MAX. LVL
#21
Jediné co je potřeba k hnutí s DL je pár lidí kteří nutí RT k činnosti. Podílet na DL se může i osoba občasná, např. jí může GM zaměstnat likvidací lapků v lokalitě kde se bude stavět tábor (přines 100ks trofejních hlav) apod.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#22
uff...tyjo sry whitey, neber to moc osobně ale musim si rýpnout...ještě že nejsi questař Biggrin
Horian Voren-správce Isharu, seržant Armády Isharionu
Linda Averová-žoldák ve službách Cyprony
Odpovědět
#23
No, v tuto chvíli bohužel osobně moc času nemám, protože přes týden tu nebývám vůbec. Pokud jde ale o tvoje lektvary, Galrane, už se na nich pracuje. A ne v jednom hráči, ale shruba ve čtyřech. Jen to zatím vázne na naší časové vytíženosti. Pietro, pokud do DL nevidíš, je tu dost postav, co do ní vidí, určitě, když se poptáš někoho ze starších hráčů, tak se najde někdo, kdo tě rád zasvětí. Vím, není to asi taková sranda, jako dungaření, ale... No, co se počtu lidí týče, myslím, že ten není zas tak důležitý. V poslední době jsem zjistil, že se líp zabavím se dvěma třema lidma, co se do příběhu umí skutečně položit, než s desítkou lidí, co je DL vůbec nezajímá a zajímá je jen posunutí max lvlu.
Odpovědět
#24
(24.07.2015 v 11:37)monty napsal(a): uff...tyjo sry whitey, neber to moc osobně ale musim si rýpnout...ještě že nejsi questař Biggrin

uff tyjo sry monty, neber to moc osobne, ale musim si rypnout...ještě že ty těch questu děláš milion, lepší něco než nic. Wink jak se plánují jen pořád superepichustodemonske questy, ve který stačí aby někdo něco udělal trošku jinak než GM chce a všechno jde do pryč ... 

Aneb nevidím nic špatnýho na tom, když propracovaný quest doprovází i jednoduchý přimočáry quest.
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#25
Monty... jaký event mám vymyslet pro hráče který napíše že je tu jednou za týden a ještě v době kdy na servru nikdo není?
Mám pro něj rozestavit tucet NPC, napsat jim interakce, vytvořit speciální itemy?
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#26
Upřímně mě ten děj ani nezajímá, mám trochu jiné představy -trochu jsem pročítal DL...

Zkráceně: MW má pro mě herní systém na 1.místě mezi starý uo,prostě perky,skilly luxus..proto jsem si vybral MW, klobouk dolů pro vývojáře!!
Ta rozmanitost buildu je prostě úchvatná, taky jsem snad všechny vyzkoušel Biggrin to je to co drží mě zde a nikde jinde mě to nebaví... Všichni nejsme jen na příběhy, zvlášť, když jsou o někom /něčem jiném než mé představy, ale jako verze UO jste pro mě n.1

A ano je těžké se domluvit na čase, když máte pružnou pracovní dobu...nikdy nevím kdy mám čas..
Doufám, že se to změní a zase budu stabilní hráč, tak jako před časem Smile
Odpovědět
#27
Pokud na lektvarech pracujete, hoďte mi do PM čeho jste už dosáhli ať mám nějaký přehled. Smile
Odpovědět
#28
Ale no tak. Hraci si zaslouzi vyssi lvl cap uz jen proto, ze tu vydrzi ty periodicky se opakujici single player obdobi Smile
Odpovědět
#29
(24.07.2015 v 11:10)Whitey napsal(a): Jediné co je potřeba k hnutí s DL je pár lidí kteří nutí RT k činnosti.

Rolleyes


Ano! A konečně tu někomu došlo, že to o hráčích není, ale o RT, který s tim nemaj ani zájem nic dělat!
Když s tím něco dělá hráč, tak je to podle RT jen špatně, protože to GM to nevede.
Ta iniciace tu od hráčů byla vždycky, ale dopadá to přesně tak jak psal Gheed.
Odpovědět
#30
Vybaveni lektvary jsme za účasti rasového GM podnikli výppravy do všech světových stran abychom se dozvěděli, že Shunnarovy lektvary nefungují. => Je třeba hledat jiné řešení. Odtud dějová linie, kterou hrají orkové.
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět
#31
@Thortogily: Ne, takto jsem svou větu rozhodně nemyslel.
To co jsem chtěl naznačit je že hráč který se aktivně účastní je 100x lepší než hráč který jen čeká co mu GM naservírují.
Věta "Máme hotovo, co můžeme dělat dál?" nebo "Chceme založit zlodějské doupě, co po nás budete chtít?" zní mnohem lépe než "už se zas dva měsíce nic neděje".

Mnohokrát jsem vyzýval k zápisům činnosti na fórum. Je hezké že si odehrajete event s GMkem, ale pokud není záznam (a nedělají je ani GM), nedá se s ničím pokračovat.
Fórum Gildy ABC:
G: Chceme snížit počty vlků kolem Isharu, je to neúnosné.
Já: Začněte lovit, řekněme 200 trofejí z vlka.
Já, 2 den: příprava tokenů, z vlků začíná padat podivná Bestiální esence. Z esence se složí Duch vlka, kápě +5 Všímavost a +5 Znalost zvířat.
G: Máš to ňáký buglý, s trofejema padá nějakej nesmysl.
Já: pěstuji si vousy abych se měl pod čím smát.
Po složení esencí do kápě se zjeví vlčí boss, po jeho zabití se sníží počet vlků ve spawnech kolem Isharu. A protože je o tom zápis, může v tom někdo jiný pokračovat - např. ten kdo dostane kápi začne mít problémy se začínající lykantropií, nebo místo vybitých vlků přijdou na uvolněná místa kuguáři.

Prostě jde o aktivitu, nejde jen čekat co bude - je potřeba se vyjádřit co je očekáváno, o co se chce vaše postav/gilda snažit.... to máte jako v papírové DnD, kolikrát mi parta v Pathfindru udělá čáru přes rozpočet, protože vymyslí jiné řešení situace kterou jsem před ně postavil. Nebo obyčejná návštěva kováře (nákup nové zbroje) se kolikrát zvrtne v dobrodružství na 2-3 sezení. Jenže to by se nestalo, pokud by parta byla pasivní a nákup se odbyl třemi větami (chci... x zl... beru, ćau).
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#32
V jisté době jsme s orkama Rpili a zapisovali na foru jak blazni, ale nakonec se to zaseklo na tom, že není kdo by provedl jisté změny např. na stavaku ...(které nejsou dodnes)

Takže není pravda, že hráči jen čekají co bude. Tady je spíš problém, že už to zkoušeli, ale nějak to nemělo výsledek.. tak už prostě nemají chuť :-)
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#33
do pristiho vikendu nad tim popremyslim a projdu si DL taky uz sem par veci zapomnel .....ale porad rikam ze to chce lidi Smile))) jinak k tomu max lvl ono by stacilo kdyby se to zvedlo o 1 lvl treba za 2-3 mesice/a lidi by zase logli/ ale netusim jak by to bylo narocne pro W ....jo a nevim kolik nas to tu cte ale uvital bych kdyby byli lidi akcni co se tyce prispevku a fotek ze hry i na fejsbuku Smile
Odpovědět
#34
Gheede, čest výjimkám, ale kolik témat tu vypadá jako to co jsem napsal? RP zápisy jsou dobrá věc, ale ty jen popisují co se dělo - ne co chcete dělat dál.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#35
Od toho mají orkové ve své sekci topic "O co se právě snažíme". Sice trestuhodně neaktualizovany, ale jako klíč ke čtení zapisů ve veřejné části fóra platný dodnes.
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět
#36
Nehledě na to, že tu jsou furt lidi co dělaji RP zapisky svym postavam, ktery maji občas co dočinění s DL taky a jsou volný pro všechny.
Odpovědět
#37
Porad jse se nedozvedel jestli se ten lvl pohne i bez toho aniz by nekdo hybal s DL  Blink
Odpovědět
#38
Mno, zkus hádat. Tongue
Odpovědět
#39
(17.07.2015 v 10:42)Whitey napsal(a): Dlouhodobý plán je zvednout levelcap za každé město osvobozené od Bolesti.
O zvýšení jsem taky mluvil v souvislosti s předěláním způsobu levelování, ale to se zatím zadrhlo a je na vedlejší koleji.
Jediný oficiální plán na zvyšování levelcapu tedy zůstává na vývoji hlavní dějové linie.

Jinak řečeno - odměna musí být za něco.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#40
(30.07.2015 v 16:50)Whitey napsal(a):
(17.07.2015 v 10:42)Whitey napsal(a): Dlouhodobý plán je zvednout levelcap za každé město osvobozené od Bolesti.
O zvýšení jsem taky mluvil v souvislosti s předěláním způsobu levelování, ale to se zatím zadrhlo a je na vedlejší koleji.
Jediný oficiální plán na zvyšování levelcapu tedy zůstává na vývoji hlavní dějové linie.

Jinak řečeno - odměna musí být za něco.

Upřímně tohle se mi moc nelíbí, aby lidi co pro DL nedělaj nic si jen počkali dokuď se nenajde par lidi, co ani ten max lvl nemaji a něco s tim udělaji.
To raději předělat system hodnocení, ktery je těžce diskriminační.
Odpovědět



Skok na fórum: