Aktivni hraci aspon o vikendu ?
#1
najde se tu par postavicek co hraji pravidelne aspon o vikendu ? Po delsi odmlce bych zas rad lognul ale rad bych aby bylo s kym hrat sam se zabavit neumim Biggrin
Odpovědět
#2
uruk klidně lognout jak nebyt baba a nebat se, že za špatna RP dostat po gebula :-D
Odpovědět
#3
tak za spatne rp dostat po gebula oba dva Smile))
Odpovědět
#4
Já bývám aktivní v průběhu celého týdne a ve hře většinou bývají i další pravidelní hráči (cca 3 další?).
Odpovědět
#5
tak aspon tak Smile
Odpovědět
#6
Neviem kam, tak v rýchlosti sem.
Ospravedlňujem sa všetkým za svoju dlhodobú a náhlu neaktivitu. Netuším či sa mi podarí v blízkej či blízko vzdialenej dobe sa k MW vrátiť. Rozpitvávať dôvody tu nebudem, nie som fyzicky ani psychicky schopná tu fungovať.
Ešte raz pardon a hádam sa niekedy ešte uvidíme.
Odpovědět
#7
Cenzurováno lidi, hrajte aspoň trochu. Člověk logne a připadám si jak v márnici. Ani Anální elf s kolíkem neloguje.

EDIT by Stig: Myšlenka dobrá, ale ještě by to chtělo zapracovat na tom slovníku.. Biggrin

EDIT by Luckman
Odpovědět
#8
Chtělo by to aby CZ domena přesměrovavala na EU...
Odpovědět
#9
Anální sice není sprostý slovo (i když naprosto zbytečný - to ano), ale to první slovo bylo. Naeditovat do postu zpátky co bylo odmazáno moderátorem, jen aby v příspěvku bylo za každou cenu slovo "anální", to už je ale pomalu na diagnózu. Jestli to není nějaká posedlost, nebo zastydlost, či něco ve stylu Tourettova syndromu. Smile Ale když vám to udělá dobře, proč ne, nechme to tak. Biggrin

http://ografologii.blogspot.cz/2007/10/f...reuda.html napsal(a):Ideálem psychosexuální zralosti je fáze genitální. Mnoho lidí však zůstává i v dospělosti částečně fixováno na nižší vývojové fáze (orální, anální, falickou.) Tyto fáze odpovídají důležitým stupňům vývoje v raném dětství. Fixace na nižší vývojovou fázi může být spolu s traumatickou situací příčinou vzniku neurózy. Častěji, a hlavně v dnešní době, kdy se postoj k sexualitě proměnil, dochází spíše ke vlivu té které ranné vývojové fáze na charakter člověka a jeho chápání erotických vztahů.

Anální fáze

odpovídá době batolete, kdy chodíme na nočník a učíme se "zadržovat." Dítě zakouší pocit hrdosti, když se mu to daří ("umím to! jsem nejlepší!"), pociťuje slastný pocit vlastnění svého výtvoru ("moje!") Stává se poslušné vůči autoritě nebo se naopak pokouší vzdorovat a stát vůči ní v opozici. Tyto vzroce mohou ovlivnit charakter na celý život (pokud se nepodaří úspěšně dozrát do fáze genitální).
...docela to sedí.


CZ doména nemůže nikam přesměrovat, protože nejede.. Smile Kdyby jela, tak není co řešit.
Odpovědět
#10
luckman: Já nevím napiš aspoň tři důvody proč tady hrát? Proč vzít svůj volný čas a dát ho zrovna do MW?

Dobře, opět máme questařský tým v plné bojové síle jako za starých zlatých časů(Porošenko se na to taky cítí). Opět máme hlavního questaře(který se vší úctou nemá dost času ani na aktuální funkce) a opět se připravuje relativně hodně izolovaná rasa po x té.

Kromě velkého oznámení se ovšem nic nikam neposunuje. Podle mě je to Déjá vu. A lidi prostě na suchý rohlík opakovaně nenalákáš. Nebo alespoň u mě to tak je. Proč nehrají ostatní se třeba dozvíme.

Jo a abych to zase nesvedl jen na questaře, i když si za tím názorem stojím a myslím si, že je to především jejich chyba v jakém stavu MW je. Tak ve stejně bídném stavu jsou i hráčské frakce a to dlouhodobě(které do jisté míry mohou nahradit "neaktivitu questařů".

Ve výsledku je MW jako vyhaslé tábořiště. Nikde v širokém okolí není nic na podpal a stále prší. Dlouhodobá předpověď je déšť. Jediné co vás u toho tábořiště ještě drží jsou hezké vzpomínky na časy, kdy oheň ještě hořel a připravovaly se pečínky. Vzhledem k situaci si ale i největší závisláci časem uvědomí, že jediná možnost je jít dál, protože velice těžko někdo vynaloží  tolik energie, aby to tábořiště dal alespoň z poloviny do původního stavu.

No motivační to zrovna moc nebylo, ale pokud se to chytne za správný konec, tak to klidně motivovat může  Biggrin
Odpovědět
#11
Jako první věc asi napíšu že zdravím.
Rozhodl jsem se připojit na Manawydan jako externista z důvodu, protože věřím, že Manawydan není jen vyhaslým místem, nad kterým lidé jen postávají a mrmlají si pod vousy. Má stále svůj potenciál, přece jen jak Fujiwaro píšeš, je tu zpátky Questařský tým a to už něco pro server znamená. Je tu vidět snaha z týmu, sám se v posledních dnech každý den pokouším něco vytvořit a najednou si tu čtu, že určití hráči to vzdali?
Jistě rozumím jim, ale pokud tady nebude alespoň malý zájem od hráčů tak se to skutečně nikdy znovu nerozjede.
Samotného mě motivuje ta věc, že mé vytvořené věci pak hráči ocení a toto je teď pro mne celkem demotivace a věřím, že to tak bude i pro ostatní členy týmu.
Odpovědět
#12
(15.08.2016 v 14:41)Fujiwara napsal(a): Opět máme hlavního questaře(který se vší úctou nemá dost času ani na aktuální funkce)

A jéje. Tyhle rejpy, to už je od tebe zdá se takový evergreen, škoda jen že ty nároky jsou kladeny vždy výhradně na ostatní. Smile
Nicméně pokud odvozuji čistě dle tvých vyjádření, vědět o tom asi mnoho nemůžeš.
Ale jo, tak pojďme si zas po delší době zaflamovat.

Jak jsem řekl i interně - určitě existuje spoustu mnohem lepších lidí, kteří mají mnohem více času, elánu a chuti jít na ruku každému individuálnímu hráči (i přes mnohdy vysloveně nepřátelský postoj a snahy spíše negativního charakteru), ačkoliv představy se mnohdy diametrálně liší. Takoví lidé jsou samozřejmě v RT nejvíce vítáni a není problém, klidně půjdu na střídačku a dám šanci někomu mladému, nezkaženému a vůbec perfektnímu - to jsem napsal i v interním fóru a je to otázkou jednoho postu kandidáta v interním fóru a projevené důvěry ze strany questařů. Ty funkce klidně kdykoliv složím znovu, fakt to pro mě není problém (vrátil jsem se na žádost lidí, pro které ta hierarchie není důvodem k osobním komplexům, ale pomáhá jim v další práci), ale tentokrát ne pod nějakým falešným příslibem.
Do té doby ovšem bych řekl je funkce "hlavní questař" interní otázkou a to co v té funkci plním nebo neplním nejen, že vůbec není problém žádného z hráčů, ale absolutně o tom nemůžeš získat z veřejného fóra představu. To je ale naprosto stejné, jako tvrzení, že se nic nikam neposunuje - co o tom můžeš vědět? Opět jen hozený bobek na práci +- 4 lidí, kteří dělají na něčem, co se teprve má zpřístupnit a o čem nemáš opět ani páru (teď pominu, že i kdybys logoval a bylo to už otevřené, tak o tom stále ještě pravděpodobně nic nevíš).
Takže rejpy sice pěkný, ale opět mimo mísu.

Mně osobně by spíš momentálně zajímalo, jestli vůbec existuje někdo dostatečně aktivní, zapálený pro věc a ochotný dělat třeba jen toho starostu v Isharu. Ale to je asi tak stejný problém, jako hledání neexistujícího super duper kandidáta na hlavního questaře či GM lidí. Dle tvých minulých vyjádření by na to všechno měla čekat kupa lidí, pro který jsou šmejdi jako já jen žába na prameni. Smile No, já stále čekám, zda někde jsou, nebo zda to bylo jen obvyklé ohýbání reality, kde důsledek takových záškodnických akcí je pouze negativní.

Máš pravdu, motivační to není. Nabízí se tedy otázka, proč to vlastně píšeš. O tom však pokud vím již teď má X lidí svou představu a tomu zbytku je to naprosto ukradené. Takže tou otázkou asi netřeba se zabývat.
Odpovědět
#13
Leaf: Nevím co bude pro koho demotivace, přečíst si názor dlouholetého hráče? Můj názor nejspíš není většinový, takže ho můžete v klidu brát s rezervou.

Co se týká hráčů... jistě jich tady pár ještě zbylo. Pokud je opravdu Questařský tým zpátky a pokud každý den něco tvoří, tak bych se nebál že nepřijde i zájem hráčů.

Stačí místo slov a oznámení něco dělat, napsat do kalendáře eventy... nanosit z daleka nějaké to suché dřevo a třeba by mohlo přestat i pršet.


Stig: Myslím si, že v klidu můžu posoudit práci hlavního questaře jelikož tady roky byl, pár měsíců nebyl a teď opět je. Situace je stále stejná. Jen škoda, že si to bereš pokaždé osobně.

Práce questařů se dá taky jednoduše posoudit. Stačí se podívat do kroniky, do kalendáře, kamkoliv... Kromě interního fóra, ale to nemá nic společného s veřejnou a prokazatelnou aktivitou questařů.

Takže pracujte pánové, snažte se a něco nám ukažte. Neberte kritiku tak smrtelně vážně. Ono Vás jistě i někdo rád ocení, až bude opět za co.

Píšu to sem, protože se hráč ptal hráčů, proč nehrají. Já nehraju, protože questařskému týmu jejich řeči nevěřím a jejich práce za poslední dobu mě nepřesvědčila. 

Možná to chce najít i trochu sebekritiky než neustále touhy po medu. To jako vážně by jste se za poslední rok práce questařského týmu pochválili a ocenili? Myslíte to smrtelně vážně?
Odpovědět
#14
Problém je v tom, že se vyjadřuješ k něčemu, o čem vůbec nic nevíš. Funkce hlavního questaře spočívá v tom, co si za dlouhá léta jako jediný člen RT naprosto odmítl a popřel. Je to funkce interní, která spočívá převážně v podpoře a rozhodování na interním fóru, Discordu, ICQ, v SZ, kdekoliv jinde. Dokud tedy nemáš k něčemu z toho přístup, jenom blbě kritizuješ na základě nulových znalostí reality. O náplni té práce nejen že nic nevíš, ale i kdybys náhodou věděl (a blbého si v minulosti jenom hrál), tak to odmítáš akceptovat. To je ale potom těžký kritiku takového člověka brát nejen vážně, ale nějak na ni jinak reagovat než ve flamewaru.

Pokud si příznivec anarchie, pak samozřejmě chápu ten dětinský vzdor či hranou nechápavost k zavedeným pořádkům, ale myslím, že s takovým člověkem na tohle téma těžko vést nějakou rozumnou diskuzi. Smile Je to jak vysvětlovat slepému, co je to zelená.
Ono je možná lepší někdy mlčet, než být za každou cenu diletantem a kverulantem. Pak aspoň nepůsobíš směšně, když mentoruješ ostatní a najde se někdo, kdo o to ocenění nebo názor z tvojí strany vůbec bude stát. Smile Pro tohle tedy já osobně tady nepracuji a na takové uznání nečekám. Kdyby tu byli jen takoví, tak už tu dávno nejsem já.
Kdybych totiž byl závislý třeba zrovna na tvém uznání, ochotě, či pochopení, tak už jsem se dávno šel oběsit do rybníka a předtím ještě pro jistotu snědl hrst prášků. Smile
Samozřejmě, "se vší úctou".
Odpovědět
#15
(15.08.2016 v 14:41)Fujiwara napsal(a): Proč vzít svůj volný čas a dát ho zrovna do MW?

Dlouhou dobu jsem zůstaval klidným a tvoje posty po většinu času přehlížel, nebo se na ně neobtěžoval reagovat. Teď si tedy ale dovolím zareagovat.
A poslední dobu děláš konkrétně co? Když opomeneme fakt, že u tebe se aktivita na Manawydanu neřídí podle odehraného času, ale podle prosezeného času na fóru. Biggrin
Nevím co máš ty, ale my questaři máme hlavního questaře, kterého jsme si jednohlasně zvolili. To o něčem vypovídá, nemyslíš? Buď jsme všichni v RT naprosto hloupý, nebo je mimo úplně někdo jiný. Se vší úctou, Ty do interního nevidíš, tak laskavě nevynášej svoje ničím nepodložené téze jak Stig nemá na něco čas. Ano, drowové se připravují a pointa? Momentálně na drowech pracuje většina questařů a táhneme za jeden provaz. Nic se nikam neposouvá? Jak jsem řekl, ty do interního nevidíš a bohužel nemůžeš vidět ani práci nás všech, dokud nebude patch. Prokazatelná aktivita questařů není jen o tom, kdo kolik udělá questů. Většinou se jedná o upravování a tvoření interakcí, úprav v Bestiáři atp. Mimochodem, pokud prší, tak si vezmi deštník - ostatně to tak udělala většina hráčů.

Během psaní tohohle příspěvku jsem si několikrát obnovil ty tvoje, abych se vůbec pokusil reagovat na tvoje poslední myšlenky, takže se omlouvám, jestli jsem nějakou myšlenku vynechal, nebo reaguji na nějakou, kterou jsi již zeditoval. Nehodlám tu sedět a mačkat F5, jestli náhodou něco dodatečně neopravíš. Bohužel Fujiwaro, troufám si říct, že pro Tebe už tu nic nečeká a je čas jít dál. Ale kdo jsem já, abych ti radil, co máš dělat. Všichni víme, že ty víš vše nejlépe. Ale osobně ti můžu doporučit si dát na rok pauzu - nelogovat fórum, hru, pak se kouknout, jak Manawydan vypadá. Pokud se to zlepší, můžeš si říct "Páni, jsem to ale trouba, že jsem tu nehrál!" a pokud ne, tak si můžeš říct něco ve stylu "Hm, aspoň nezmoknu a mám rohlíček suchej."
Odpovědět
#16
Stig:
Funkce hlavního questaře je podle mě vcelku jednoduchá. Řídí a koordinuje questy. Vytváří a ovlivňuje světovou politiku a obecné dění ve světě. A to je za poslední roky bída. To že nemáš čas posoudím opět jednoduše, protože už tvá první funkce GM lidí je zdaleka nevyužitá.

Triad:
Tebe si ještě do určité míry vážím, nebo spíš práce kterou jsi na MW předvedl.
Ano většina hráčů si vzala deštník jak píšeš, a pak honem rychle utekla.
Já sedím na fóru celkem pravidelně, baví mě to víc než tady hrát.
A co jsi dělal ty když elfové přestávali hrát? Dohrál jsi dvakrát zaklínače 3 a streamoval war thunder(iniciály GR, aby si zase někdo nezkusil vymyslet, že pomlouvám RT)? A byl jsi nezvěstný? Tomu říkám správné chování k tvrdě vybudované komunitě a celé rase elfů.

Vidím, že jsem tady zase napsal něco co Vás rozpaluje jak vařící olej. Kritika MW je nepřípustná.
No já Vám přeju hodně energie a úspěchů v Questařském týmu a nezoufejte, lidi jistě zase přijdou až s nima přestanete vymetat a opravdu jim nabídnete nějakou zábavu namísto nesplněných slibů a prázdných řečí.
Odpovědět
#17
No vidíš, zase mimo mísu. Smile
Kritika je dobrá, ale lépe se přijímá od někoho, kdo nemá prokazatelně negativní úmysly, nepíše vyslovené nepravdy, nemá ve výsledku spíš jen negativní výsledky a má aspoň elementární představu o tom, o čem mluví. U tebe se bohužel opakovaně prokazuje opak a tak se nemůžeš divit tomu, že už to z tvojí strany je bráno pouze jako kverulanství a ohraná písnička, kdy jednou za čtvrt roku přijdeš, vyklopíš nám tu svou žluč a pak zas odtáhneš.

Já zas tobě (a ostatně i nám) přeji, abys brzy objevil místo, které pro tebe bude herním rájem a kde nebudeš cítit tuto potřebu.
Odpovědět
#18
Co jsem dělal já, když elfové umírali? No, urgoval jsem za to, aby jel stavák a mohl se dodělat Eldamar -> Aby elfové získali zpět své město. Bohužel díky technickým problémům to nebylo reálné. Pokud tě to tak zajímá, tak tady máš odpověď (mimochodem je to i v elfí sekci na fóru). Pořád mám pocit, že se ti tady všichni musíme zpovídat. Pardon, ale já to v plánu rozhodně nemám. Tvůj argument má stejnou informační hodnotu, jako gif, co pár příspěvků dříve přidal Gheed. Já jsem si tě celkem i přes to všechno vážil do teď, než jsi se zase začal ohánět něčím, co s Manawydanem prakticky nesouvisí a figuruji v tom já.

A teď to napíšu takříkajíc "na plnou hubu" ... To, co dělám ve svém volném čase, po tom ti nic není, hleď si svého. Díky.
Jsi rozumný člověk, takže nepředpokládám, že to budu muset rozvádět.

(15.08.2016 v 16:18)Stig napsal(a): Já zas tobě (a ostatně i nám) přeji, abys brzy objevil místo, které pro tebe bude herním rájem a kde nebudeš cítit tuto potřebu.
Takže vlastně happy end, další vlákno o ničem vyřešeno a Manawydan zůstal Manawydanem.
Odpovědět
#19
Stig:
Kritika je jen jedna. Buď je pravdivá nebo smyšlená. Je jedno kdo ji napsal. Obrana proti kritice se nedá dělat způsobem, že z toho člověka uděláš blázna. Obrana proti kritice není nutná, pokud je obecně a veřejně vnímaná jako nepravda. Takže pokud si většina lidí myslí, že Světová politika a dění na MW je DOBRÉ a že rasa lidí je řízena DOBŘE, tak už to není ani kritika ale hloupé a bezvýznamné tlachání. Jelikož se snažíš tuto kritiku chránit právě tím prvním způsobem, tak mám pochyby.

E: Ale ne, mě přece nic dokazovat nemusíte. Jsou tady desítky jiných, pro které tvoříte. Problém je, že tady prostě nikdo nějak ehm nehraje. A není to tím, že tu někdo provádí sabotáže. Je to tím, že ty lidi neumíte zabavit, tečka. Je to tím, že provozujete server se hrou na principu pán jeskyně. A dlouhodobě tyhle lidi nemáte, kromě titulů na fóru. Máte hru, která je postavená na řízení světa a politiky a dlouhodobě nemáte nikoho, kdo by to dělal. Vždyť i neRP servery mají lepší kroniky a řízení světa než MW. A co je nejhorší, pořád si myslíte, že všechno dobře řídíte a že za to můžou hráči a pár sabotérů, kteří píšou lži na fóru. 

Triad:
Mě se nikdo zpovídat nemusí. Tvůj volný čas mě opravdu nezajímá, kdybys nezmínil můj volný čas a nepsal jak často jsem nebo nejsem u fóra. Řekl bych, že jsem u fóra častěji než většina členů RT.

Pokud už nemáte další otázky, tak za mě je to vše.

Takže už si jen počkat až se veřejně projeví dlouhodobá práce našich 4-5 Questařů! Nepochybuji o tom, že to poznáme i na statusu. I přes tu stálou, úspěšnou, prokazatelnou, záškodnickou a partyzánskou činnost Biggrin

Pilgrim(dole):
Víš, že ani pořádně nevím. Mám z toho pocit jako fakt z dobré komedie. Do toho nějaká ta troška škodolibosti. Ale jinak si taky říkám, že bych si mohl najít nějakou lepší zábavu Biggrin
Nedávno jsem byl i ve hře normálně. Ještě dokud tu byl Galran, tak jsem věřil, že MW má pořád šanci. V dnešním složení RT a jejich dlouhodobě prokazatelné činnosti o tom mám velké pochyby.
Odpovědět
#20
Fujiwaro, nechápu jednu věc. Kdybys sám pro Manawydan něco dělal, tak budiž. Ale poslední dva roky jsem od tebe neviděl nic jiného, než provokovat na fóru. Jestli je tu situace skutečně tak beznadějná, nechápum proč ji tak pečlivě sleduješ a nevynecháš jedinou možnost si rýpnout a to i tam, kde se tě věc vůbec netýká. Jinak prosím, omezte ty svoje nechutné videa. Myslím, že ani na to fórum vážně není.
Odpovědět



Skok na fórum: