Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[OOC] Řemeslníci
#1
Hola holá, jelikož se v hurginově spolku schází čim dál víc lidí, tak jsem pro lepší přehlednost zařídil na trellu seznam hráču, kde se lze dočíst kdo co dělá, zadat si objednávku, popř. se domluvit na RP schuzce apod. V žádném případě se nejedná o nějake ututlávání RP ve hře, jde jen o to, že je někdy opravdu problém sehnat nějaké zboží, neb né každý chodí pravidelně na icq. Smile Někomu se to může jevit jako fuj tajbl, někomu to příjde vhod, nikoho nenutím. 

Každopádně pokud někdo bude mit zájem, nechť se zaregistruje na www.trello.com a pošle mi svuj nick. (icq, SZ, jabber) Momentálně tam jsou jen dvě pravidla, aneb...

- veškeré diskuze ohledně MW směřujte na MW forum
- pokud zadáte objednávku, obarvěte jí prosím na fialovo
Odpovědět
#2
POZOR!, toto není výzva pro další řemeslníky, aby si tam zakládali vlastní vlákno Biggrin .. založit si tam vlastni sloupec mají povoleno jen členove řemeslnického sdružení! Smile Pokud nejste členem, můžete jen objednávat zboží.
Odpovědět
#3
Obnovuju tohle vlákno pro vlástní účely.
Nutně hledám (RP k tomu je už ve hře taky) kohokoliv kdo má čas na pět minut a má lidského kováře na max lvlu!
Pokuď tu někdo takový je, napište mi prosim SZ. Pokuď se tu někdo takový najde určitě dostane i odměnu
Odpovědět



Skok na fórum: