Vendor
#1
Ahoj, v cyproně jsem si najal vendora za postavu Dobrt Sejlka. (Nenajal jsem ho z VenrodSpawnu) Takže jsem ho najal, všiml jsem si že má velké zásoby itemů a zlatek. (viz. příloha, vendor se jmenuje Sullican)
Ptám se, co s tím?
Berroson-Bojovník, správce kasáren - Bratrstvo
Dobrt Sejlka-Farmář, kuchař Cech Mistr - Řemeslníci Cyprony
Odpovědět
#2
Vendor by měl mazat zboží když je propuštěn. Někde bude chybka, nebo jde o vendora smazané ostavy.

Peníze si z vendora vyber (za odměnu že jsi to nahlásil) a propusť ho. To by mělo smazat jeho vybavení a předměty u něj uložené.
Potom si ho znovu najmi. Pokud se nic nezmění (předměty mu zůstanou) napiš, budu muset hledat chybu.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#3
Díky moc, jednalo se teda asi o vendora smazané postavy. Po propuštění a najmutí vendora znovu, je vše v pořádku. Dík  Thumb Up
Berroson-Bojovník, správce kasáren - Bratrstvo
Dobrt Sejlka-Farmář, kuchař Cech Mistr - Řemeslníci Cyprony
Odpovědět
#4
23 zl za nahlášení bugu? No pěkně se to tady vede... Asi někdo nemá ponětí kolik je to zlata.

EDIT: Ano, kdyby neměl svědomí a chtěl se vystavit perma banu, tak určitě. Z druhé strany je to plivnutí do tváře lidem, kteří třeba něco "tvoří", třeba vedou guildu a než vydělají 23 zl aby měli na sídlo, tak to u toho prosedí hodně dní. Mě tohle přijde dost nestandardní.
Odpovědět
#5
Ponětí mám.
Ale také jsem bral v potaz že to Berroson vůbec hlásit nemusel, mohl tiše stopit peníze i předměty.
Odměna je rovným dílem za nahlášení bugu a za spolehlivost.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#6
SVN 2994 (bylo restartováno) řeší problém vendorů smazaných postav, automaticky je propustí po startu servru, při poklepání na vendora i v kontextovém menu.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět



Skok na fórum: