Gheed
#1
Zdravím lascivní i slušné členy MW komunity Biggrin . Jelikož už je to fakt delší doba, co se na MW tak nějak booringuju, tak se zeptám přímo. Najde se tu ještě hráč, GM, cokoliv .. co ocení aktivního hráče? Jsem ochoten si založit jakoukoliv rasu/povolání. Zkrátka a dobře, už mě nebaví hrát onlinovku jako singlovku. Er perpentum mobilum amenum prdum aktivum bimbum, nerad bych nad MW úplně zlomil hůl. Angry Přičemž teď už by to nebyl odchod z rage (jak u mě bývá zvykem Biggrin), ale odchod kvůli nudě, což je mnohem horší ....
#2
A já být Gheedem, tak se na to teď vyse*u a jdu hrát WoWko, aby jste tu vy dva zase mohli řešit sra*ky - že už to musím napsat takhle.
Na závěr: Gheede, pokud chceš, tak si založ elfa, jakýkoliv povolání, pak mi napiš a domluvíme co a jak dál.
#3
Znovu moderováno, po celých X let co jsem tu to dělám přesně podruhé.
Pokud se pořád brečí že tu nikdo není a nehraje tak mi vaše reakce na nabídku ke společné hře nepřijdou adekvátní.
Proč ho nevezmete za slovo, nedomluvíte se na rase/povolání a nezkusíte ho ingame přesvědčit že vaše RP je delší než jeho?
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
#4
Přesně tenhle "flame". Kokotiny řešit nebudu. Můj původní příspěvek byl subtilním návrhem hrát elfy. Nic víc. Koukám, že už si na foru ani nemůžem pokecat. Pak to někdo smázne a bude to muset někdo další shrnout v jednom příspěvku.
#5
Super, už se nemůžeme ani svobodně a slušně vyjádřit ? Fajn, na forum nebudu vůbec lézt jestli tu vadím !
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finis coronat opus - In nomine et ad honorem tenebrae
#6
Koukám, že tady se to zas zvrhlo úplně v něco jiného. Všem, co mi soukromě napsali.. převelice děkuji. Tímto bych to viděl za vyřešené a uzavřené. Za všechny fujtajbl dojmy způsobené tímto topicem se velice omlouvám.

Edit Triad: Lock



Skok na fórum: