MAX. LVL
#81
A plníš podmínku zvednutí levelcapu, aby sis ho zasloužil, Pietro?
Neplníš, takže si ho nezasloužíš.
O žádné jiné věci kterou si zasloužíte nebo nezasloužíte tu řeč není, tak to prohlášení laskavě nevztahuj na vše co jsem kdy řekl.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#82
Hele já fakt nevím, TUPOUNI možná bylo ostré slovo, tak jo- dubové palice.. To je možná lepší, já se nebavil jen o mě.. Ale o hráčích obecně, jsme komunita a tys napsal, že si to nezaslouzime... Rozumíme??? A ano začínám to plnit, tak uvidíme, výzvy mám rád. Wink
Odpovědět
#83
Držím palce, snad to tu rozhýbáme. Pokud bude skriptový problém, stačí říct. (a doufat že si najdu čas)
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#84
(13.07.2016 v 05:42)Pietro napsal(a): Hele já fakt nevím,  TUPOUNI možná bylo ostré slovo,  tak jo- dubové palice..
No, budu se asi trochu opakovat, ale ty si taky dobře zaseklej furt na té svojí pravdě.. pokud to trochu parafrázuju, vlastně si řekl:
"Dělám toho spoustu: (...), ale zapisovat to nebudu, protože RP se hraje ve hře. Jen vám to teď místo zápisku omlátím o hlavu. Zapisovat, co děláme my by mělo GM, které každému online člověku běhá 24/7 za zadkem. Sice asi nemáte jak zjistit, co děláme, ale jste tyrani, protože mě/nás za to co děláme a o čem mnohdy nevíte nijak neodměníte.
Goren-Zar dělat nechci, ale řeknu vám to až teď v rámci kritiky, místo abych to normálně komunikoval před půl rokem.
Na webu a wiki máte uvedeno level 40, změňte to, ale neřeknu vám kde to je. Už jsme toho vlastně všichni udělali spoustu, přestože na fóru o tom je spíš jen zřídka (píšou to spíš stále ti samí lidi dokola)."

Ale tak dobrý, chce to nějak pokročit dál, protože jinak si tu asi fakt budeme jen navzájem říkat, kdo je víc dubová palice, kdo posledně přestal hrát a zařízl tak probíhající děj atd. atp.

Je dobrý i na základě takovýhle na první pohled beznadějný diskuze udělat aspoň nějaký závěry. Pro mě z toho plyne:
a) Že tu u některých asi není ochota komunikovat jinak než v rámci kritiky. Pak se ale na ničem nedomluvíme. Na druhou stranu na základě zápisků by se měly rozdávat větší odměny než doposud (pár set expů za zápisek nestačí a pokud někdo zapisuje často, měl by dostat větší - jinou - odměnu), ať je k tomu nějaká motivace.
b) Zvýšení level capu by mělo být poskytováno mnohem více než doposud (mmch. v minulosti už poskytováno individuálně bylo, takže není to tak, že by se level cap nezvyšoval aspoň někomu), ovšem hlavně individuálním postavám, které se obtěžují komunikovat.
c) Text na wiki nebo webu změním, když budu vědět kde, aby zanikl iluzorní všeobecný nárok na zvýšení level capu nad 35 a nebyla z toho vynutitelná věc, s kterou na nás bude kdekdo tlačit.
d) Že potřebujeme nové questaře, ovšem těžko říct, kde je seženeme.
e) Dosud nevíme, co vlastně za společný děj by se hráčům líbilo. Goren-Zar mnohé vůbec nezajímá. Orkové se budou věnovat spolu s Brakem svojí DL. Pro ostatní se zřejmě musí najít nová společná aktivita. Ovšem ani nevíme, jestli je o to zájem, nebo jestli si každý chce hrát sám to svoje.
Odpovědět
#85
Nech toho Stigu....už za začátku máš chyby Biggrin ale já tě opravovat nebudu, nejsem ty... aspoň znáte můj názor
Questař, no po tom co jsem vám všem vynadal asi nejsem hoden Biggrin i když by mě to bavilo....ale zápisky jsou u mě docela problém, nikdy neumím popsat situaci tak, aby zapadla do fantasy světa..
E: už jsem se naučil vkládat věci na mantis!!! Biggrin
Odpovědět
#86
Zdravím,

Nechci zakládat další topic tak použiju tenhle.

Vzhledem k tomu, že se otevřely levely do 40tky, tak jsme celkem rychle zjistili, že solo/duo expení je tak trochu až moc "jednoduchý". Nechci tu myslet na dungy, tam je prostě spolupráce nutná a solovani tam smysl nemá. Co mě ale spíš trklo (a asi hodně dalších lidí co ted jedou 35-40), je to, že tu nemáme nějakou "high end" zonu.

Resp malou vesnici se základní infrastrukturou, kde by byla:
1. Vývěska s mobkama s vyšším levelem na licence (nemyslím nějaky supermagický, ale třeba jen o řád silnější klasický postavy ala bandita apod., třeba zabijáci nějakého cechu).
2. Nějaká rozumná možnost přesunu do Isharu
3. Fungovalo by to ze začátku nezávisle na hráčích (žádný nucený progres města ala cyprona)
4. Ress
5. Neutrální gardy
6. Možnost si tam postavit hráčský vendory

Ano víme, jsme rádi, že to vůbec funguje, nicméně to levelování je fakt opruz a po 35. levelu skoro ani expy nedostáváme Smile
Příjemná změna by bylo nějaký tropický/pouštní klima, které jako jediné momentálně není dostupně (a ano vím, že v bestiáři je tam tuna zabavnych npc co se tam hodí).
Nemusí to být nějaký ultra prostor, stačí klidně ostrůvek nebo malá část územi ohraničená bolestí a nechat nás tam blbnout.
Denetrius Aho - Radní Svobodných, Válečník
Drsnej Jakšmirgl - Vévoda ze Šmirglu, Vynálezce Pepřového Cvelfa a Gnomí haxny na česneku, ale hlavně Farmář
Spiritea - Knihovnice a opatrovnice Arcana, Bardka
Odpovědět
#87
Co se lovecké vývěsky týče, tak ta nejnáročnější je u Tharských močálů v osadě, nyní s Bažinným terorem je ještě těžší.
Chtělo by to určitě víc drožkářů, minimalne na Severní hranici a do té osady u močálů, samzřejmě poplatek za portnutí tam by byl větší.
Poušť ve světě je, bohužel hluboko v bolesti, nějaké mobky tam jsou, dokonce i HC dungeon tam je. Z lore hlediska mne však nenapadá jak to zpřístupnit, protože to hraničí s územím elfů které je také v bolesti a o které se bitva prohrála.
RP zápisky na fóru neslouží jako informace pro Vaše herní postavy, které pak zneužijete ve hře.
Odpovědět
#88
(10.06.2019 v 08:49)Thanis napsal(a): Co se lovecké vývěsky týče, tak ta nejnáročnější je u Tharských močálů v osadě, nyní s Bažinným terorem je ještě těžší.
Chtělo by to určitě víc drožkářů, minimalne na Severní hranici a do té osady u močálů, samzřejmě poplatek za portnutí tam by byl větší.
Poušť ve světě je, bohužel hluboko v bolesti, nějaké mobky tam jsou, dokonce i HC dungeon tam je. Z lore hlediska mne však nenapadá jak to zpřístupnit, protože to hraničí s územím elfů které je také v bolesti a o které se bitva prohrála.

Hele klidně i takhle. Hodit tam drožku, věřim tomu, že ty licence tam hodí víc, takže to vyšší levely zajímat ani nebude. Cokoliv je lepší než nic momentálně, protože mě skoro všechny solnutelny mobky prostě píšou že jsem až moc silný :-D
Denetrius Aho - Radní Svobodných, Válečník
Drsnej Jakšmirgl - Vévoda ze Šmirglu, Vynálezce Pepřového Cvelfa a Gnomí haxny na česneku, ale hlavně Farmář
Spiritea - Knihovnice a opatrovnice Arcana, Bardka
Odpovědět
#89
Hlavně licence mají problém, pro lvl 36 a víc nenabízí Hard licence :/
Tohle a drožkáři je věc skriptová už Angry
RP zápisky na fóru neslouží jako informace pro Vaše herní postavy, které pak zneužijete ve hře.
Odpovědět
#90
Nejsem si na 100% jistý, ale hard licence nedostávají protože se počítají s orientací na level.
Tj. kód vývěsky bude nastavený tak že buď si vezmete licenci ke svému levelu, jednodušší nebo těží. Protože se 36+ blíží hornímu stropu tak to pro ně těžší negeneruje, protože ty normální jsou technicky vzato nejtěžší které může generovat.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#91
Bohužel v Props vývěsky to nijak neupravím, ony ty Hard licence byly hard v tom že se tam objevovalo víc tuhách mobek, místo 5 harpii, tam byla třeba 3x Prastará harpie apod. kděžto u střední byla jen 1x Prastara harpie u lehke vůbec.
RP zápisky na fóru neslouží jako informace pro Vaše herní postavy, které pak zneužijete ve hře.
Odpovědět
#92
Podle kódu je to jak píšu - "Hard" licence je o 5 levelů těžší než má level hráč.
Tj. Hard licence generovaná levelem 35 = licence pro level 40, měla by obsahovat stejné cíle (respektive stejně obtížné).
U hráče 36-40 se negenerují hard licence, protože obyčejné jsou v maximálním plánovaném rozsahu.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#93
Prověřil jsem lovecké vývěsky a generování licencí, to nastavení je úmyslné.
Level NPC kopíruje level hráčů, tj. 40 je (nebo by mělo být) maximum. Generování hard licence pro 40 level nemůže vybrat těžší NPC, protože těžší nejsou. Dalo by to tam ty co do normální licence ale s bonusovou odměnou.
Ze stejného důvodu se hráčům do 5. levelu negenerují lehké licence.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#94
Rolleyes 
(10.06.2019 v 08:49)Thanis napsal(a): Co se lovecké vývěsky týče, tak ta nejnáročnější je u Tharských močálů v osadě, nyní s Bažinným terorem je ještě těžší.
Chtělo by to určitě víc drožkářů, minimalne na Severní hranici a do té osady u močálů, samzřejmě poplatek za portnutí tam by byl větší.
Poušť ve světě je, bohužel hluboko v bolesti, nějaké mobky tam jsou, dokonce i HC dungeon tam je. Z lore hlediska mne však nenapadá jak to zpřístupnit, protože to hraničí s územím elfů které je také v bolesti a o které se bitva prohrála.

Koho z tech par lidi jeste zajima Lore... Rolleyes Rolleyes Rolleyes Hlavne at to lidi jeste nejak zabavi a nevykaslou se na to uplne....
It's good to be bad.
Karlos Strench - Elf, hraničář
Odpovědět
#95
hmm - si vzpominam ze ja mam lvl 20 a uz tehda mi prislo tezke expitBiggrin zase ja neriskoval - bral jsem hlavne elfskou nastenku protoze tam byla sance na zlatku
Severus Gasel Snape - vyvolávač
Maniel - pyrofor bez expů:(
Rarfu
Mým hlavním cílem je - dotáhnout spolu s GM systém zakázek do hotové podoby

Odpovědět



Skok na fórum: