Aktivni hraci aspon o vikendu ?
#23
Nikdo nepopírá, že každý na to může mít svůj názor. Myslíš, že já jsem odnikud neodešel? A kolik tam zůstalo lidí teď, v době LoLek, WoWek atd., pětina, desetina? Rozdíl je v tom, že já jsem se kvůli tomu při odchodu nechoval na shardu, kde jsem si užil XY hodin zábavy, jako "totální nevděčný blbec" (marně hledám správný termín, aby to bylo v mezích a zároveň popsalo realitu, takže berme to označení jen s nadsázkou a bez urážky). Konzumuješ zdarma XY hodin zábavy a nejsi schopen udržet se v mantinelech slušnosti a respektu, dokonce děláš všechno pro pravý opak? Pak je podle mého názoru primárně něco špatně s tebou.
Nestojím za to někomu? Tak fajn, myslím, že s tím dokážu žít. U některých lidí mě to dokonce nějak ani netrápí. Natož pokud jejich kritika přichází tímhle stylem a jejich pohled na věc je značně zaslepený osobní nenávistí. Ono to chce taky trochu nadhledu a respektu a nečekat, že si ze mě někdo sedne hned na prdel, když s ním budu mluvit tímhle způsobem. Sorry, na hlavu mi nikdo nesere v práci, kde beru peníze a určitě si nenechám srát na hlavu ve volném čase, kde dělám zadarmo. Natož od člověka, který nebyl schopen dostát vzájemně dohodnutým závazkům a nerespektoval zvyklosti a normy a u kterého tedy ani já nemám žádný důvod ho respektovat. Takové lidi já neberu. Natož když sedím u hry pravidelně do 4 do rána a pak mi tu ještě někdo pindá, že nic nedělám nebo se vyjadřuje k věcem, o kterých nemůže nic vědět a zaboha to nechce pochopit.
Někteří by se měli primárně zabývat sebou samýma, než budou plivat okolo sebe.
Dokaž mi napřed, že mi za to stojíš ty nebo aspoň nedělej všechno proto abych si myslel pravý opak, na tom základě můžeme stavět další konverzaci (= pokud neděláš vůbec nic, jsi pro mě stále partnerem pro konverzaci a budu s tebou jednat s respektem... pokud déláš o mnoho víc v tom negativním směru, tak se spolu asi nedomluvíme).

Vy máte několik možností, jak s tím naložit:
a) Přiložit ruku k dílu. Protože samo se nic neudělá. Nikdo neříká, že všechno stíháme a že každý má hromadu času nazbyt, protože těch lidí co by chtělo pracovat je spíš míň, než víc.
b) Kverulanství a převažující trapné projevy osobní nenávisti s následkem, že po čase nikoho nebudete zajímat.
c) Jít někam, kde sebenenávistnější kritika a absence respektu má za následek pozitivní změny přesně podle vašich rozkazů. Nevím, třeba na Endoru si tohle nechají líbit a ještě na tom základě odvedou pro každého vždy vše požadované ve stylu cvičené opičky, něco mi ale říká, že s někým takovým by tam byli hotoví mnohem dříve než my a dopad na zem by byl mnohem tvrdší.

Zas teda odcamcaď pocamcaď. 99% lidí tu nemá problém podat kritiku konstruktivně a rozumně, bez osobních invektiv a rozeštvávání lidí na fóru. 99% lidí nenapíše, že sem chodí ze škodolibosti, tedy aby někoho nasrali a dokonce se tak ani nechová. Nevidím důvod, proč bych měl to zbylé procento respektovat nebo je poslouchat na slovo.
Na závěr jen dodám, že zrovna já jsem ještě ten, který je v otázkách jako banování, trestání a umlčování lidí pravděpodobně ten s nejmírnějším přístupem. O to úsměvnější je, když tu pak někdo píše Capslockem hysterické zprávy o tom, jaký jsem despota. Takový člověk je pro mě zaslepený hlupák. Kdyby ho řešil někdo jiný, je s ním hotový podstatně rychleji a vůbec se nebude zabývat tím, aby někdo nedošel k úhoně.

To co jsem napsal je poměrně dost obecné. Co se týče Tebe, Alvine, sice jsme se ne vždy pohodli, ale vyříkali jsme si to a nějak s Tebou takový problém nemám - ty jsi tak aspoň o dvě úrovně někde jinde. Takže adekvátním způsobem na Tebe reaguji. Takových lidí je drtivá většina. To ale neznamená, že tak budu jednat i s někým, kde je to diametrálně horší.
Odpovědět



Příspěvky k tématu
RE: aktivni hraci aspon o vikendu ? - od Gheed - 05.04.2015 v 17:49
RE: aktivni hraci aspon o vikendu ? - od Halli - 05.04.2015 v 19:39
RE: Aktivni hraci aspon o vikendu ? - od Laoth - 12.09.2015 v 08:56
RE: Aktivni hraci aspon o vikendu ? - od Stig - 15.08.2016 v 13:29
RE: Aktivni hraci aspon o vikendu ? - od Stig - 15.08.2016 v 15:42
RE: Aktivni hraci aspon o vikendu ? - od Leaf - 15.08.2016 v 15:39
RE: Aktivni hraci aspon o vikendu ? - od Stig - 15.08.2016 v 15:59
RE: Aktivni hraci aspon o vikendu ? - od Triad - 15.08.2016 v 16:01
RE: Aktivni hraci aspon o vikendu ? - od Stig - 15.08.2016 v 16:18
RE: Aktivni hraci aspon o vikendu ? - od Triad - 15.08.2016 v 16:25
RE: Aktivni hraci aspon o vikendu ? - od Stig - 15.08.2016 v 16:50
RE: Aktivni hraci aspon o vikendu ? - od Alvin - 18.08.2016 v 10:01
RE: Aktivni hraci aspon o vikendu ? - od Stig - 18.08.2016 v 11:20
RE: Aktivni hraci aspon o vikendu ? - od Triad - 27.08.2016 v 13:19
RE: Aktivni hraci aspon o vikendu ? - od Stig - 27.08.2016 v 16:52
RE: Aktivni hraci aspon o vikendu ? - od Stig - 27.08.2016 v 18:20
RE: Aktivni hraci aspon o vikendu ? - od Sokar - 02.09.2016 v 08:48
RE: Aktivni hraci aspon o vikendu ? - od Stig - 02.09.2016 v 09:51
RE: Aktivni hraci aspon o vikendu ? - od Kara - 02.10.2016 v 21:02
RE: Aktivni hraci aspon o vikendu ? - od Gheed - 02.10.2016 v 22:55
RE: Aktivni hraci aspon o vikendu ? - od Kara - 04.10.2016 v 16:41
RE: Aktivni hraci aspon o vikendu ? - od Gheed - 21.11.2017 v 17:13
RE: Aktivni hraci aspon o vikendu ? - od Kara - 06.12.2017 v 18:08
RE: Aktivni hraci aspon o vikendu ? - od Vít - 06.12.2017 v 22:15
RE: Aktivni hraci aspon o vikendu ? - od Stig - 07.12.2017 v 02:55
RE: Aktivni hraci aspon o vikendu ? - od Sokar - 07.12.2017 v 09:48

Skok na fórum: