Aktivni hraci aspon o vikendu ?
#21
Smyšlená kritika. Co si pod tím představit. Člověče, měl bys přestat s tím náhodným shlukováním slov do nesmyslných spojení a radši se zas vrátit jenom ke čtení.
Stále nechápeš. Nikdo se na nic neptal a nikdo se tu před tvou kritikou už dávno nebrání. Spíš už jen reagujeme na vyslovené lži a podivujeme se nad tím, jak si někdo libuje v tom srážet a demotivovat ostatní i přes zjevnou skutečnost, že jeho vlastní výstupy jsou naprosto nulové. Obrázek ať si každý udělá sám za sebe. Mě prostě jen stále udivuje, kde se v tobě bere ta snaha a drzost za každou cenu naplivat na lidi, kteří i kdyby dělali jen polovinu, tak je to stále víc, než kolik by se pro lidi jako ty vůbec slušelo dělat. Protože nevím jak ostatním, ale jestli se zrovna tobě zavděčím nebo co si myslíš o věcech, o kterých dokola prokazuješ, že nic nevíš, je mi nějak už opravdu jedno. Tohle mě tu fakt nedrží.

Tím bych to asi považoval za uzavřené. Teda pokud už nemáš další otázky, ty samozřejmě můžeme případně dořešit v SZ, ať to tady zas nezaneseme zbytečným balastem.
(15.08.2016 v 16:38)Fujiwara napsal(a): Do toho nějaká ta troška škodolibosti.

Ano a nalijme si čistého vína, tohle je ve skutečnosti bez těch zbytečných keců okolo a nezvládnuté snahy o produktivní sledování věcné roviny to jediné, co tě tu drží. Tedy přesně, jak jsem si myslel. Smile Když vezmeme v úvahu tvůj celkový přínos, akorát mi to opět potvrzuje můj dlouhodobý názor. Ukázkový příklad člověka, kterému bychom všichni měli dokazovat, že za to stojíme, pro kterého bychom měli dělat, na jehož kritiku bychom měli brát zřetel a kdo by se měl nejvíc na fóru vyjadřovat. Biggrin

Snad se mi tedy nikdo nebude divit za můj názor, že takoví lidé tu můžou napáchat jenom a jenom další škodu. Natož když to ještě sám přiznává. Proto si myslím že bude lepší, když z té záplavy slov vždy moderátor napřed vybere ty konstruktivní příspěvky, které výjimečně nemají za cíl lidem pouze škodit. Jinými slovy, pokud takové příspěvky někdo z moderátorů chce Fujiwarovi povolovat, ať to udělá vždy ručně.
Myslím, že těch konstruktivních příspěvků k věci zas tolik není a tohle fórum tu není od toho, aby si tu někdo řešil co měsíc svoje frustrace.
Odpovědět
#22
Stigu.... Myslím si, že není zdaleka jediný kdo si myslí že byste měli dokázat že za něco stojíte. Znám mnoho lidí, kteří díky "práci" RT odešli. Jsem jeden z nich.
Odpovědět
#23
Nikdo nepopírá, že každý na to může mít svůj názor. Myslíš, že já jsem odnikud neodešel? A kolik tam zůstalo lidí teď, v době LoLek, WoWek atd., pětina, desetina? Rozdíl je v tom, že já jsem se kvůli tomu při odchodu nechoval na shardu, kde jsem si užil XY hodin zábavy, jako "totální nevděčný blbec" (marně hledám správný termín, aby to bylo v mezích a zároveň popsalo realitu, takže berme to označení jen s nadsázkou a bez urážky). Konzumuješ zdarma XY hodin zábavy a nejsi schopen udržet se v mantinelech slušnosti a respektu, dokonce děláš všechno pro pravý opak? Pak je podle mého názoru primárně něco špatně s tebou.
Nestojím za to někomu? Tak fajn, myslím, že s tím dokážu žít. U některých lidí mě to dokonce nějak ani netrápí. Natož pokud jejich kritika přichází tímhle stylem a jejich pohled na věc je značně zaslepený osobní nenávistí. Ono to chce taky trochu nadhledu a respektu a nečekat, že si ze mě někdo sedne hned na prdel, když s ním budu mluvit tímhle způsobem. Sorry, na hlavu mi nikdo nesere v práci, kde beru peníze a určitě si nenechám srát na hlavu ve volném čase, kde dělám zadarmo. Natož od člověka, který nebyl schopen dostát vzájemně dohodnutým závazkům a nerespektoval zvyklosti a normy a u kterého tedy ani já nemám žádný důvod ho respektovat. Takové lidi já neberu. Natož když sedím u hry pravidelně do 4 do rána a pak mi tu ještě někdo pindá, že nic nedělám nebo se vyjadřuje k věcem, o kterých nemůže nic vědět a zaboha to nechce pochopit.
Někteří by se měli primárně zabývat sebou samýma, než budou plivat okolo sebe.
Dokaž mi napřed, že mi za to stojíš ty nebo aspoň nedělej všechno proto abych si myslel pravý opak, na tom základě můžeme stavět další konverzaci (= pokud neděláš vůbec nic, jsi pro mě stále partnerem pro konverzaci a budu s tebou jednat s respektem... pokud déláš o mnoho víc v tom negativním směru, tak se spolu asi nedomluvíme).

Vy máte několik možností, jak s tím naložit:
a) Přiložit ruku k dílu. Protože samo se nic neudělá. Nikdo neříká, že všechno stíháme a že každý má hromadu času nazbyt, protože těch lidí co by chtělo pracovat je spíš míň, než víc.
b) Kverulanství a převažující trapné projevy osobní nenávisti s následkem, že po čase nikoho nebudete zajímat.
c) Jít někam, kde sebenenávistnější kritika a absence respektu má za následek pozitivní změny přesně podle vašich rozkazů. Nevím, třeba na Endoru si tohle nechají líbit a ještě na tom základě odvedou pro každého vždy vše požadované ve stylu cvičené opičky, něco mi ale říká, že s někým takovým by tam byli hotoví mnohem dříve než my a dopad na zem by byl mnohem tvrdší.

Zas teda odcamcaď pocamcaď. 99% lidí tu nemá problém podat kritiku konstruktivně a rozumně, bez osobních invektiv a rozeštvávání lidí na fóru. 99% lidí nenapíše, že sem chodí ze škodolibosti, tedy aby někoho nasrali a dokonce se tak ani nechová. Nevidím důvod, proč bych měl to zbylé procento respektovat nebo je poslouchat na slovo.
Na závěr jen dodám, že zrovna já jsem ještě ten, který je v otázkách jako banování, trestání a umlčování lidí pravděpodobně ten s nejmírnějším přístupem. O to úsměvnější je, když tu pak někdo píše Capslockem hysterické zprávy o tom, jaký jsem despota. Takový člověk je pro mě zaslepený hlupák. Kdyby ho řešil někdo jiný, je s ním hotový podstatně rychleji a vůbec se nebude zabývat tím, aby někdo nedošel k úhoně.

To co jsem napsal je poměrně dost obecné. Co se týče Tebe, Alvine, sice jsme se ne vždy pohodli, ale vyříkali jsme si to a nějak s Tebou takový problém nemám - ty jsi tak aspoň o dvě úrovně někde jinde. Takže adekvátním způsobem na Tebe reaguji. Takových lidí je drtivá většina. To ale neznamená, že tak budu jednat i s někým, kde je to diametrálně horší.
Odpovědět
#24
Ok je mi jasné, že můj příspěvek nebude veřejný.

Mě jste omezili prakticky všechno. Neustále se tady Stig ohání nějakou morálkou a slušností a teď, když nemám možnost reagovat mě začne opět rozebírat?

Požaduji smazání označení totální nevděčný blbec a taktéž požaduji označení zaslepený hlupák. Taktéž požaduji, aby jste přestali rozebírat moji osobu a veřejně ji hodnotit.

Tohle chování je urážení osoby a je to jako přestupek i podle zákonů ČR. I to porušuje pravidla fóra.

Takže požaduji okamžité smazání a zanechání této činnosti. Jinak budu kontaktovat Whiteyho a postupovat dál.

Když už tady Stig propaguje slušnost a morálku, a k tomu napíše že má někdo začít u sebe. Tak by možná mohl začít právě u SEBE, obzvlášť když nemá druhá strana ani možnost reagovat.

Děkuji.
Odpovědět
#25
Ty vole, tak ja si uz par tydnu rikam, ze WDmu definitivne hrablo a podpalil MW.. a vy jste se jen prestehovali na .eu

Jaktoze jsem nedostal holuba?!
Odpovědět
#26
Protože nehraješ a jen smrdíš na fóru Tongue
Ale aspoň tu nepíšeš cancer Smile
Odpovědět
#27
Protože očividně nejsme Poutníku takoví kamarádi, aby sis mě přidal na ICQ. Biggrin
Odpovědět
#28
To je tim, ze s drowama ja nepecu 8-)
Odpovědět
#29
A taky místo MW Facebooku asi radši sleduješ nějaký buchty na Instáči.
Odpovědět
#30
(27.08.2016 v 16:52)Stig napsal(a): A taky místo MW Facebooku asi radši sleduješ nějaký buchty na Instáči.

no no, jako s tym mw facebook profilem bych se az tak nehlasil.. od zacatku 2015 tam pribudli ctyri prispevky.. tam nema clovek co sledovat..
When you turn I will be gone
whispering my hidden song.
Odpovědět
#31
Řeč byla o tom výpadku. A o tom tam napsáno je, nebo..?
Odpovědět
#32
Jo, tam jsem to info nakonec taky nasel. Zlatej Facebook. Ted ovsem ocekam kopu zapisku z Podtemna! Stejne jsem mel zrovna chut na trochu S\M a bandage.
Odpovědět
#33
Nechcete odtajnit témata ze zamčený části drow fóra? Chci si počíst Smile
Odpovědět
#34
Nepruď poutníče Biggrin ... ps: kdy bude oznámený release? (vtípek) Smile
Jak na to tak koukám šestiletý kruh manawydan flame a všeho okolo je stále denní chleba a konec v nedohlednu.
Napsal bych a nebo i nakonec napíšu věc k zamyšlení i když v době psaní a přebírání v hlavě je jasné, že to změní myšlení a pohled na věc možná jednoho člověka či dva.

Je spousty věcí, které se povedly a spousty které ne. Manawydan bych zařadil už spíš mezi takovou deskovou hru u které se páni jeskyně a ostatní sejdou o víkendu v hospodě a bohatě jim to prostě stačí. Mám své názory na to co MW mohlo, bylo a mělo být, ale rozdíl u mě (řekl bych i u některých dalších lidí) je ten, že se tu nesnažím jednou za čas psát a křísit takovou neplodnou diskuzi, protože jediného čeho můžu takovou diskuzí dosáhnout je fakt, že (kupříkladu) se Whitey prostě naštve a všechno to smaže. Osobně bych se na Manawydan (ono spíše na UO) už nevrátil tak proč bych si chodil každý víkend přisedávat k ostatním ke stolu kde hrají, abych jim rozhazoval figurky a věci na stole, ale přitom hrát nechtěl?

Pokud Vám manawydan tak vadil, že jste odešly, byli zabanování nebo cokoliv a už se nikdy nevrátíte tak sem prostě nechoďte Biggrin ... Taky po 5 letech manželství chodíte k bývalé do bytu a nadáváte ji jak neumí věšet prádlo a stále neumí vařit a v době kdy jste spolu byli jste ji nadávali za to samé? .. Asi ne že Smile

Skoro každý z Vás kdo tu začínal už musí být snad po 6 letech cca po pubertě Biggrin Tak pokud to trkne aspoň jednoho člověka co přestane hambit MW tak to beru za úspěch.

Manawydan
Kde hře bych měl toto:
Jak dopadly a vypadají trpaslíci a Galran už není v RT týmu, že?
Jsou i nějaké datumy pro spouštění vln drowů nebo jen bezčasový harmonogram?
Oficiálně už Geo tedy nedělá scripty pro MW?
Měl se co si matně vzpomínám zmenšovat snad svět nebo nějak měnit v jaké je to fázy?
Kolik jde dle Vás průměrný počet hráčů teď ve hře, kteří opravdu hrají či kolik jich zhruba dochází na plánované eventy?

Mimo MW:
Hrajete někdo Albion Online?

Díky předem za odpovědi (na to podstatné). Smile
Odpovědět
#35
No, musím říct, že v mnohém souhlasím.. Thumb Up
Pokusím se za sebe aspoň na některé dotazy:
(02.09.2016 v 08:48)Sokar napsal(a): Jak dopadly a vypadají trpaslíci a Galran už není v RT týmu, že?
Oficiálně už Geo tedy nedělá scripty pro MW?
Měl se co si matně vzpomínám zmenšovat snad svět nebo nějak měnit v jaké je to fázy?
Kolik jde dle Vás průměrný počet hráčů teď ve hře, kteří opravdu hrají či kolik jich zhruba dochází na plánované eventy?
Není, Galran odešel, trpaslící stojí, není aktivita.
Geo pokud vím už nějakou dobu opravdu neskriptuje.
Mám zato, že ohledně zmenšování světa se nikdy nedospělo konečného rozhodnutí a hráči častokrát spíš volají po otvírání dalších částí mapy.
V podstatě se dá vycházet ze statistik, ale samozřejmě těžko soudit. http://www.manawydan.eu/?cont=gamestats

Doufám, že se ti daří dobře a přeju hodně zdaru, ať už v životě, na Albionu, či jinde. Já osobně nic moc krom MW hrát nestíhám..
Odpovědět
#36
Ale tak.. není nic lepšího, než sem tam zajít za bejvalou zavzpomínat :-p
Odpovědět
#37
Po roce sem člověk mrkne a co nevidí, jen z těch statistik je mi trochu smutno, pak si uvědomíš, že je to vlastně už takových 6-7 let co to tu žilo naposled Smile Angry
It's good to be bad.
Karlos Strench - Elf, hraničář
Odpovědět
#38
A já pořád marně čekám, kdy mě někdo na icq .. kdekoliv napíše .. "hej Gheed, pojď s náma hrát na MW! " .. myšleno někdo, kdo dokáže bavit! .. aneb sice loguji, ale ono solo odkroucení si fresh expu, zajiti si 1-2 dungů, ktere solnu + licenci a zjisštění, že za trofeje dostanu 25exp .. pořád dookola mě už moc nebere Smile ..
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#39
Ono nostalgie je silná věc a i když jsem tady zazil své vůbec nejlepší UO časy, tak už je to pryč a nedovedu si už asi představit situaci, která by mě znova dostala zpátky a to nejen sem, ale asi i na jakýkoliv jiný shard. Možná, kdyby opravdu byla ta stejná parta hráčů, stejné cíle a vidiny ovládnout celý shard jako tehdá, jenomže nic z toho se nekonalo a to né proto, že jsme přestali hrát, nebo protože nám gm házeli klacky pod nohy, jelikož jsme to ještě roky zkoušeli znova a znova, jako mnozí z vás, ale proto, že se to za ta dlouhá léta nikam nepohnulo a lidi to přestalo bavit. I nyní když se podívám do toho co bylo upraveno/opraveno, vidím tma stále ty stejné věci, které se řešili na sklonku roku 2008 a stále to není dořešeno, uff to je ale doba. Najednou když sem se před par lety zkoušel vrátit, tak mi přišlo že nefunguje ještě víc věcí, než fungovalo na začátku, ale o tom mluvit nechci, nedovedu si predstavit tu neskutecnou práci, která se zde vykonala, jen me moc mrzí že to nebylo dost na to, aby tu lidi vydrželi hrát. Avšak stejně, děkuji vám všem včetně gm týmu za tuto zkušenost a dva roky skvělé zábavy tenkrát na střední škole, vzpomínám na to dodnes a při prohlížení screenů bratrstva je mi úzko Smile Diky
It's good to be bad.
Karlos Strench - Elf, hraničář
Odpovědět
#40
Čekat až se něco stane, to se načekáš. Čekat umí všichni, ale málokdo má odvahu na to jít a udělat co je potřeba.
Hráči nehrají že se nic neděje, RT nic nedělá protože není pro koho... všichni na něco čekají.
Já pořád skriptuju, kdo se přidá?
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět



Skok na fórum: