MAX. LVL
#1
bylo by mozne zdvihnout max lvl aspon o 2-3 ?
Odpovědět
#2
nedávno šly řeči o lvl 40 :-P
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#3
co je to nedavno ? Ja hraval zhruba pred rokem a to se o tom taky mluvilo Biggrin
Odpovědět
#4
wdy někde nedavno psal jako motivaci ke hrani, že se bude zvedat lvl 40 cca 1-2 měsíce zpatky? .. nemůžu to najít, ale vím na 100% že to tu bylo :-D

ha zde: http://forum.manawydan.cz/showthread.php...4#pid88744
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#5
Mno, dobyjte rasové město a lvl se zvýší.

A pokud si dobře pamatuji, tak trpaslíci furt chtějí lektvar proti bolesti a furt jim ho nikdo nedodal. Tongue
Odpovědět
#6
....tak ja se u hra vicemene zabavim i sam ...ale nevim jak mam pri 2-3 hracich vecer kdy na to mam jedine cas dobyt mesto :Biggrin neber to jako rejpani spis jako otazku Smile))))))  Ninja
Odpovědět
#7
Dlouhodobý plán je zvednout levelcap za každé město osvobozené od Bolesti.
O zvýšení jsem taky mluvil v souvislosti s předěláním způsobu levelování, ale to se zatím zadrhlo a je na vedlejší koleji.
Jediný oficiální plán na zvyšování levelcapu tedy zůstává na vývoji hlavní dějové linie.
Jinak řečeno - odměna musí být za něco.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#8
To je jednoduché. Chcete dobýt město Goren-Zar? Tak přijďte za mnou, a já vám zadám quest. Pokud se splní, tak se pohneme dál.
Daný Q jsem zadal už několikrát, nikdo ho ještě nesplnil. Dokud se tak nestane, tak se dál nic nepohne.
Pokud během Q narazíte na nějakou překážku, kterou nedokážete překonat, tak mi musíte o ní dát vědět, protože já nedokáži myslet na všechno. Smile
Odpovědět
#9
Kdyby se náhodou našel nějaký aktivista, tak ke starému úkolu mám návod i 2/3 stěžejních složek na lektvar :-P
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#10
Ona je trocghu potíž v tom, že většina surovin na Shunnara skončila v Expedici, kterou převzala Mabel. Bohužel momentálně do Expedice nemá nikdo přístup, takže všechny ingredience nasbírané v průběhu plnění questu, jsou blokované na místě, kde se k nim nikdo nedostane. Navíc, namíchat pár lektvarů by asi možné bylo, ale zdá se, že v poslední době má jen málo hráčů chuť jakkoli hýbat s dějovou linií. Pokud by se dostatečný počet našel a nejednalo se jen o dungaře, tak se rád přidám..
Odpovědět
#11
(17.07.2015 v 09:52)Tonik konarik napsal(a): ....tak ja se u hra vicemene zabavim i sam ...ale nevim jak mam pri 2-3 hracich vecer kdy na to mam jedine cas dobyt mesto :Biggrin neber to jako rejpani spis jako otazku Smile))))))  Ninja

ale no tak tondo...nesleduješ statistiku? Biggrin...hraje MNOHEM víc lidí

a ve hře je hned několik lidí, kteří mají informace či dokonce potřebné věci na pohyb s DL....a to nejen GMs ale i hráči

kdo hledá najde...kdo jen remcá na chatu a forku jen rozbouří vody...

ale jo, střelils do černého že se DL nehýbe...i když ony se teď nehýbou ani vedlejší questy takže asi tak...a důvodů je několik...expedice, která měla možnosti s tím pohnout skončila, nikomu dalšímu se s tím nechce hýbat, protože by musel ukecávat další hráče a GMs k činnosti; a pak jsou tady další lidi, kteří jen nemají nejmenší ponětí o tom, kde se dopátrat informací
-no ale asi nejvážnější důvod (alespoň pro mě) -----Stig nám chybí

neboli co ti k tomu říct...chceš s tím pohnout? donuť k tomu lidi nebo donuť někoho, aby donutil lidi s tím pohnout
Horian Voren-správce Isharu, seržant Armády Isharionu
Linda Averová-žoldák ve službách Cyprony
Odpovědět
#12
*rýpnul do tématu*

Bude něco? Smile
Odpovědět
#13
*stále čeká na stiga* Ninja 

G. sám moc dobře víš že jakmile je to na delší dobu než na jeden večer a nejsou za to rare itemy (nejlíp trvale očarované zbraně+10) tak to zdejší komunitu moc nechytne...většinu lidí co teď logují zajímá spíše to jaký jdou dung (viz super event svatba v kareldu-v místě kam se hráči jen tak nepodívají a většina serveru byla v té době v dungu-jeden dokonce z hostiny do dungu uteklBiggrin)

...neboli...zůstaneme hezky na 35 Smile..to je taky fajn
Horian Voren-správce Isharu, seržant Armády Isharionu
Linda Averová-žoldák ve službách Cyprony
Odpovědět
#14
Nechci zustat u 35 lvl Smile))   chci si vylepsit jeste nejake dovednosti u wara Smile) proto se ptam jestli se to zvedne ted obcas lognu ale chci hrat pravidelne a neco s tim delat Smile
Odpovědět
#15
návod jak na to jsme popsali či alespoň nastínili výše...směle do toho Wink
Horian Voren-správce Isharu, seržant Armády Isharionu
Linda Averová-žoldák ve službách Cyprony
Odpovědět
#16
a ja jsem ti napsal ze to ve 3 lidech nepujde ..... Smile))
Odpovědět
#17
dokázal bych dokopat 4 lidi, kdyby ses zaručil jako leader :-)
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#18
Boha jeho, taky z toho děláte bůh ví co,tak prostě upravte wiki a web,kde je max lvl 40...což je lež!
Jako taky mám už 2 postavy na 35 a naplánované skilly a perky na 40 a bez nich prostě ta postava není to co bych chtěl, ale co nadělám... Sám hráč s ničím nepohne, když loguje ve špatnou dobu prostě... Nevím na koho se čeká, že s DL pohne, stejně já osobně nemám o ději přehled a více mě zajímá zábava přímo ve hře,děj se známýma postavama a dobrodružství...co ta postava umí....kořist apod
Odpovědět
#19
"...ve 3 lidech to nepůjde..." - Mno, mně by stačil i jeden hráč, který by se aspoň o něco snažil, teď jich je 0. Biggrin
"...španá doba na logntí..." - To je problém se domluvit na čase? Smile
Odpovědět
#20
(23.07.2015 v 22:03)Tonik konarik napsal(a): a ja jsem ti napsal ze to ve 3 lidech nepujde ..... Smile))

a kolik bys jich na to chtěl vzhledem k počtu online? xD

Pietro: nic moc výmluvy...že nevíš o ději? tak se ptej...kde je problém? a DL v minulosti hýbal i 1-2 hráči pokud vím...chce to jen někoho kdo s tím chce pohnout a vydrží dýl než lidi z minulých neúspěchů
Horian Voren-správce Isharu, seržant Armády Isharionu
Linda Averová-žoldák ve službách Cyprony
Odpovědět



Skok na fórum: