Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[OOC] Sraz v Brně
#21
Ten odkaz byl hozen naschval jako vtipek. Pilgrimova slohovka byla jednim z hlavních témat Smile
Odpovědět
#22
Tak nějakej další sraz ne? Tentokrát nějakej tématickej, např. "Dejme si všici do huby" 8-)
Odpovědět
#23
Nebo třeba "Tichá domácnost".
[Obrázky: Tich%C3%A1-dom%C3%A1cnost.jpeg]
Odpovědět
#24
Question 
Zdravím,
tak nějak mě napadla myšlenka že by nebylo špatné udělat zase sraz, a to v Brně. Jen mě tak zajímá kolik lidí by mělo předběžně zájem, jestli mi stojí za to něco se snažit organizovat. Kde, a případně kdy bych zjišťoval pak tak, aby pokud možno co nejvíce lidí mohlo (ale napadá mě něco mezi květnem - začátkem června).
Kdo může, měl by zájem a chuť, ozvěte se mi SZ, na ICQ, nebo přímo tady do komentíře Smile
Odpovědět
#25
Já rozhodně zájem mám! =)
Odpovědět
#26
Zachováme i téma"Dejme si všichni do huby"? Pokud ano, počkejte aspoň na pozdější část května, až se vrátím z Iráku.

Bude se vystavovat exemplář Segoves nejapný?
Odpovědět
#27
Mozna, ze by dojela i nejaka banda z Prahy Biggrin zalezi na tom, jestli bychom nasli u nekoho nocleh.
Rimoy Agarnish - [Renom Ordo]
"Jen silný donutí osud. Slabého donutí osud sám." - Konfucius
Odpovědět
#28
Poznamenavam, ze jako Brnak žijící v Praze bych dorazil i na prazskej! Smile
Odpovědět
#29
(26.04.2017 v 18:18)Poutnik napsal(a): Poznamenavam, ze jako Brnak žijící v Praze bych dorazil i na prazskej! Smile

Laugh
No... Kdyby bylo kde prespat a neutrhali byste mi ruce a naplnili bychom ve 4rech lidech auto, tak bych mozna asi i jel...
Democritus would say about his atomos proposal "I TOLD YOU SO" like 2400 years ago!
Odpovědět
#30
(26.04.2017 v 18:46)Biosek napsal(a):
(26.04.2017 v 18:18)Poutnik napsal(a): Poznamenavam, ze jako Brnak žijící v Praze bych dorazil i na prazskej! Smile

Laugh
No... Kdyby bylo kde prespat a neutrhali byste mi ruce a naplnili bychom ve 4rech lidech auto, tak bych mozna asi i jel...

Přespat... teoreticky (!!) bych tu pár lidí mohl ubytovat. Mám tady dva pokoje, jednu matračku navíc (ale musel bych vyrazit spolubydly)
Odpovědět
#31
Exclamation 
Tak jo, ozvalo se mi poměrně slušné množství lidí. Rozhodl jsem se vybrat předběžně datum už teď aby jste si to mohli naplánovat (a abych se pokusil vykopat spolubydlící), a to !!! 3.6 !!!. Pokud by někdo měl námitky, můžete se mi ozvat, a nějak to zkorigujeme.

Místo jsem ještě nevybral, ale napadla mě jako minule středověká krčma (jestli někdo něco znáte, klidně můžete doporučit)
Odpovědět
#32
(27.04.2017 v 09:33)Tramziller napsal(a): Místo jsem ještě nevybral, ale napadla mě jako minule středověká krčma (jestli někdo něco znáte, klidně můžete doporučit)

Datum je pro mě (asi) v pohodě. =) A co se týče místa - co U Šopajzů (bývalý Šutr/Drakkar)? Nicméně proti Středověké apriori nic nemám. =D
Odpovědět
#33
(27.04.2017 v 12:47)Muzzug napsal(a):
(27.04.2017 v 09:33)Tramziller napsal(a): Místo jsem ještě nevybral, ale napadla mě jako minule středověká krčma (jestli někdo něco znáte, klidně můžete doporučit)

Datum je pro mě (asi) v pohodě. =) A co se týče místa - co U Šopajzů (bývalý Šutr/Drakkar)? Nicméně proti Středověké apriori nic nemám. =D

Já Brněnské knajpy zas tak prochozené nemám... Ještě byl návrh Mors Art u Maliňáku
Odpovědět
#34
(27.04.2017 v 12:49)Tramziller napsal(a): Já Brněnské knajpy zas tak prochozené nemám... Ještě byl návrh Mors Art u Maliňáku

MorsArt prosím ne! =D Cokoli jiného! =D
Odpovědět
#35
At to není pajzl Smile
Odpovědět
#36
Asi se budu muset obětovat (ehm ehm) a navštívit to co doporučujete, z toho něco vyberu
Odpovědět
#37
Třeba takovej Brooklyn.. 8-)
Odpovědět
#38
Brooklyn... Tak tam jsem taky nebyl ani nepamatuju =D
Odpovědět
#39
Taaaaak, po včerejší tour de pub který jsme podnikli s Rewanem, jsme jednohlasně vybrali Rytířskou krčmu. Už je i podaná rezervačka, máme to 3.6 od 19:00 .
Odpovědět
#40
Zapoměl jsem zmínit, pokud někdo umí hrát na kytaru nebo nějaký použitelný nástroj, klidně se mi ozvěte a doneste, pokud bude zájem můžeme si zazpívat Smile
(já zkusím vzít kdyžtak housle)
Odpovědět



Skok na fórum: