se objevil až dnes, do této chvíle šlo vše bez problémů. Na mém počítači se nic nezměnilo a všechny updaty mám stažené.
Odpovědět
#25
Vypinas PC na noc nebo jen uspavas? Jestli jen uspavas, tak resetni PCcko a uz se ti to kousat nebude.
Democritus would say about his atomos proposal "I TOLD YOU SO" like 2400 years ago!
Odpovědět
#26
Nee, vypínám ho. Nemám tušení, kde by mohla být chyba.
Odpovědět
#27
Dočasné soubory čistíš?
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#28
Dočasné mám prázdné. Opravdu nevím, čím tak najednou.
Odpovědět
#29
Mě dočasné soubory dělají problémy v práci, CorelDraw občas nechává pěkný bordel.
Na fóru je verze pro Linux, je to starší verze, jinak kompilovaná - zkus ji prosím, jestli bude taky trhaná.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#30
Vyzkoušeno, seká se úplně stejně. Docházejí mi nápady.
Odpovědět
#31
Mě pomohlo spouštět hru přes starší verzi klienta - zaškrtne se ve spouštěči. Tobě to nepomůže?
Odpovědět
#32
Ne, už jsem to zkoušel. Sekání vypadá úplně stejně, jak u Doriana. Možná i o něcco hůř. Snažit se doběhnout goblina v lese je fakt chuťovka.
Odpovědět
#33
Teď už začínám plácat, jaký máš počet jader? Občas (často) žerou win výkon, např. teď koukám jak celé jedno jádro obtěžuje služba wuaserv (aktualizace).
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#34
Jádra mám dvě, počítač úplně nový, intel core i5. S počítačem jsem si momentálně dost jistý. I NET.framework a DirectX mám zkotrolovaný. Existuje šance, že by pomohlo přeinstalování Manawydanu samotného?
Odpovědět
#35
Za zkousku nic nedas.
Democritus would say about his atomos proposal "I TOLD YOU SO" like 2400 years ago!
Odpovědět
#36
Podle me je problem zpusobenej synchronizaci casu mezi klientem a serverem ... proste ta komunikace neprobiha tak jak by mela. Otazkou je proc.
Odpovědět
#37
Hm takže mi to taky dělá i při použití staršího klienta. Nevím proč to předtím dočasně šlo vcelku plynule. Teď je to trhané jak na novém, tak na starším.

E: ještě jsem si vzpomněl, že jsem měl problém už při instalaci i když jsem to nějak nakonec dokončil. Nicméně to hlásilo nespecifikované chyby... který log mám popřípadě nahrát, aby se zjistilo kde je problém? Že bych to zkusil ještě znova nainstalovat.
Odpovědět
#38
Rade ja si nemyslim, ze server a client jsou nejak casove synchronizovany. Na klientovi je myslim buffer na par kroku dopredu a jinak je to vsechno event-driven. Leda by byla nejaka synchronizace v Paket tride, tu jsem jeste nezkoumal.
Democritus would say about his atomos proposal "I TOLD YOU SO" like 2400 years ago!
Odpovědět
#39
Udelal jsem reinstalaci Win10 (cista instalacka kvuli Aniversary updatu) a presne ten samej problem s DirectX Smile Takze jsem povolil instalaci .net 2.0 a 3.5 a nasledne doinstaloval DirectX.
Hra se spustila, ale ... vsechno trvalo strasne dlouho, windows stale tahal neco z disku a neslo se skoro hybat (bohuzel nemam SSDcko). Tenhle problem vyresilo spustit klienta jako administrator a vse zase jede jak ma.
Odpovědět
#40
Zkusil jsem to spustit jako správce a žádný rozdíl.
Co myslíte tím dočasné soubory? Kde se to přesně ukládá - nemůžu to najít, abych to vyzkoušel.
Máte v plánu tohle "sekání" nějak optimalizovat nebo se to nebude řešit pokud se to týká jen pár lidí?
Ještě asi vyzkouším znova nainstalovat MW a popřípadě zreportovat chyby při instalaci - může mi někdo kdyžtak napsat kam se to loguje - respektive co mám pak zkopírovat aby jste byli schopní říct v čem je problém?
Odpovědět



Pravděpodobně související témata ...
Téma: Autor Odpovědi: Shlédnutí: Poslední příspěvek
  Sekání klienta Gerg 21 30 653 18.02.2014 v 21:40
Poslední příspěvek: monty

Skok na fórum: