"Berit" i v Cyproně?
#21
Koupil jsem si za 2 st epic helmu strazce s trvalym ocarovanim
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#22
Prostředník prodává pouze věci, NPC neumí.
"Bezcenné věci" = věci s nulovou cenou v databázi ( [ID ).
Róba s kapucí atd. - nutno prověřit záznam v ID. Věci které mají být neprodejné musí mít nulovou cenu.
Tady to vypadá i na problém v ID, který cenu stále přebíjí na minimální - opravím. Dočasně zablokuji prodej předmětů bez receptů (= surovin).

Jak, proboha?
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#23
To jak proboha je na mě ? .. jestli ano tak: Berit kde koupím stráž
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#24
Biggrin Zatím je to zablokované, pracuji na ošetření.
Kromě optimizace cen podle výrobních návodů půjde zatím prodávat pouze to co jde vyrobit, nebo se to na výrobu potřebuje (tj. surovina).
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#25
Průměrnou róbu s kapucí mi nabízí přes 2 zlatky (systémová cena 510), koukal jsi dobře?

Asi ti to hodilo některou jinou, která nemá být v prodeji (Stigovy speciality).
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#26
SVN 3451 (bylo restartováno) opět umožní nákupy u prostředníka.
Koupit půjde pouze věci které se dají vyrobit (a nemá skrytý návod), nebo se používají do výroby jako surovina.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#27
Chtěl jsem „robu s kapucí“. Dostal jsme robu s přesným názvem „Roba s kapucí erbem Cyprony“. Jsem přesvědčen, že cena byla okolo 5st.  Postava Boronel ji má stále v batohu.
Odpovědět
#28
To odpovídá, pokud není název přesný tak to hádá na základě podobnosti.
To už by se teď nemělo stávat, v prodeji jsou jen výrobky a suroviny.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#29
Napadlo mě, nešlo by z výběru obchodníků vyloučit ty, kteří jsou pro hráče nedostupní? Jde především o obchodnici Alani u Eržiky v Cyproně a obchodníka Freda v Isharském skladu. Oba jsou velmi dobře zásobení věcmi, které nejsou dostupné, proto taky Berit potom nenabízí dané věci k prodeji, ale pošle hráče za nimi. Celkem to omezuje možnosti shánění věcí. Díky.
Odpovědět
#30
(05.07.2015 v 07:40)Pilgrim napsal(a): Napadlo mě, nešlo by z výběru obchodníků vyloučit ty, kteří jsou pro hráče nedostupní? Jde především o obchodnici Alani u Eržiky v Cyproně a obchodníka Freda v Isharském skladu. Oba jsou velmi dobře zásobení věcmi, které nejsou dostupné, proto taky Berit potom nenabízí dané věci k prodeji, ale pošle hráče za nimi. Celkem to omezuje možnosti shánění věcí. Díky.

S tímto návrhem jednoznačně souhlasím. Nedostupní prodejci představují problém, na který jsem již upozorňoval.
Odpovědět
#31
Bohužel, těžko mohu systémově posuzovat který vendor je pro kterého hráče dostupný.
Pokud jsou v domovní zóně s omezeným přístupem, to by testovat asi šlo.
Druhá možnost je dát vendorům nastavení "inzerovat zboží", defaultně vypnuté. Teprve jeho zapnutím by se vendor začal ukazovat u prostředníka.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#32
Narazilo se na další problém a tou jsou kapaliny.
Když chce člověk například "jedlý olej", tak mu to dá item "jedlý olej", ale s ním nejde už nic dál dělat.
Odpovědět
#33
To jsou výrobní itemy. Mrknu na ně.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#34
Bude ošetřeno, pokusí se je nalít do nádob.
SVN 3462, bylo restartováno.

Tady je trochu problém - pokud dáte vyhledat "Jedlý olej", tak to nic nenajde protože skriptově u vendorů nic takového není.
Tzn. vendor může mít na skladě spoustu Sudů jedlého oleje, Džbánů jedlého oleje, Pohárů jedlého oleje atd. ale na dotaz "Jedlý olej" nic nenajde a nabídne zprostředkování.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#35
dal jsem koupit dveře, penize si npc vzalo, avšak dveře jsem přimo nedostal .. mam je pry v baglu (smazat nejdou), ale já jako hráč je nevidím
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#36
za GM v jeho báglu vidim předmět s grafikou UNUSED, ktery jakoby neexistoval, nefunguje na to delete ani props
Odpovědět
#37
Dveře? Které dveře mají výrobní návod???
Mrknu se, dík za testy.

U které postavy? Zatím jsem našel jen 2x decilitr nějakého nápoje jako unused - smazáno.
([viewequip na kontejner v kterém to je -> najít v menu, dvouklik -> smazat)
To je po chybě v nakupování tekutin, i když ty lektvary ještě mrknu.

Při pokusu kupovat dveře (jméno, chci dveře) mi píše jen Cože? (nerozeznaný předmět)
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#38
Postava:  Bugak -> bernard kde koupím dveře - 1ks - mizerná - koupeno

Edit Galran: Zkoušel jsem, a koupit mi to též nejde.
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#39
Dveře jsem u tebe nikde nenašel.
Je možné že jsi nedokončil předchozí smlouvání, tj. dotaz na dveře jsi vznesl ve fázi počet/kvalita/souhlas.

Vypadá to že se nezkompilovala nová data, protože na lokále mi to ty rozlévané věci normálně rozlévá.
A fórum ukazuje místo SVN jen -1.

Každopádně nákup tekutin u prostředníka zablokuji, z důvodu že neumí rozeznat jestli danou tekutinu někdo má nebo ne.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#40
Peníze mi to normálně vzalo(2md :-D) a Thanis tvrdil, že je tam vidí.

E: teď už mi to taky nejde :-D ... asi jsme měli moc houbiček
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět



Skok na fórum: