MAX. LVL
#61
A proč by někdo měl vědět co dělám a veřejně? To si trochu odporuje s RP ne?tohle platí obecně pro všechny hráče-Ti co jsou zrovna semnou a znají mě ve hře tak ví a to stačí...komunita se tvoří i ve hře, ne na fóru... Ano něco zapsat jo,ale spíše eventy od GM a QUESTARU, kteří tu od toho jsou, nebo tu jsou jen aby hlídali hráče a dávali tresty? Stigu vážně, už toho nech...
Odpovědět
#62
Nikde jsem tu nenapsal že se zvýší jen a pouze za řešení aktuální situace s Bolestí, uvedl jsem to pouze jako příklad.
Odměna "zvýšení levelcapu" je stanovena na činnost "Rušíme bolest", případně "jiné akce rozhodujícího významu pro děj světa MW".
Pokud si chcete pouze hrát, hrajte si - nikdo vás nenutí dělat něco co nechcete.
Nenechám si ale nadávat za to že vám nedám něco co jste si nezasloužili.

@Pietro: Nikdo tě nenutí nic zapisovat. Ale bez toho aby to bylo zapsáno o tvých činech NIKDO NEVÍ. Křišťálovou kouli mám bohužel již několik let v opravně a z čajových lístků nevěštím.
Pokud si přečteš co jsem tu psal tak také zjistíš že tvoje osobní zápisky mě nezajímají. Psal jsem o skupině hráčů, ideálně gildě, která tu vyhlásí svůj cíl a tím požádá GM o spolupráci.

Myslím že tu zbytečně flamujem. Vy, hráči, se do ničeho nepustíte. GM zápisy nedělají, koncept "Nového věku" už delší dobu leží u ledu. Já odmítám odměňovat za nic. Další diskuse zbytečná.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#63
Nezasloužili.... Aha tak díky Wdy.... To jsem nečekal, jsi pěkný nevdecnik... Peace
Pš: jak nějaký tyran- to jste si nezasloužili.. Omg Biggrin
Odpovědět
#64
(12.07.2016 v 16:26)Whitey napsal(a): Pokud si přečteš co jsem tu psal tak také zjistíš že tvoje osobní zápisky mě nezajímají. Psal jsem o skupině hráčů, ideálně gildě, která tu vyhlásí svůj cíl a tím požádá GM o spolupráci.
Náhodně zašmátral na foru...

http://forum.manawydan.cz/showthread.php...5#pid79085


Thumb Up Thumb Up Thumb Up
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#65
Pietro, KDE je napsáno že za testy se zvedne levelcap? A KDE vidím že někdo něco dělá?

@Gheed: Palec nahoru. A kde je tam to vytyčení akce o kterou se chcete pokoušet, nějaká verze "dopisu starostovi"? Tu "jeskyni" jste si jen RP hráli, nebo vám ji GM připravilo? Určitě na vaší snahu nikdo nereagoval?
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#66
starosta jsem byl já = načelnik orku .. kdo myslíš že tam po nich řve Biggrin

o tehdejší akci věděly nejmíň 3 GM..

jeskyni jsme RP hrali na žadost GM, co se nevyrpime to nemame .. tak nám to bylo řečeno
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#67
Tak ale napsali jste že chcete jeskyni, sehráli to, dostali jste jeskyni? Nebo to vyšumělo do ztracena?
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#68
všechno se hlásilo, prodiskutovalo, jen tehdy nebyl kdo by to udělal .. momentálně se toho chytil brak a maká na tom o 106

jen se snažím říci, že hráči se tady rozhodně snaží a spíš tady vzniká jakýsi začarovaný kruh

GM uděla akci, přijde mu tam jeden člověk = je znechucen a da si měsic pauzu
Hráč sežene lidi, dokope je, uděla zápiskym prodiskutuje to s GM => nic se neděje = znechuceni

vyýsledek, GM se moc do ničeho nechce a hračum rovněž

ono totiž neni nikdy problem udělat tohle a tohle, něco je složitější něoc lehčí, něco víc časově náročné něco míň .. ale VŽDYCKY je nejhorší a nejsložitější se domluvit s lidma, natom prostě v tomhel směru MW padá Smile

ať už jde o to, že jeden loguje mezi 2 a 4, druhy mezi 5 a 6, třeti mezi 9 a 11 .. nebo se mě někdo 50x denně zepta jak je příkaz na cs4 nebo se mě pořád dokola ptá doslova na všechno "proč" ...
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#69
Víš co Wdy, není to nikde napsané, jen ty jsi ten úžasný, všechno děláš sám,nikdo ti nepomáhá, ani testovat, upozorňovat na bugy... Je to tvůj srvr,dělej si co chceš, hraj si tu až to dodelas... (30let?)
Já už se hádat nechci, nic nenabizis, vnucovat se jako hráč nebudu... Zdá se mi,že takhle to skončilo s každým kdo odešel z MW, alw řekl vám jen pravdu... Hrajete si na svém písečku, tvoříte to pro koho? Jak vidím, tak pro sebe, hráči vás nezajímají... Možná jen ti co skáčou jak piskate... A hrajou RP jak chcete vy,aby měli lepší známku apod
apod...užijte si to
Odpovědět
#70
(12.07.2016 v 16:25)Pietro napsal(a): A proč by někdo měl vědět co dělám a veřejně?  To si trochu odporuje s RP ne?

Ne, tohle si nějak neodporuje, pokud to sepíšeš třeba jako deník co si děláš, já takové téma mám: http://forum.manawydan.cz/showthread.php?tid=2866
To co se dělo by měli ve hře vědět jen ti co se toho účastnili, pokud si do takového deníku třeba napíšu, že jsem dělal něco s nekromancii a hned na to někdo zajde nahlásit Armádě nebo někomu že jsem nekromant, tak je to nonRP, protože ničí postava ten deník nemohla číst, pokud ho ve hře nenašla nebo mi ho neukradla, či jsem se o to sám nepodělil. 
Věci sepsat jdou, jen jsou lidi řekl bych líní, Triad za pěkné zápisky dával hodnocení a ve hře pak expy (teď se prosím neoháněj tím že jsi max lvl a expy jsou ti na nic, je to jen příklad odměny).
Pokud tě to zajímá já za to téma nic nedostal, ani jsem nic nechtěl a nechci, jen jsem si udělal víceméně vlastní RP event jako hráč, se kterým mi pak GM lehce asistovala, sice se do toho zatáhli asi jen max 3 hráči pokuid si pamatuju, ale co, hlavně nějaké povyražení bylo, měl jsem postavu ve věžení a nevadilo mi to.
Odpovědět
#71
mno ja bych si třeba rejpnul do těch odměn pro lvl 35 Biggrin

E: třeba možnost ziskat maxlou RP znamku pro krafta, kde je expeni hodně pomalé Smile Smile Smile Smile .. ofc s tim, že pokud toho krafta nebudu RP hrat, tak mě tam zas GM nahazi minuska ..
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#72
(12.07.2016 v 16:25)Pietro napsal(a): A proč by někdo měl vědět co dělám a veřejně?  To si trochu odporuje s RP ne?tohle platí obecně pro všechny hráče-Ti co jsou zrovna semnou a znají mě ve hře tak ví a to stačí...komunita se tvoří i ve hře,  ne na fóru... Ano něco zapsat jo,ale spíše eventy od GM a QUESTARU, kteří tu od toho jsou,  nebo tu jsou jen aby hlídali hráče a dávali tresty? Stigu vážně, už toho nech...

RP topicy jsou tu odjakživa běžnou součástí RP. Pokud za GM nevím co děláš, nemám žádnou možnost na to reagovat.
Stále si mi neposlal ty odkazy kde mám přepsat level 40 na level 35, ať tuhle nikam nevedoucí frašku, která už je dávno jen o házení kamenama můžeme uzavřít.
A neříkej ostatním co maj dělat, spíš zapoj mozek a nebuď tak zabedněnej. Fakt nechápu, čeho se tu snažíš dosáhnout - na webu a wiki to klidně přepíšu, pokud pak budeš mít klid v duši.

Takováhle diskuze je ale úplně k ničemu, uvědom si to.
Odpovědět
#73
@Gheed: To chápu, že to naštve. Proto vás všechny vč. GM nutím aby jste dělali zápisy na fóru. Čím víc lidí o tom ví, tím menší pravděpodobnost že to usne. Když o něčem nevím, tak nemůžu patřičné GM kopat do zadku, nebo mu nabízet pomoc ze strany skript.

@Pietro: Nějak nedokážu pochopit proč jsi napsal to co jsi napsal. Končíš že se nezvedne levelcap? Nebo protože o sobě tvrdím že jsem nejlepší a proto nezvednu levelcap? Nebo protože se vám nechce udělat to za co je vyhlášené zvednutí levelcapu? Nebo protože se vám snažím říkat jak máte hrát svojí postavu? Nebo protože nereagujeme na to co píšete, když už to napíšete? Jako sorry, ale na servru který kašle na své hráče to vypadá trochu jinak než na MW.
Vznesl jsi jasný požadavek, já na něj jasně odpověděl. Na to se tu rozjel flame že tě nutíme říkat lidem co na sevru děláš, že ti kazíme tvůj pocit z RP a že ty si chceš jen tak hrát. Kdybych debil držel hubu, a dál na tebe nereagoval, mohl být klid. Takhle jsou všichni Tupouni a ty končíš.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#74
No, z trochu jiného soudku. Moc času na hraní nemám, hlavně přes týden. Takže nemám moc možnost něco organizovat. Ale pokud sebude cokoli dít, moc rád se přidám. Ať už za elfy, Ishar, nebo nezávislé.
Odpovědět
#75
Ne, že bych se chtěl plést do vaší upřímné diskuze...

Ale poslední opravdoví questaři, což byl Galran a Triad jsou tak nějak ehm "dávno" pryč(u Galrana mě to navíc mrzí, že se snad ani veřejně neví proč z ničeho nic odešel - a za sebe můžu říct, že trpaslíky dělal s láskou... proslýchá se, že byl vyhozen?).
To, že má někdo u jména questař z něho ještě questaře nedělá(tím se nechci dotknout těch ostatních, ale pokud máte čas na jeden, dva, čtyři questy za rok tak je to prostě nula nula nic a nemá to zásadní vliv).
Poslední aktivní guilda byla Svobodní a ta je taky tak nějak v troskách, ostatní "rádoby" guildy jsou jen parodie na guildy.
Zmíněná hlavní dějová linie světa prakticky neexistuje... když řeknu roky, tak to zase tak moc mimo nebude.
Já jsem sepsal kroniku světa, což je takový hlavní opěrný bod Manawydanu a nikdo z RT si to nevzal na starost a tím to bylo u konce.
Místo toho, aby se to dalo na oči na web(a aktualizovala se), tak je tam nějaká "parodie kronika" s x lety starými zápisy. To má někoho přilákat a přesvědčit o aktivitě shardu?

Podle mě je to RT tým, kdo má řešit eventy, kdo má dělat questy, kdo má řídit linku světa a dělat zápisy... alespoň je to běžné na všech "funkčních" shardech.
Nemám nic proti tomu, aby se k tomu motivovali i hráči... ale to by mělo být snad nějakým systémem odměň - a tím teda nemyslím že se jim přidá dlouho slibovaný maxlvl.
Tím myslím systém levelování guildy, určité ingame výhody... popřípadě odměny za RP zapísy, ale takové aby je vůbec někdo dělal - ne nějakých pár set exp.
Pietro tady nahrál stovky hodin a naexpil x postav na maximum... nevím co si ještě může RT tým prát než víc lidí jako je on.

To je tak vše, třeba si z toho někdo něco vezme. Každopádně doufám, že jsem se tím nikoho nedotknul... ale tak nějak vidím realitu ze svého pohledu. Nemá smysl si něco nalhávat.
Takže hlavní problém je aktuálně RT, a to questařská část. Dokud ta se někam nepohne, tak se nepohne ani MW. Naopak skriptaři jedou pěkně, těm pochvala! Ale to je prostě na RP shard závislý na questařích málo.

Navíc to chce taky konečně přehodnotit i názory k UO a uvědomit si, že komunita UO nejspíš lehce zestárla. Už to asi nejsou tak úplně studenti, co paří celý den a je jim to jedno. Spousta z nich chodí z práce do práce, aby se uživili, aby poplatili složenky/půjčky... hodně z nich má rodinu... většina si chce zarelaxovat a odpočinout... ne sepisovat RP kroniky... Nemůžete srovnávat dnešek a UO před pěti nebo deseti lety, kdy byl status a komunita obecně úplně někde jinde.

Brak: Bohužel interní věci v RT hráči těžko ovlivní a jen RT má nějaké ponětí, proč je ten stav takový a proč se žádný nový questař neuchytil. Respektive proč jich víc odešlo než přišlo.

A jen taková vtipná poznámka: Dopis králi byla poslední věc, kterou jsem udělal před smazáním své hlavní postavy a to byl prakticky i můj konec na MW.
Odpovědět
#76
Hlavně současně je počet questařů v týmu dá se říct nula. Tenhle titul má jen Stig a já. A to Stig je holka pro všechno co dělá spoustu věcí co má větší prioritu jak questy, a já jsem stavitel, kterej už questaří jen velmi vzácně.
Odpovědět
#77
Než se všichni pošokujete, že sem píšu.
Guildu Svobodných a celý jeho snažení pohřbilo RT, jedina ochotna osoba byl nejdřív Sokar, ktery nas zabavoval kravinama. I tak jsme měli aspoň něco na práci byť odměny byly jen čistě RP. Potom Stig a následně po neustalem peskovani a penalizaci za kraviny mě to přestalo bavit.
Za RP zápisy jsem dřív dostal malý exp, po měsíci to všichni začali brát jako samozřejmost (okay chapu, někdo se prostě narodil s hlavou v prdeli a nechape ironii s humorem ve šmirglovych zapiskach), potom to lidi v RT začali brát jako záminku pro moje neustaly šikanování ve hře.
DL s námi nejdřiv řešil Garlan (za to dík) konečně se něco pohnulo, nicméně znova stejná písnička, po měsici nam bylo sděleno, že mame moc "rychly" progres a GM začali dělat upravy, aby nás zabrzdili, bohužel timhle uškodili všem hráčům a ne jen nam.
Sumarum, za naše snažení jsme prostě nedostali ani jednou pocit odměny a to beze srandy. Všem hráčům byla fuk materialní odměna, všichni chtěli něco udělat doopravdy pro svět, aby to bylo vidět. Co vim tak Gheed se účastnil protože chtěl udělat Uruk-Goi, ostatní protože se nudili + par lidi v tom hledalo zaminku jak začít trolit. Tenkrat se tu rozjel flame právě kvůli tomu, že za každý progres v Gorenu nam byl akorat hozen další klacek pod nohy ( a ted nemyslim NPC v gorenu, ale najednou přišla instatní úprava nějakeho systemu jen kvůli nám, bez jakéhokoliv testu).
Navic co se týká hráčů, neberte mě zle, všichni chcete questy, odměny, DL apod. Ale ve výsledku byla situace takova, že o DL jsem se staral hlavně já a gheed. Ostatní chodili kdy se jim to hodilo nebo když to bylo hotovy. Popř. jim nevadilo, že se část lootu dávala do pokladnice, protože to byla tak směšná částka, že jim to bylo fuk. Já teda mam jinou představu o aktivnim přístupu
Denetrius Aho - Radní Svobodných, Válečník
Drsnej Jakšmirgl - Vévoda ze Šmirglu, Vynálezce Pepřového Cvelfa a Gnomí haxny na česneku, ale hlavně Farmář
Spiritea - Knihovnice a opatrovnice Arcana, Bardka
Odpovědět
#78
(12.07.2016 v 19:14)Fujiwara napsal(a): Takže hlavní problém je aktuálně RT, a to questařská část.

Respektive její absence. A s tím bohužel asi nic moc neuděláme. Jeden "stavitel" věnující se orkům a jeden "questař" co vlastně dělá tak nějak i všechno techničtějšího typu, s tím moc díru do světa neuděláme. Sad Problém je v tom, že se ani nemůžeme sami rozmnožit.

Jen bych chtěl ještě vyvrátit ty spekulace o tom, že Galran byl snad vyhozen - je to nesmysl, i kdybychom chtěli, nikdy k tomu nebyl důvod. Biggrin Ani blázen by Galrana nemohl vyhodit, vzhledem k tomu, že dokázal makat a méně konfliktního člověka jsem tu snad ani nepoznal.
A tak Galran prostě odešel ve chvíli, kdy chtěl odejít, stejně jako naprostá většina ostatních (za tu dobu co jsem tu byl byl opravdu vyhozen snad jen 1 člověk, pokud se nepletu).
Odpovědět
#79
Citace:Problém je v tom, že se ani nemůžeme sami rozmnožit.

Stigu nelži, já vím že u tebe frčí binární dělení Biggrin Biggrin Biggrin
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#80
Oni to nepochopí prostě, že hráči už udělali maximum... A bylo jim to k ničemu.. Neříkám, že já, ale všiml jsem si, že snaha o pohyb na,MW nebyla nikdy oceněna.... WDY vám pak stejně řekne, že si to nezaslouzite :-D
Odpovědět



Skok na fórum: